صفحه 7 از 51 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 505

موضوع: بورس ER-GO (پست اول حتما مطالعه شود)

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس ER-GO

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad45 نمایش پست ها
    پس تا زمان شروع ثبت نام برای er.go یعنی نیمه های جولای نیاز نیست ما کار خاصی انجام بدیم؟؟ همون موقع فرم آنلاین رو پر می کنیم بعد مدارک لازم رو براشون پست می کنیم؟؟ اعداد و ارقامی که وارد می کنیم بر اساس گواهی های یورویی باید باشه؟ ما خونه از خودمون داریم ولی وام داره چی؟ یه فرمی هم من روی سایت دیدم که تو فایل اکسل بود (fac-simile) اون به چه کاری میاد؟
    بله باید صبر کنید
    بگید موستاجر هستید ... راحت تره
    نمیدونم چی هست این اکسلی که میگید !

آقا رضا این چی میگه پس؟....
    To apply you must have an ISEE certificate that refers to the economic condition for the year 2011. The ISEE
    certification is issued free by any CAF (Tax Assistance Centre) throughout Italy or by the local INPS (Social
    Security) offices.
    دو راه برای ثبت نام هست !
    خودتون فرم رو پر کنید یا برید کف براتون پر کنه !
    چه کف پر کنه چه خودتون اون isee صادر میشه تا اون جایی که من میدونم ! و میتونید پرینت بگیرید

از اونجایی که دفعه اولتون هست پیشنهاد میکنم برید کف پر کنه ! تا ۲۷ سپتامبر هم زمان داره که مطمئننا همتون قبل اون تاریخ میرسید ! هر وقت رسیدید ثبت نام دانشگاه رو که انجام داید بردی یه کف پیدا کنید بدید براتون پر کنه

Junior Member

فرایند تکمیل ثبت نام سخته؟ خودمون احتمال داره اشتباهی کنیم؟ .... اگه بخواهیم بدیم CAF اونوقت فقط باید مدارک لازم رو که صفحه اول نوشتی شما ترجمه و آماده کنیم و با خودمون بیاریم ایتالیا؟

فرایند تکمیل ثبت نام سخته؟ خودمون احتمال داره اشتباهی کنیم؟ .... اگه بخواهیم بدیم CAF اونوقت فقط باید مدارک لازم رو که صفحه اول نوشتی شما ترجمه و آماده کنیم و با خودمون بیاریم ایتالیا؟
    بعضی سوالاش گنگه ........ ممکنه اشتباه کنید
    سری که درد نمیکنه رو با دستمال نمیبندن

بله همونارو اماده کنید بیارید کافیه

رضا جان یه سوال
    من دفترچه ارگو رو خوندم توش نوشته بود که اگه درآمد سالیانه زیر 19000 یورو باشه بهتون بورس تعلق میگیره که اینجوری یعنی درآمد ماهیانه باید کمتر از 1580 یورو در ماه باشه تا واجد شرایط بشیم ولی از یکی از بچه ها شنیدم که گفت بر اساس درآمد رنک بندی میکنن و اونایی که درآمدشون پایینتره ممکنه بورسو بگیرن و ممکنه بودجه تموم بشه و به شما نرسه با اینکه درآمدتون زیر ماهی 1580 یورو باشه ...
    گفت درآمد ماهانه رو به ریال جوری بزنید که معادل یوروش بشه حدودا ماهی 250-200 یورو که با نرخ مبادلاتی میشه 200*3200 = 640000 تومان
    بعد من هر چی فکر میکنم این 200 یورو یعنی فقر مطلق - پول اجاره هم از توش در نمیاد چه برسه به باقی مخارج - حالا به نظرت به ریال حدودا چقدر فیش حقوق رو بزنیم؟
    بانک مرکزی که دوستم رفته بود پرسیده بود گفته نرخ رو یا مرجع یا مبادلاتی میزنیم - هر کدوم خودتون بخواین که بطبع مبادلاتی میزنیم که معادل یوروش کمتر بشه فقط چقدر بزنیم؟ - چون من از لحاظ صدور فیش هیچ مشکلی ندارم هر مبلغی شما بگی ما فیش صادر میکنیم همچین به صورت رسمی و لگالایز شده !!! :دی
    ممنون

بعد یه چیز دیگه آقا رضا
    مدارک صفحه اول که گفتین به ایتالیایی باید ترجمه بشن یا انگلیسی هم کافیه؟
    این چند صفحه رو خوندم ولی جوابی نیافتم
    ممنووووون

Junior Member

تو دفترچه er.go نوشته که مدارک باید به ایتالیایی ترجمه بشه

Junior Member

آقا رضا اولا ممنون بابت راهنمایی های قبلی... یه سوال دیگه هم داشتم... مادر بنده بازنشسته است و حقوق بازنشستگی دریافت می کنه .... باید گواهی یورویی فیش حقوقی ایشون رو هم تهیه کنم؟

آقا رضا دوباره مسالتون
    من دفترچه پارسال ارگو رو خوندم بعد نوشته بود واسه کسایی که زیر 12713 یورو در آمد دارن اکه محل سکونتشون بیشتر از 90 دقیقه با وسایل حمل و نقل عمومی فاصله داشته باشه 5000 یورو میگیرن اگه بین 45 تا 90 دقیقه باشه 3000 یورو و اگه کمتر از 45 دقیقه باشه 2255 یورو...
    مگه کلا بولونیا چقدره که محلمون 90 دقیقه با ماشین تا دانشگاه فاصله داشته باشه :دی
    اگه اینجوری باشه واسه اینکه 5000 تا رو بگیریم باید بریم شهر بغلی خونه بگیریم که
    من درست متوجه شدم یا چت زدم؟!
    شرمنده این یکی دو روزه زیاد سوال پرسیدم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sgimmortal نمایش پست ها
    بعد یه چیز دیگه آقا رضا
    مدارک صفحه اول که گفتین به ایتالیایی باید ترجمه بشن یا انگلیسی هم کافیه؟
    این چند صفحه رو خوندم ولی جوابی نیافتم
    ممنووووون
    ایتالیایی

آقا رضا اولا ممنون بابت راهنمایی های قبلی... یه سوال دیگه هم داشتم... مادر بنده بازنشسته است و حقوق بازنشستگی دریافت می کنه .... باید گواهی یورویی فیش حقوقی ایشون رو هم تهیه کنم؟
    نه نیازی نیست
    توی اقرار نامه ذکر کنید که مادر فاقد هر گونه درامد هستن

رضا جان یه سوال
    من دفترچه ارگو رو خوندم توش نوشته بود که اگه درآمد سالیانه زیر 19000 یورو باشه بهتون بورس تعلق میگیره که اینجوری یعنی درآمد ماهیانه باید کمتر از 1580 یورو در ماه باشه تا واجد شرایط بشیم ولی از یکی از بچه ها شنیدم که گفت بر اساس درآمد رنک بندی میکنن و اونایی که درآمدشون پایینتره ممکنه بورسو بگیرن و ممکنه بودجه تموم بشه و به شما نرسه با اینکه درآمدتون زیر ماهی 1580 یورو باشه ...
    گفت درآمد ماهانه رو به ریال جوری بزنید که معادل یوروش بشه حدودا ماهی 250-200 یورو که با نرخ مبادلاتی میشه 200*3200 = 640000 تومان
    بعد من هر چی فکر میکنم این 200 یورو یعنی فقر مطلق - پول اجاره هم از توش در نمیاد چه برسه به باقی مخارج - حالا به نظرت به ریال حدودا چقدر فیش حقوق رو بزنیم؟
    بانک مرکزی که دوستم رفته بود پرسیده بود گفته نرخ رو یا مرجع یا مبادلاتی میزنیم - هر کدوم خودتون بخواین که بطبع مبادلاتی میزنیم که معادل یوروش کمتر بشه فقط چقدر بزنیم؟ - چون من از لحاظ صدور فیش هیچ مشکلی ندارم هر مبلغی شما بگی ما فیش صادر میکنیم همچین به صورت رسمی و لگالایز شده !!! :دی
    ممنون
    اول اینو بگم که امسال به کل لیست دادن البته نصفی رو با تاخیر چون بودجه دوم دیرتر اومد
    دوستانی که بورس جی ار ای دارن فقط حذف شهریه رو میگیرن که اصلا مهم نیست بودجه باشه یا نباشه ! حذف شهریه رو حاما برای همه افرادی که در لیست هستن انجام میده ارگو ! چه نفر اول لیست چه اخر لیست ! چه بورجه باشه چه نباشه !

اگر امسال مبادلاتی میزنن پس دیگه جای نگرانی نیست ! نمیتونم مبلغ بگم ولی نگران نباشید و حساسیت به خرج ندید

آقا رضا دوباره مسالتون
    من دفترچه پارسال ارگو رو خوندم بعد نوشته بود واسه کسایی که زیر 12713 یورو در آمد دارن اکه محل سکونتشون بیشتر از 90 دقیقه با وسایل حمل و نقل عمومی فاصله داشته باشه 5000 یورو میگیرن اگه بین 45 تا 90 دقیقه باشه 3000 یورو و اگه کمتر از 45 دقیقه باشه 2255 یورو...
    مگه کلا بولونیا چقدره که محلمون 90 دقیقه با ماشین تا دانشگاه فاصله داشته باشه :دی
    اگه اینجوری باشه واسه اینکه 5000 تا رو بگیریم باید بریم شهر بغلی خونه بگیریم که
    من درست متوجه شدم یا چت زدم؟!
    شرمنده این یکی دو روزه زیاد سوال پرسیدم
    ممنون
    فاصله ادرس رزیدنسی هست و همه ما ایرانی ها رزیدنس ایران هستیم
    خارجی ها همه ۵۰۰۰ تا میشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)