صفحه 55 از 171 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه جدید

سلام
    من به یه مشکل برخوردم. پارسال می خواستم برم مکه بعد زمانی که می خواستم درخواست گذرنامه بدم مسافرت بودم و زیاد وقت نداشتم بیام تهران و مجبور شدم نظام وظیفه لرستان برم وثیقه بزارم
    وقتی برگشتم خواستم وثیقه رو پس بگیرم گذرنامه رو گرفتن و گفتن وقتی دوباره خواستی بری بیا وثیقه بزار و برو !! درحالیکه تهران اصلا اینطوری نیست و گذرنامه رو پس میدن. میدون سپاه هم رفتم پرسیدم
    گفت بزور برو بگیر !!!!! ولی نمیدن اونا اصلا نمیزارن آدم حرف بزنه !
    حالا میشه به عنوان اینکه گذرنامم گم شده دوباره از تهران درخواست بدم ؟؟؟(اگه بشه میتونم spell اسم و فامیلم رو هم عوض کنم؟)
    ویرایش توسط amirmousavi : March 12th, 2012 در ساعت 01:27 PM

Junior Member

من پاسپورتم expire شده و مشمول هم هستم. حالا باید سریع وقت سفارت هم بگیرم چون اگر بخام صبر کنم تا بعد از تعطیلات عید دیر می شه.

لطفا راهنمایی کنید.
    وضعیت: مشمول، بهمن دفاع کردم.
    مدیریت گردشگری Tourism Mang، دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا Penn State،Fall 2012. همسفرا پیغام بدن

Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ در یافت گذرنامه

سلاو دوستان من واسه پاییز 2012 پذیرش دارم الان میخوام ببینم میشه گذرنامه بگیرم یا نه. ترم آخر کارشناسیم از طرفی چون تابستون دیگه هم واحد دارم دانشناممو مهر به بعد میدن. میشه به بهانه سفر زیارتی گذرنامه بگیرم؟ من پرسیدم گفتن که فقط گذرنامه واسه اون سفر زیارتی معتبره و بس. وفتی نامه پذیرش اومد میشه برم وزات علوم از اون طریق اقدام کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    برای گرفتن پاستون میتونید به بهونه سفر زیارتی یا سفر علمی (شرکت در کنفرانس) و یا سفر نیمه علمی (امتحان تافل، جی آر ای و ...) برای خروج از کشور اقدام کنید. وزارت علوم وقتی تشکیل پرونده میده که نامه فراغت از تحصیلتون صادر بشه.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلاو دوستان من واسه پاییز 2012 پذیرش دارم الان میخوام ببینم میشه گذرنامه بگیرم یا نه. ترم آخر کارشناسیم از طرفی چون تابستون دیگه هم واحد دارم دانشناممو مهر به بعد میدن. میشه به بهانه سفر زیارتی گذرنامه بگیرم؟ من پرسیدم گفتن که فقط گذرنامه واسه اون سفر زیارتی معتبره و بس. وفتی نامه پذیرش اومد میشه برم وزات علوم از اون طریق اقدام کنم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن پاستون میتونید به بهونه سفر زیارتی یا سفر علمی (شرکت در کنفرانس) و یا سفر نیمه علمی (امتحان تافل، جی آر ای و ...) برای خروج از کشور اقدام کنید. وزارت علوم وقتی تشکیل پرونده میده که نامه فراغت از تحصیلتون صادر بشه.
    موفق باشید
    ممنون از جوابتون
    واسه اینکه تا اردیبشت مدارکمو به سفارت برم باید از وزارت علوم نامه بگیرم با داشتن نامه پذیرش بجای معافیت سربازی درسته؟ با همون نمیشه گدرنامه گرفت؟ من پرسیدم گفتن که گذرنامه واسه سفر زیارتی اعتبارش واسه همون سفره. اما تا جاییکه میدونم گذرنامه یه مدرک کلیه درسته؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    واسه اینکه تا اردیبشت مدارکمو به سفارت برم باید از وزارت علوم نامه بگیرم با داشتن نامه پذیرش بجای معافیت سربازی درسته؟ با همون نمیشه گدرنامه گرفت؟ من پرسیدم گفتن که گذرنامه واسه سفر زیارتی اعتبارش واسه همون سفره. اما تا جاییکه میدونم گذرنامه یه مدرک کلیه درسته؟
    آره ، درسته ، گذرنامه یه مدرک کلیه (یه تیکه کاغذه) ولی چیزی که اینجا مهمه اجازه ی خروجه که به شما برای همون سفر زیارتی داده میشه. پس باهاش فقط میتونی مثلا بری کربلا نه آنتالیا! البته میتونی رکب بزنی و به بهانه ی سفر زیارتی بری مثلا کربلا ولی به ایران برنگردی و از اونجا جیم شی هر جا که می خوای ولی وقتی برگشتی ایران باید آب خنک بخوری
    پ.ن : اجازه ی خروج در سیستم کامپیوتری پلیس گذرنامه ثبت شده و در پاسپورت شما چیزی نوشته نشده.

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Tornado2247 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه گذرنامه ی جدیدم از طریق پلیس + 10 اقدام کردم که افسره گفت 3-4 هفته طول میکشه. اما بعد از مراجعه به اداره گذرنامه و ابراز نگرانی از وضعیت فورس ماجوری پس از 4 روز گذرنامه رو تحویل گرفتم (در ضمن من از شهرستان خودم یزد اقدام کردم).
    با سپاس
    شما کدوم قسمت اداره گذرنامه رفتید و اعلام کردید که عجله دارید؟ یعنی شما 4 روز بعد از تحویل مدارک پاسپورت دستتون بود؟؟؟؟ با توجه به اینکه نزدیک عید هستش واقعا خیلی خوب گرفتید
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    شرایط منم مثه ایشون بود، اما من از تهران اقدام کردم و پاسم بعد از 2 روز به دستم رسید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    شما کدوم قسمت اداره گذرنامه رفتید و اعلام کردید که عجله دارید؟ یعنی شما 4 روز بعد از تحویل مدارک پاسپورت دستتون بود؟؟؟؟ با توجه به اینکه نزدیک عید هستش واقعا خیلی خوب گرفتید

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    شرایط منم مثه ایشون بود، اما من از تهران اقدام کردم و پاسم بعد از 2 روز به دستم رسید!
    با این تفاسیر پس شایعه هستش که می گن نزدیک عید اگه اقدام کنید 3 الی 4 هفته بعد پاسپورت به دستمون می رسه. این رو من باید به اطلاع چند تا از دوستان برسونم چون خیلی این مسئله تحت فشار گذاشته بودشون.
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    با این تفاسیر پس شایعه هستش که می گن نزدیک عید اگه اقدام کنید 3 الی 4 هفته بعد پاسپورت به دستمون می رسه. این رو من باید به اطلاع چند تا از دوستان برسونم چون خیلی این مسئله تحت فشار گذاشته بودشون.
    دوست عزیز بعد از اینکه در پلیس 10+ مدارک ثبت میشه(که باید بهشون یادآوری کنید که فورا ثبت سیستم کنند) کپی نامه وزارت به گذرنامه(وبهتره که بلیت هم همراه باشه)رو باید برد پیش رئیس اداره گذرنامه و اونهم اسم رو یادداشت میکنه و توی لیست تعجیلی ها قرار میده,من به همین صورت حدود 1ماه پیش 3روزه گرفتم(تهران 2روزه هم ممکنه).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)