صفحه 6 از 171 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

پیش فرض پاسخ : به روز کردن پاسپورت (تصحیح مشخصات یا تمدید اعتبار پاسپورت)

سلام منم مشکلی شبیه این دارم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

من یک آژانس بهم گفت میتونی تعویض کنی.اونا به مشخصاتت کار دارند نه شماره پاسپورت ... پاسپورتم تا یک سال دیگه اعتبار داره . تمدید که دیگه نمیکنند من کلیر شدم . ولی تجربه من اینه که قبل از مصاحبه عوضش کنید چون شماره تون عوض میشه پس ازتعویض ..میگند قبلی را نشون میدیم اما روزه شکدار نگیرید .. مثل من باید از اونور کلی وقت بگذارید .میتونی ایمیل یزنی سفارت قیرس خوب جواب میدهند بگو کلیر شدم دارم برای pick up میام .منبع به این موثقی هست .
    شما که دیگه وضعتون وخیم تر وقتی میخواهید برید ویزای قبرس برای pick up بگیرید مشکل دارید (6 ماه اعتبار لازمه)
    .تا بیاد کلیر شید بی اعتبار میشه پاسپورتتون اگه یک ترم دیفر کنید که واویلاست .
    موقع مصاحبه بعد از اینکه یک برگه سفید بهت دادند که متنش همون پروسه کلیرنس را توضیح میده بگو بیزحمت به fb جون بگو سریع همگیرش کنه که پاسم بی اعنبار نشه
    The truth of my life:I`m only looking for you

دوستان من برای شرکت در یک کنفرانس میخوام برم فرانسه
    مدت اعتبار پاسپورتم چقدر باید باشه؟
    من معافیت تحصیلی دارم
    یکی میگفت تا 2 ماه پس از مدت درخواستی برای ویزا باید پاسپورت معتبر داشته باشی
    ولی گویا اجازه خروج اساسا بیش از 1 ماه نمیدهند، چطور تا 2 ماه معتبر باشه؟

سوال قبلی رو اینطوری تکرار می کنم:
    کسی می دونه "مدت اعتبار پاسپورت" ربطی به مدت اجازه خروج صادر شده داره یا نه؟

Junior Member

يك سوال ناجور:
    من متاسفانه قبلا توي پاسپورتم امضاي ايرانم را زدم. حالا مدارك دانشگاه را چكار كنم؟ آيا اگر امضاي انگليسي بزنم براي ويزا مشكل پيش نمي آد؟
    ممنون

سلام. کسی می دونه چه طور میشه و چقدر طول می کشه پاسپورت المثنی گرفت؟

میتونی تا وقتی که دانشجو هستی از دانشگاه نامه بگیری زودتر و برای پاس جدید اقدام کنی.به نظر من تا expire نشده برو دنبالش ببین چیکار میتونی بکنی.توی این مراکز پلیس +10 هستن کسایی که راه بهت نشون بدن. حداقلش اینه که یه پاس expireنشده هنوز داری. موفق باشی
    اگه پاسپورتمون EXPIRE شده باشه ميتونيم با نامه از دانشگاه (حالا كه PASSPORT رو تمديد نميكنن) يه پاسپورت جديد بگيريم. مهر خروج نداشته باشه اصلا اشكال نداره چون فقط شمارش رو براى درخواست ويزا (قبرس يا تركيه) ميخوام.
    مرسى
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

شما اصلا بعد از 2 سال مگه نميتونى سربازيت رو بخرى با 5 مليون تومن؟
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

شما هر جای دنیا باشی سفارت ایران با فراغ بال برات pass صادر می کنه اما مشکل اینه که برات اجازه خروج نمیزنه و یعنی اگه رفتی ایران دیگه نمیتونی در بیای ولی برای تمدیدش مشکلی نیست!

اگه تمدید نکنند شما میشی تابع نا کجا آباد !
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_b
    شما هر جای دنیا باشی سفارت ایران با فراغ بال برات pass صادر می کنه اما مشکل اینه که برات اجازه خروج نمیزنه و یعنی اگه رفتی ایران دیگه نمیتونی در بیای ولی برای تمدیدش مشکلی نیست!

اگه تمدید نکنند شما میشی تابع نا کجا آباد !
    yes. I agree. it sounds logical to be so

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)