صفحه 46 از 51 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 505

موضوع: بورس ER-GO (پست اول حتما مطالعه شود)

پیش فرض پاسخ : بورس ER-GO (پست اول حتما مطالعه شود)

سلام
    دوستان برای اینکه فول گرنت ارگو رو بتونیم بگیریم، فرم آنلاین لینک زیر رو تا کی مهلت داریم پر کنیم؟ ددلاین 20 اکتبر درسته؟
    https://servizionline.er-go.it/html/...udenti_bo.html

و سوال اصلیم اینه که همونطور که خود ارگو هم گفته باید رنتال کانترکت رو تا 26 ژانویه تحویلشون داد:

After choosing a private accommodation as such, you'll then maximize the amount of a possible Grant by self-certifying online a rent contract in
    bologna between Sept.8th and October 20th, and sending the rent contract (or anyway a proof of your paying a rent) within 2015, January. 26th

حالا برای پر کردن این فرم آنلاین که ددلاینش تو اکتبره، حتما باید اجاره نامه رو الان داشته باشیم؟
    یعنی باید اطلاعاتی از جایی که اجاره میکنیم و اجاره بها و اینا تو این فرم بزنیم؟

دوستان سپاسگزار میشم از راهنمائیتون

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pama نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای اینکه فول گرنت ارگو رو بتونیم بگیریم، فرم آنلاین لینک زیر رو تا کی مهلت داریم پر کنیم؟ ددلاین 20 اکتبر درسته؟
    https://servizionline.er-go.it/html/...udenti_bo.html

و سوال اصلیم اینه که همونطور که خود ارگو هم گفته باید رنتال کانترکت رو تا 26 ژانویه تحویلشون داد:

After choosing a private accommodation as such, you'll then maximize the amount of a possible Grant by self-certifying online a rent contract in
    bologna between Sept.8th and October 20th, and sending the rent contract (or anyway a proof of your paying a rent) within 2015, January. 26th

حالا برای پر کردن این فرم آنلاین که ددلاینش تو اکتبره، حتما باید اجاره نامه رو الان داشته باشیم؟
    یعنی باید اطلاعاتی از جایی که اجاره میکنیم و اجاره بها و اینا تو این فرم بزنیم؟

دوستان سپاسگزار میشم از راهنمائیتون
    دوست عزیز این فرم باید تا 20 اکتبر پر بشه و همچنین توی فرم اطلاعات صاحبخونه رو از شما میخواد و ریجستر نامبر اجاره خونتون پس به نظر من باید حتما اینارو همه داشته باشین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز این فرم باید تا 20 اکتبر پر بشه و همچنین توی فرم اطلاعات صاحبخونه رو از شما میخواد و ریجستر نامبر اجاره خونتون پس به نظر من باید حتما اینارو همه داشته باشین
    بسیار ممنونم از پاسختون.
    تامی بزرگوار اگر اجاره ناممون یک ماهه باشه مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که حتما باید اجاره مربوط به 12 ماه رو ارائه بدیم؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

بسیار ممنونم از پاسختون.
    تامی بزرگوار اگر اجاره ناممون یک ماهه باشه مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که حتما باید اجاره مربوط به 12 ماه رو ارائه بدیم؟
    راستش دوست عزیزم من اطلاعاتم راجع به این بورس 100 درصدی نیست ولی تو گزینه هایی که باید پر کنین نوشته شده که چند ماه اجاره نشین هستین تو اون خونه و فکر میکنم زیر 10 ماه رو بورس نمیدن، در ضمن شما اینجا خونه ای پیدا کنی که بخوای قرارداد ریجستر شده بهتون بدن که بدرد بورستون بخوره خودشون معمولا 4+4 قرارداد میبندن یعنی 4 سال + 4 سال تمدید!!!
    Dante Alighieri

سلام
    دوستانی که فرم آنلاین مربوط به 20 اکتبر ارگو رو پر کردن میشه لطفا بگید این دو گزینه ی تو این صفحه ی self-certification of residence رو باید چی بزنیم؟
    اولیش اینه: It is suitable in the ranking ER.GO accommodation for the academic year. in progress?

سوال دومش هم اینه:
    Intends to participate in academic. 2014/2015 a project of international mobility of the University or Academy?

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

سلام
    دوستانی که فرم آنلاین مربوط به 20 اکتبر ارگو رو پر کردن میشه لطفا بگید این دو گزینه ی تو این صفحه ی self-certification of residence رو باید چی بزنیم؟
    اولیش اینه: It is suitable in the ranking ER.GO accommodation for the academic year. in progress?

سوال دومش هم اینه:
    Intends to participate in academic. 2014/2015 a project of international mobility of the University or Academy?

من هردو گزینه رو no زدم چون تو کف که رفته بودیم معمولا اینجور گزینه هایی رو no میزد اصولا معلوم نیست این سوالهای ارگو چه مفهومی رو میرسونن google translate هم خوب ترجمشون نمیکنه!
    Dante Alighieri

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

سوال اول میپرسه ایا برای خوابگاه بهت تعلق گرفته بوده ؟ که احتمالا واسه شما نه هست !
    سوال دوم هم برای شما نه هست ! میپرسه قراره اراسموس یا هر جای دیگه ای مهمان برید امسال ؟
    در مورد پر کردن فرم خونت !
    باید یه چیزی داشته باشی و بر اساس اون فرم رو پر کنی ! اگر خونه ای رو مطمئن هستی میگیری میتونی اطلاعات اون رو بدی ! اما اگر مطمئن نیستی نکن !
    اگر قرارداد 1 ماهه هم داری پر کن و اطلاعات همین 1 ماهه رو بده ! وقتی جای دیگه قرارداد بستی جفت قرارداد هارو برای ارگو بفرست و بگو خونم رو عوض کردم ! تو فرم هم تعداد ماه ها رو 10 بزن !
    من خودم اولش که اومده بودم قرارداد 6 ماهه داشتم ! خود ارگو گفت ایرادی نداره فرم رو پر کن و حداقل 10 ماه هم بزن (چون زیر 10 اصلا قبول نیمکنه سایت ) و بعدا که خونم رو عوض کردم قرارداد دوم رو هم بهشون دادم !

نکته خیلی مهم : اگر فرم رو پر کنی ولی نتونی قرارداد رجیستر شده رو تا ددلاین تحویل بدی کل بورست رو ازت میگیرن !

و یه نکته خیلی مهم تر اینکه سوالاتون رو از خود ارگو بپرسید ! خیلی وقتا خودشون بهتون راه حل میدن یا حتی باهاتون را میان و بهتون ارفاق میکنن ! اپلای ابرود که جای این سوال نیست دوست من ! بهترین و دقیق ترین جا خود ارگو هست !
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوستان عزیز نتایج بورس ارگو برای امسال اعلام شده لیست رو میتونین از طریق سایت er-go.it بخش Dossier Studente قابل دیدن هست
    Dante Alighieri

سلام. من برای بورس ارگو ریجکت شدم و علت هم عدم ارائه مدرک مربوط به خونه (سند یا اجاره نامه) هستش.
    اینترنسنال دسک گفته که تا 13 نوامبر به ارگو تو scrivici نامه بزنم و درخواست تجدید نظر کنم و مدرکم رو آپلود کنم و اصل مدرک رو هم پست کنم.
    من یه اجاره نامه سوری فراهم کردم که طبق اون، پدرم خونه خودمون رو از شخصی اجاره کرده. ولی به دلیل کمی وقت نشد که مهر بنگاه بهش زده بشه.
    سوال من اینه: آیا مهر بنگاه (املاک) برای اجاره نامه سوری که قراره به ارگو بدیم اهمیتی داره؟ منظورم اون کپی اجاره نامه که ضمیمه ترجمه هست، با توجه به اینکه ترجمه اش مهر و سربرگ مترجم رو داره.
    ممنون میشم سریع جواب بدین.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام. من برای بورس ارگو ریجکت شدم و علت هم عدم ارائه مدرک مربوط به خونه (سند یا اجاره نامه) هستش.
    اینترنسنال دسک گفته که تا 13 نوامبر به ارگو تو scrivici نامه بزنم و درخواست تجدید نظر کنم و مدرکم رو آپلود کنم و اصل مدرک رو هم پست کنم.
    من یه اجاره نامه سوری فراهم کردم که طبق اون، پدرم خونه خودمون رو از شخصی اجاره کرده. ولی به دلیل کمی وقت نشد که مهر بنگاه بهش زده بشه.
    سوال من اینه: آیا مهر بنگاه (املاک) برای اجاره نامه سوری که قراره به ارگو بدیم اهمیتی داره؟ منظورم اون کپی اجاره نامه که ضمیمه ترجمه هست، با توجه به اینکه ترجمه اش مهر و سربرگ مترجم رو داره.
    ممنون میشم سریع جواب بدین.
    دوست عزیزم راستش امسال ارگو پاشو تو یه کفش کرده بود که حتما باید تاییدات سفارت و وزارت امورخارجه رو داشته باشه همه مدارکتون بهتره ازشون بپرسین اگه بدون تاییدات سفارت و امورخارجه ازتون قبول کنن بعید میدونم مهر بنگاه اینقدرام مهم باشه واسشون
    Dante Alighieri

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)