صفحه 165 از 171 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

سلام وقت بخیر ، من برای Open work permit درخواست دادم و حدود 3 سال از اعتبار گذرنامم باقی مونده ، اگر اقدام به تعویض گذرنامه بکنم : 1-اجازه تعویض گذرنامه رو به من میدن؟ 2- مشکلی تو پیکاپ پیش نمیاد چون من با گذرنامۀ قبلیم سابمیت کرده بودم؟ ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنماییم بکنه.

Junior Member

سلام وقت بخیر ، من برای Open work permit درخواست دادم و حدود 3 سال از اعتبار گذرنامم باقی مونده ، اگر اقدام به تعویض گذرنامه بکنم : 1-اجازه تعویض گذرنامه رو به من میدن؟ 2- مشکلی تو پیکاپ پیش نمیاد چون من با گذرنامۀ قبلیم سابمیت کرده بودم؟ ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنماییم بکنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aspsarv نمایش پست ها
    برای تعویض گذرنامه های بالای 18 ماه، باید برید اداره گذرنامه اصلی (شهرآرا)
    اما شما حتی اگر پاسپورت رو هم عوض کنین، چون با پاس قبلی سابمیت کردید اعتبار ویزا رو با همون پاس قبلی میزنن براتون
    ولی مسئله ای موقع پیکاپ ندارید، فقط گاهی به دلیل تعویض پروسه پیکاپ طولانی تر می شه

Junior Member

با سلام

یکی از مدارکی که سفارت ایران در خارج برای تمدید پاسپورت میخواد : ارائه کارت پايان خدمت سربازي و يا برگ معافيت از خدمت سربازي براي مشمولين می باشد
    کسی که وثیقه گذاشته و بصورت تحصیلی از ایران خارج شده, چگونه باید این مدرک را بگیرد؟ یا اصلا برای تمدید پاسپورت در خارج از کشور باید چیکار کند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

سلام دوستان من برای یه دوره کوتاه مدت دانشجویی توی چین هستم و گذرنامه م آبدیده شده. از اینجا میخوام به ایران و بعدش به کانادا برگردم. به کنسولی شانگهای مراجعه کردم به من گفتند که چون اونجا پرونده دانشجویی ندارم باید کلی هزینه بابت تمدید گذرنامه بدم منم . یک نامه به من دادن که پاسپورتم معتبره فقط یکم آبدیده شده بعدش هم به من راهنمایی کردن که تو ایران تمدید کنم پاسپورتمو. بابت ویزا که سوال کردم از کانادا گفتن مشکلی نیست ویزا در پاس قدیم به همراه پاسپورت جدید (صفحه ویزا سالمه کاملا).

سوال من اینه که اگر گذرنامه من به عنوان گذرنامه آبدیده بخواد تعویض بشه آیا بیش از حالت عادی طول میکشه؟ یکی از دوستان گفته بود 20 30 روز فقط طول میکشه قبلی رو ابطال کنند. میخوام ببینم کسی تجربه داشته؟ ضمن اینکه آیا فقط همون صفحه مشخصات رو قیچی میکنند دیگه؟

سوال دیگه اینکه کسی با گذرنامه چروک بدون مشکل سفر کرده تا حالا )

Junior Member

سلام
    سوالی داشتم از دوستان عزیز
    در صورت تعویض پاسپورت تاریخ صدور به تاریخ صدور پاسپورت اول تو پاسپورت جدید می خوره یا تاریخ تحویل به روز تو پاسپورت جدید می خوره؟
    دوم اینکه از پاسپورت تعویض شده میشه فهمید که :1 پاسپورت تعویض شده ست؟ 2-قبلن کجاها رفته طرف؟
    ممنون از دوستان گل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    برای تعویض گذرنامه های بالای 18 ماه، باید برید اداره گذرنامه اصلی (شهرآرا)
    اما شما حتی اگر پاسپورت رو هم عوض کنین، چون با پاس قبلی سابمیت کردید اعتبار ویزا رو با همون پاس قبلی میزنن براتون
    ولی مسئله ای موقع پیکاپ ندارید، فقط گاهی به دلیل تعویض پروسه پیکاپ طولانی تر می شه
    سلام دوست عزیز
    از اعتبار پاسپورت من 2 سال و 4 ماه مونده. اگه برم همین شهر ارا که گفتین انجام میدن؟ گیر نمیدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    بله در حدود چند ماه. موفق باشید

سلام. گذرنامه من دو سال و نیم (حدودا) اعتبار داره. چطور میتونم دوباره یه گذرنامه 5 ساله بگیرم یا همین گذرنامه فعلی رو به 5 سال تمدید کنم؟ چقدر این کار طول میکشه؟ گرفتن گذرنامه برای اولین بار یک هفته طول میکشه اما نمیدونم تمدید گذرنامه ای که بیشتر از 2 سال و کمتر از سه سال اعتبار داره چطور انجام میشه و چقدر طول میکشه. لطفا شما که این کارو کردید راهنماییم کنید چون هر چه سریعتر باید برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنم. ممنونم.

Junior Member

Exclamation پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoallemi2 نمایش پست ها
    سلام دوستان، برای من یه مورد خاص و سوالی پیش اومده که گفتم شاید از دوستان کسی اطلاعاتی داشته باشه.

در واقع من پاسپورتم رو که به صورت دانشجویی و رایگان تمدید گرده بودم به سرفت رفته و الان که مجددا برای صدور پاسپورت جدید اقدام کردم، به من گفته شده که فقط یکبار پاسپورت رایگان برای دانشجو صادر میشه و باید هزینه صدور پاسپورت مفقودی معادل 150 یورو رو پرداخت کنم. آیا این مطلب درسته و من باید این هزینه رو پرداخت کنم و راهی وجود نداره؟

خیلی ممنونم.
    سلام ببخشید منم پاسپورتم گم شده ولی تا حالا اقدام نکردم برای تمدید یا گرفتن، منم باید ۱۵۰ یورو رو بدم؟ شما اطلاع دارین؟

Junior Member

سلام
    کسی که پاسپورتش گم شده و دسترسی ب سفارت نداره چطور می تونه گذرنامه بگیره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)