صفحه 155 از 171 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

آیا امکان تعویض عکس پاسپورت وجود داره ؟
    من بخاطر وضعیت فوری پیش آمده و اینکه درست چند ماه قبل از درخواست گذرنامه، عمل جراحی مغز داشتم نتونستم عکس خوبی بگیرم.
    مجبور بودم موهام رو خیلی کوتاه نگه دارم برای بهبود سریعتر زخم ها (در حد اصلاح سر با ماشین)

Junior Member

سلام. من خارج از کشور هستم. همسرم در ایران هستند و نیاز به تمدید پاسپورت دارند و موافقت کتبي شوهر لازم است. در این شرایط چه باید کرد؟

عزیزان در صورت تمدید گذرنامه فرمت اولیه اسم که تغییری نمیکنه.

فامیلی من به صورت جداگانه نوشته شده و می خوام ببینم همین نوع در زمان تمدید گذرنامه حفظ میشه و یا امکان داره ایندفعه چسبیده نوشته بشه چون در تمامی مدارک و... جدا هست و می خوام جدا بمونه.

سپاس فراوان

Junior Member

با سلام
    من پارسال مشمول خدمت سربازي نبودم ولي امسال مشمول شدم...پارسال گذرنامه ام رو دريافت كردم ولي امسال از درجه اعتبار ساقط شده و ممنوع الخروج هستم چگونه مي تونم دوباره فعالش كنم و به چه جاهايي بايد مراجعه كنم و تقريبا چقدر هزينه در پي خواهد داشت؟

Junior Member

سلام دوستان . کمک
    کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم . سربازی نرفته ام . برای ارشد می خوام برم خارج از کشور . چطوری گذرنامه رو بگیرم ؟ جدا از 15 ملیون وثیقه چیز دیگری لازم است ؟ شنیدم باید نامه پذیرش از دانشگاه هم داشته باشم ؟ گواهی اشتغال به تحصیلم لازم دارم ؟
    اگر نامه پذیرش نداشته باشم نمیشه گذرنامه گرفت ؟ گواهی اشتغال به تحصیل لازمه . خیلی وقتم کمه . لطفا سریعا جواب بدید .

Junior Member

دوستان یه سوال مهم
    لطفا کسی میدونه جواب بده
    من تهران دانشجو ام اگه برای تمدید پاسم وثیقه رو تو تهران بذارم و درخواست بدم ایا پلیس +۱۰ شهرستان میتونه با اون وثیقه برام پاس صادر کنه؟

Junior Member

با سلام.دوستان یه مشکل جدی پیش اومده که متاسفانه با مراجعه به پلیس + 10 و نظام وظیفه کسی جوابگو نبود.ممنون میشم کسی کمک کنه.من به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شدم و برای اول مهر هم دانشگاه خواهم رفت و هم چنین مدت دو ماه از مشمولیت من و فارغ التحصیل شدن از دبیرستان میگذرد و الان مشمولم.من میخواستم از یکی از موسسات مهاجرتی کمک بگیرم برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا که اولین درخواستشون از من برای شروع کار و گرفتن پذیرش تحویل پاسپورت بود.به من گفتن که الان در این شرایط پاس نامبر لازمه و به یه بهونه ای ( چه زیارتی و ... که متاسفانه اطلاعات بیشتری ندادن) باید برای پاسپورت اقدام کنم و پاس نامبر رو برای پذیرش بفرستن.میخواستم اگر کسی اطلاعاتی داره که چه جوری و به چه بهونه ای باید این کارو کنم که بعدا چه برای خروج مصاحبه و چه خروج برای مهاجرت دایم مشکلی پیش نیاد به من بگه.اگر وثیقه بزارم پاس رو بگیرم و بعد از کشور خارج نشم مشکلی پیش میاد؟ واین که بعد از پس گرفتن وثیقه پاسپورت باطل خواهد شد و اگر من بعدا با تحویل پذیرش به وزارت علوم درخواست دوباره پاسپورت کنم و صادر شه و پاس نامر تغییر کنه چه برای ویزا و چه خروج مشکلی پیش نمیاد؟(به دلیل تغییری که تو پاس نامبر ایجاد شده نسبت به پاس نامبری که تو نامه پذیرش خورده) ببخشید طولانی شد ولی باور کنین مشکل پیچیده ایه

Junior Member

آیا اگه انصراف داده باشی یه بار دوباره ثبت نام کنی پیام نور یا آزاد
    بعد ویزای گردشگری بگیری 20روزه بری واسه ثبت نام اونور میشه ادامه داد دانشگاهو یا نه
    با این وضع
    میگم این قضیه ی اینکه بعضیا میرن تا 3 سال نمیتونن برگردن چیه
    اصلا میشه . اگه بری بعد 3 سال برگردی قضیه انصراف دوم چیه
    یکی از موسسات تو شیراز این توصیه رو به من کرده واقعا تو برزخ عجیبی گیر کردم

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم آخر کارشناسی هستم و درسم آخر ترم جاری تحصیلی تمام میشه
    قبلا پاس رو برای سفر توریستی گرفتم،اما اعتبارش دقیقا تا 96/16/6 هست.امسال دارم کارهای پذیرش رو انجام میدم و اگر حل بشه شهریور سال آینده در شرف رفتنم.ضمن اینکه برای آمریکا دارم اقدام میکنم و طبیعتا یک یا دو بار برای دریافت ویزا باید سفر کنم.
    الان به نظر دوستان چه کنم؟
    با توجه به اینکه کمتر یک سال از اعتبار پاسپورتم مونده تعویض میکنند با نامه اشتغال به تحصیل؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من این تاپیک رو تا حدی مطالعه کردم و سایتهای مختلفی هم سر زدم اما متاسفانه هر کدام اطلاعات متفاوتی ارائه میکنند ... سوال من در مورد تمدید پاسپورت ایرانیم هست که فوریه ۲۰۱۷ اکسپایر میشه. من مقیم کانادا هستم
    ۱- تعداد دقیق قطعات عکس مورد نیاز برای تمدید پاسپورت ایرانی چند تا هست؟ تو پی دی اف کنسولگری پاکستان در واشنگتن نوشته ۲ قطعه عکس ۲’*۲’ ولی بعضی سایتهای ایرانیان کانادا زده چهار قطعه عکس ۳*۴؟؟؟؟ کدام درسته؟
    ۲- مبلغ دقیق مانی اردر به دلار کانادایی برای تمدید پاسپورت چقدره ؟ هزینه پست رو هم بفرمایید
    ۳- من قصد اقامت کمتر از یکماه در ایران دارم ولی با این وجود حتما باید فرم خروج مکرر رو پر کرده و ارسال کنم؟
    ۴- کپی شناسنامه و کارت پرمننت رزیدنسی رو می تونم بفرستم یا اصلش رو می خوان؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان چون فرم یک رو اماده کردم و دو قطعه عکس ۲*۲ اینچی از کاسکو تهیه کردم و فردا قصد ارسال بسته رو دارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)