صفحه 15 از 78 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک) Money Order/Bank Draft/Credit Card

سلام به همه
    یه سوال داشتم دوشت من میخواد پرونده تشکیل بده ..تازه..اون 750 دلار اولیه که به حساب کبک هست اگر بخواد از طریق درفت بانکی واریز کنه از آمریکا به چه شماره حسابی واریز کنه ؟
    اصلا کلا پروسه اش چطوریه ؟
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atessafg نمایش پست ها
    سلام به همه
    یه سوال داشتم دوشت من میخواد پرونده تشکیل بده ..تازه..اون 750 دلار اولیه که به حساب کبک هست اگر بخواد از طریق درفت بانکی واریز کنه از آمریکا به چه شماره حسابی واریز کنه ؟
    اصلا کلا پروسه اش چطوریه ؟
    ممنون میشم
    سلام
    احتمال داره به مشکل بر بخوری چرا مانی اوردر نمیخری بذاری روی پرونده تا خیالت از همه بابت راحت باشه؟کارمزدش فکر کنم 70$ بشه.

Junior Member

سلام دوستان اگه مانی اردر ما مبلغ 910دلاری باشه ولی پرونده بصورت مجردی تشکیل بشه به علت طلاق آیا مشکلی پیش نخواهد آمد؟ چون من مانی اردر تهیه کردم اما در حال جداشدن هستم.ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahfn نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه مانی اردر ما مبلغ 910دلاری باشه ولی پرونده بصورت مجردی تشکیل بشه به علت طلاق آیا مشکلی پیش نخواهد آمد؟ چون من مانی اردر تهیه کردم اما در حال جداشدن هستم.ممنون از راهنمایی تون
    سلام
    اره که مشکلی پیش میاد.اگه 1$ هم اضافه بفرستین پرونده را پس میفرستن خب 910 را پس بدین یه 750$ بجاش بگیرین

Banned

اصولا پرداخت هزینه لندینگ واسه کِیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط schazi نمایش پست ها
    اصولا پرداخت هزینه لندینگ واسه کِیه؟؟
    دوستای من که واسه فدرال اقدام کرده بودن بعد از مدیکال لندینگ فی رو پرداخت میکردن. ولی ما همراه با ارسال مدارک فدرالمون از همین اول هزینه ها رو پرداخت کردیم.
    فايل نامبر کبک ژانویه ۲۰۱۱،درخواست مدرک فرانسه اگوست ۲۰۱۲،دعوت به مصاحبه مارچ ۲۰۱۳، مصاحبه اپریل ۲۰۱۳. فايل نامبر فدرال اگوست۲۰۱۳،درخواست اپدیت و مدیکال سپتامبر ۲۰۱۳،ارسال اپدیت و نتایج مدیکال اکتبر ۲۰۱۳، ویزا مارچ ۲۰۱۴، لندینگ ۲۶ می ۲۰۱۴

Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

می خواستم بدونم در حال حاضر لندینگ فی را برای دفتر آنکارا چه جوری باید پرداخت کرد؟ کسی اصفهان صرافی مطمئن میشناسه که اینکارا انجام بده؟
    دریافت مدارک: May 02, 2011 فایل نامبر: July 29, 2011 مصاحبه: ,2012 ,30 November
    ارسال مدارک فدرال December 19, 2012 فایل نامبر فدرال : February 7 , 2013 مدیکال: April 29,2014

Junior Member

از دوست من در کانادا قبول نکردن بنویسه canadian embassy گفتن receiver general for canada باید باشه حالا چه میشه کرد ؟اینم قبوله ؟نه؟ کسی با این عبارت فرستاده تا حالا؟(سوالم در باره لندینگ فی پاریس)
    csq:24\11\2010
    medical letter 26 aug
    medical received to London 1 oct 2013
    pass request 28 feb 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط suskasa نمایش پست ها
    از دوست من در کانادا قبول نکردن بنویسه canadian embassy گفتن receiver general for canada باید باشه حالا چه میشه کرد ؟اینم قبوله ؟نه؟ کسی با این عبارت فرستاده تا حالا؟(سوالم در باره لندینگ فی پاریس)
    سلام
    دوستای من که همگی canadian embassyفرستادن قبول کردن الان یک ماهه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط namdarnia نمایش پست ها
    سلام
    اره که مشکلی پیش میاد.اگه 1$ هم اضافه بفرستین پرونده را پس میفرستن خب 910 را پس بدین یه 750$ بجاش بگیرین
    دوست عزیز اگه اضافه بدی پرونده رو پس نمیفرستن اما به هیچ عنوان امکان پس گرفتن الباقی پول نیست، فکر کنم چون این روزها یک کم مانی اردر گرفتن سخت شده ایشون به این فکر افتاده
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)