صفحه 2 از 78 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط celin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال اگر کسی حواله رو برای من از حساب خودش با Swift کد واریز کنه خوب به نام اون می خوره بعد من اگر مشخصات خودمو توش یا پشت قبض بنویسم ok چون از توی حساب اون شخص واریز می شه دیگه ؟؟؟؟؟وای یییی من مردم با این لندینگ فیی !!!!!
    سلام من هم از طریق یه بانک در سوئد پرداخت کردم و دوستم که اونجا جساب داشت مشخصات خودش رو نوشت و در یه قسمت اسم و تاریخ تولدم ذکر شده...فایل نامبر هم خودم اضافه میکنم.فقط یه پرینت ساده بانکی است که هیچ مهری هم نداره و به زبان سوئدی!!و پست سفارشی به ایران نداشتند هنوز به دستم نرسیده ؟؟!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط celin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال اگر کسی حواله رو برای من از حساب خودش با Swift کد واریز کنه خوب به نام اون می خوره بعد من اگر مشخصات خودمو توش یا پشت قبض بنویسم ok چون از توی حساب اون شخص واریز می شه دیگه ؟؟؟؟؟وای یییی من مردم با این لندینگ فیی !!!!!
    دوست من که در رویال بانک کانادا اینکارو برام انجام داد در قسمت توضیحات روی فیش اسم و تاریخ تولد و فایل نامبرم رو هم نوشت و جالبه که متصدی بانک علاوه بر آدرس و شماره تماس خودش واسه تکمیل فرمها مال منم خواست .فقط اینکه اون swift code مربوط به شعبه مرکزی بانک BRED هست و آدرسش با آدرس داخل نامه آپدیت فرق می کنه.
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار - آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    برای انجام swift حتماً باید تو بانک حساب داشته باشید و بانکهای ترکیه برای اتباع ایران حساب باز نمیکنن، مثل اینکه شما بخواید تو ایران ساتنا کنید، اگر حساب تو بانک نداشته باشید نمیشه.
    ممنون از پاسختون
    حالا یعنی راهی وجود نداره که من از ترکیه این لندینگ فی رو پرداخت کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط afshid نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    حالا یعنی راهی وجود نداره که من از ترکیه این لندینگ فی رو پرداخت کنم؟
    تا جایی که من اطلاع دارم متاسفانه امکانش نیست و اگر هم قرار باشد از صرافی اقدام کنید که خوب ایران راحت تره.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

سلام دوستان
    من پول لندینگ فی از طریق یکی از آشناهامون توی کانادا به یورو واریز کردم که توی نوضیحات مشخصات منو نوشتن ولی امروز خبر دادن به دلیل ایرانی بودن پول رو به حساب برگشت دادن .
    حالا دوتا سوال دارم میشه پول واریز کردو مشخصات رو دستی روی فیش نوشت؟ و اینکه از طریق صرافی ها که اینترنتی واریز میکنن قابل قبول هست یا خیر ؟
    فایل نامبر: 21-sep-2010 -رشته حسابداری 6 امتیازی -مصاحبه جدید 17 فوریه - فایل نامبر فدرال 15 می 2012 - آپدیت 18 آپریل 2013 و مدیکال 19 دسامبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان گرچه می دونم سوال تکراریه ولی شرمنده اصلا حوصله مرور صفحات رو ندارم.من یه بنک درفت گرفتم که توش اسم و فامیلم نوشته شده بود البته تایپ شده بانک گویا به نام من صادر کرده .الان سوالم اینه آیا بهتر نیست فایل فدرالم رو پشت فیش بنویسم ؟
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

Junior Member

من با فايل نامبر ١٧ مي ٢٠١٠، امروز مدارك اپديت رو سوار ارامكس كردم، ٦٣٠٠٠ تومان شد. لندينگ في رو هم از طريق يكي از بستگانم تو اروپا پرداخت كردم، كه البته اينترنتي به بانك ماني ترانسفر كرده و اسم و تاريخ تولد من رو هم ذكر كرده، درانتها رسيد رو براي من اسكن كرده و فرستاده، من هم بعد از پرينت فايل نامبر رو دستي روي رسيد نوشتم و سوار هواپيماش كردم. صرافي هم ميخواست ١٠٠ يورو كارمزد بگيره همين رسيد اسكن شده رو به من بده !
    فايل نامبر فدرال ١٧ مي ٢٠١٠
    اپديت دوم از پاريس 12 اوریل 2013
    دریافت مدیکال 8 می 2013
    پاس ریکویست 27 جون 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina228 نمایش پست ها
    من با فايل نامبر ١٧ مي ٢٠١٠، امروز مدارك اپديت رو سوار ارامكس كردم، ٦٣٠٠٠ تومان شد. لندينگ في رو هم از طريق يكي از بستگانم تو اروپا پرداخت كردم، كه البته اينترنتي به بانك ماني ترانسفر كرده و اسم و تاريخ تولد من رو هم ذكر كرده، درانتها رسيد رو براي من اسكن كرده و فرستاده، من هم بعد از پرينت فايل نامبر رو دستي روي رسيد نوشتم و سوار هواپيماش كردم. صرافي هم ميخواست ١٠٠ يورو كارمزد بگيره همين رسيد اسكن شده رو به من بده !
    منم هزینه رو ترانسفر کردم و الان رسید اسکن شده رو دارم یعنی با همین مدارک رو بفرستم. چون اصلش 10 روز دیگه دستم میرسه؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    منم هزینه رو ترانسفر کردم و الان رسید اسکن شده رو دارم یعنی با همین مدارک رو بفرستم. چون اصلش 10 روز دیگه دستم میرسه؟

راستش من به دو دليل همين پرينت اسكني كه برام فرستادن رو ارسال كردم، اول اينكه توي نامه اپديت فقط روي خوانا بودن و اطلاعات ما روي رسيد تاكيد كرده و حرفي از اصل رسيد نزده،
    دوم اينكه وقتي پرداخت ها اونجا انلاين انجام ميشه در نهايت رسيد پرداخت يك پرينت خواهد بود ! علاوه بر اون من براي محكم كاري از فاميلم خواستم كه حضوري بره بانك و رسيد پرداخت رو برام بگيره، جالبه رسيدي كه بانك داده باز هم يه پرينته كه بانك ميده، بدون ماشين نويسي و مهر و اينها... استنباط من هم اين بود كه الكي وقت رو تلف نكنم و هزينه بيخود هم براي گرفتن اصل رسيد كه در نهايت يه پرينته نكنم.
    فايل نامبر فدرال ١٧ مي ٢٠١٠
    اپديت دوم از پاريس 12 اوریل 2013
    دریافت مدیکال 8 می 2013
    پاس ریکویست 27 جون 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

یک صرافی تو مشهد پول رو واریز میکنه 50 یورو کارمزد می گیره اما میگه ما اصل رسید رو به شما نمیدیدپم واسه ما رسید رو ایمیل می کنن ما هم پرینت ایمیل رو می دیم. اگر اینطوری باشه خوب چه کاریه ما 50 یورو کارمزد بدیم می دیم فک و فامیل اونور آب واریز کنن رسید و ایمیل کنن دقیقا مثل دوستان mina228 و gil77 . اینطوری مشکلی پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)