صفحه 7 از 171 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به روز کردن پاسپورت (تصحیح مشخصات یا تمدید اعتبار پاسپورت)

اون خرید با 5 میلیون تومان برای کسانیه که قبل از 83 از کشور خارج شدن ودوسال اونجا بودنو هنوز هم تمدید نشده.

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ( پست، تسریع در دریافت و...)

سلام؛
    من الان 10 روزه که مدارکم رو تحویل پلیس +10 داده ام، اما هنوز پاسپورت به دستم نرسیده. راستش یکم نگران شدم. من برای سربازی وثیقه گذاشته بودم و به اداره گذرنامه نامه دادم. آیا کسی با شرایط مشابه من هست؟ اگر هست ممنون میشم بگین پاسپورتتون چند روزه اومد؟
    خیلی ممنون
    سعید
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

saeede83
    Guest

پاسپورت معمولا دو هفته ای می آد، هنوز دیر نشده!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پاسپورت همسر من حدود 16 روز طول کشید ولی مال من 3 روز پس نگران نباش تا همون دو هفته می آد. همسر من تو اسفند اقدام کرد و چون شلوغ بود دیر رسید ولی من آخرای تابستون که وقت خلوتی بود.
    الان احتمالاً زمان شلوغیه به خاطر تعطیلات خرداد و در ادامش تابستون پس خیلی ها می رن سفر خارجی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

من امروز رفتم اداره گذرنامه کد ملی با رسیدو دادم گفت کارت داره انجام میشه تا چند روز دیگه پاسپورتت میاد. تو هم برو سر بزن حداقل شماره پاسپورتتو میگیری.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

سلام

بچه ها درست می گن. رسیدن گذرنامه تا 2 هفته طول طول می کشه. البته یک حالت هم هست. شما بلیط (باید تاریخش بسته به جایی که می خواید نزدیک باشه) دستتونه.
    وقتی میرین پلیس 10+، بهتون می گن ما مدارکتونو به کدوم شعبه اداره گذرنامه میفرستیم (منظورم شعبه شرق، غرب، شمال یا جنوبه).
    بعد دو روز میرید اونجا، می گین کار من اضطراریه، بلیطتونو نشون می دین و بعد از گفتن شماره ملیتون، بهتون میگن تا 3 روز دیگه دستتونه. برای خود من این قضیه پیش اومد. البته ars چیزی که گفت بر می گرده به خلوتی دفاتر و نه وضعیت اضطراریه شما.

بدرود
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

balack44
    Guest

من يه سوال دلرم از دوستان كه شايد زياد ربطي به اينجا نداشته باشه.بعد از اينكه نامه نظام وظيفه رو گرفتيم كه بريم اداره گذرنامه آيا بايد اون مبالغ لازم براي صدور گذنامه شامل 40000 تومان رو واريز كنيم؟چون يك جايي خوندم كه دانشجويان گذرنامه رايگان دريافت ميكنن.
    و اينكه ما چون اهل شهرستانيم بنظرتون ميشه همون لحظه اي كه نامه نظام وظيفه رو گرفتيم بريم اداره گذرنامه تو همون تهران كه كارمون زودتر انجام بشه يا بايد بريم اداره پليس +10 تو شهرستان خودمون و واسه گذرنامه اقدام كنيم؟
    ممنون

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط balack44
    من يه سوال دلرم از دوستان كه شايد زياد ربطي به اينجا نداشته باشه.بعد از اينكه نامه نظام وظيفه رو گرفتيم كه بريم اداره گذرنامه آيا بايد اون مبالغ لازم براي صدور گذنامه شامل 40000 تومان رو واريز كنيم؟چون يك جايي خوندم كه دانشجويان گذرنامه رايگان دريافت ميكنن.
    و اينكه ما چون اهل شهرستانيم بنظرتون ميشه همون لحظه اي كه نامه نظام وظيفه رو گرفتيم بريم اداره گذرنامه تو همون تهران كه كارمون زودتر انجام بشه يا بايد بريم اداره پليس +10 تو شهرستان خودمون و واسه گذرنامه اقدام كنيم؟
    ممنون
    وقتی از وزارت علوم نامه برای گذرنامه میگیری توش نوشته این آقا (خانم) لازم نیست عوارض بده، ما رفتیم پلیس +10 گفتش برو شهرآرا (اداره گذرنامه) دبیرخونه ش تایید کنه نامتو، خلاصه رفتیم اونا مهر زدنو و پلیس هم قبول کرد و عوارض ندادیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط -Hamed-
    نقل قول نوشته اصلی توسط balack44
    ممنون
    وقتی از وزارت علوم نامه برای گذرنامه میگیری توش نوشته این آقا (خانم) لازم نیست عوارض بده، ما رفتیم پلیس +10 گفتش برو شهرآرا (اداره گذرنامه) دبیرخونه ش تایید کنه نامتو، خلاصه رفتیم اونا مهر زدنو و پلیس هم قبول کرد و عوارض ندادیم.
    منظورت اينه كه واسه صدور گذرنامه پول نگرفتن يا واسه خروج از كشور عوارض نمي گيرن؟اين 2تا با هم فرق داره ديگه درسته؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

منظور همون عوارض خروج از کشوره
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)