صفحه 4 از 51 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 505

موضوع: بورس ER-GO (پست اول حتما مطالعه شود)

Junior Member Nahidssi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering Hardware

پیش فرض پاسخ : بورس ER-GO

ممنون از راهنماییتون آقا رضا.. یه سوال دیگه..اگه من بتونم دیفر کنم به ترم 2 یا اینکه مجدد پذیرش بگیرم و لی برای ترم 2 .بازم میتونم برای این بورس اقدام کنم؟یعنی اول تقاضای بورس ارگو بدم بعدش برای دانشگاه اپلای کنم؟
    The happiest people don’t necessarily have the best of everything but they make the most of everything

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahidssi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون آقا رضا.. یه سوال دیگه..اگه من بتونم دیفر کنم به ترم 2 یا اینکه مجدد پذیرش بگیرم و لی برای ترم 2 .بازم میتونم برای این بورس اقدام کنم؟یعنی اول تقاضای بورس ارگو بدم بعدش برای دانشگاه اپلای کنم؟
    سخت میشه کارتون !
    اول اینکه نیمی از این پول یعنی 2500 یورو برای خونه هست که شما باید قرارداد خونه ایتالیاتون رو بهشون بدید که مدت قرارداد باید 10 ماه باشه ! شما اگه ترم دوم بیاید نمیتونید همچین فرارددادی جور کنید مگر اینکه قبل از اومدنتون قرارداد ببندید و پول ماههایی که نیستید رو هم اینجا اجاره بدید !
    دوم اینکه باید 30 واحد پاس کنید در حالی که شما ترم دوم کلا شاید 24 واحد بهتون بدن !

شاید شدنی باشه ولی انقدر سختی داره که نمیارزه !

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلام و درود برآقا رضای گل که زحمت میکشن بچه ها رو راهنمایی میکنن. مرسی
    آقا رضا من بورس جی ار ای رو گرفتم و میخوام برای پوشش شهریه برای ارگو اقدام کنم ولی هنوز برای خود رشته تحصیلیم پذیرش نگرفتم( زمانش نرسیده) آیا برای ارگو نیاز به پذیرش دانشگاه بولونیا هست؟
    ممنون
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    سلام و درود برآقا رضای گل که زحمت میکشن بچه ها رو راهنمایی میکنن. مرسی
    آقا رضا من بورس جی ار ای رو گرفتم و میخوام برای پوشش شهریه برای ارگو اقدام کنم ولی هنوز برای خود رشته تحصیلیم پذیرش نگرفتم( زمانش نرسیده) آیا برای ارگو نیاز به پذیرش دانشگاه بولونیا هست؟
    ممنون
    الان خیلی زوده واسه ارگو
    تو جولای باز میشه سایتشون تازه !
    نیاز هست که رشته تو رو مشخص کنید تو ارگو

"اظهارنامه سرپرست خانوار" این مورد رو فقط برا بولونیا میخوان ؟ چون تو جاهای دیگه نیستش و یخورده هم زیادی سخت هست این مورد(3-4 تا شناسنامه ترجمه کردن و اینا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    "اظهارنامه سرپرست خانوار" این مورد رو فقط برا بولونیا میخوان ؟ چون تو جاهای دیگه نیستش و یخورده هم زیادی سخت هست این مورد(3-4 تا شناسنامه ترجمه کردن و اینا)
    جاهای دیگه مثل اینکه نمیخوان ولی بولونیا حتما میخواد !
    نباید ترجمه کنید شناسنامه اعضای خانواده رو ! کجا خوندید که باید ترجمه کرد ؟‌:دی
    خواستید مهر دادگستری رو ترجمه بخوره باید شناسنامه اعضای خانواده رو تحویا دار الترجمه بدید
    ================================================
    اگر سرپرست خانوار شما رو پدرتون در نظر بگیریم :
    توی شناسنامه پدر شما نام همسر و فرزندان ایشون هست !
    پدر شما باید بیاد توی اظهار نامه اعلام کنه که این افرادی که توی شناسنامش هستن یا ازدواج کردن و یا دیگر با شما زندگی نمیکنن یا با شما زندگی میکنن ولی درامدی ندارن ! اگر این مشخص نباشه ارگو فرض رو بر این میزاره که این افراد داخل شناسنامه همه دارای درامد هستن پس شما باید فیش حقوقی تک تکشون رو نشون بدید ! که خود این مساله شانس بورستون رو هم کم میکنه !

هر چی خواستید میتونید تو اظهارنامه بنویسید ! فرض اینها بر اعتماده که شما دارید همرو راست میگید !

یکی میگفت اگه اظهارنامه مالیاتی بگیری باید شناسنامه هارو هم ترجمه کنی , بخاطر اون پرسیدم.

اقا واقعا ممنون از راهنمایی هات , پشت سر هم بهت امتیاز دادم دیگه اجازه نمیده امتیاز بدم :d
    این راهنمایی ها خیلی ارزش دارن و خیلی کمک کردن , میدونم هم که کار راحتی نیست , هی بهت پی ام و اینا میدن ملت هی سوال تکراری میکنن ,اذیت میشی.

یکی میگفت اگه اظهارنامه مالیاتی بگیری باید شناسنامه هارو هم ترجمه کنی , بخاطر اون پرسیدم.

اقا واقعا ممنون از راهنمایی هات , پشت سر هم بهت امتیاز دادم دیگه اجازه نمیده امتیاز بدم :d
    این راهنمایی ها خیلی ارزش دارن و خیلی کمک کردن , میدونم هم که کار راحتی نیست , هی بهت پی ام و اینا میدن ملت هی سوال تکراری میکنن ,اذیت میشی.
    این اظهارنامه هیچ ربطی به هیچ سازمان و اداره و غیره نداره ! خیلی سادس ! میرید محضر متنی رو که میخواید رو کاغذ مینویسید و میدید و اونا هم اسناد رسمیش میکنن میدن بهتون ! همین !

خواهش میکنم
    ممنون که سوالاتون رو توی تاپیک میپرسید . اینجوری شاید سوال چند نفر دیگه هم جواب داده بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    این اظهارنامه هیچ ربطی به هیچ سازمان و اداره و غیره نداره ! خیلی سادس ! میرید محضر متنی رو که میخواید رو کاغذ مینویسید و میدید و اونا هم اسناد رسمیش میکنن میدن بهتون ! همین !

خواهش میکنم
    ممنون که سوالاتون رو توی تاپیک میپرسید . اینجوری شاید سوال چند نفر دیگه هم جواب داده بشه .
    فرض کنید خواهر بالا 18 سال هست , برا این ترجمه شناسنامه نمیخوان تو ایتالیا که مطمئن شن ازدواج نکرده و تحت تکلف پدر خانواده زندگی میکنه هنوز ؟

فرض کنید خواهر بالا 18 سال هست , برا این ترجمه شناسنامه نمیخوان تو ایتالیا که مطمئن شن ازدواج نکرده و تحت تکلف پدر خانواده زندگی میکنه هنوز ؟
    خیر .... حرف پدر شما براشون سنده !
    میتونید بگید ازدواج کرده رفته .... میتونید بگید ازدواج نکرده و خونس ولی درامدی نداره
    در هر صورت نیازی نیست که خودتون رو اثبات کنید .... همین که اظهار میکنید قبول دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)