صفحه 28 از 78 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک) Money Order/Bank Draft/Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN1351 نمایش پست ها
    اگه آدرس شخصی که اسمش رو مانی اردر نوشته شده رو ندونیم آیا مشکلی پیش میاد؟
    عزیزم آدرس کامل اصلا" نیازی نیست ! اگه فرضا" از مونترآل تهیه شده بنویسین : Montreal - Quebec- Canada
    شهر - ایالت - کشور > همین کافیه .

Junior Member

با تشکر از دوستان عزیز که سعی کردن کمک کنن اما من جوابم رو نگرفتم هنوز .ما در مرحله پر کردن فرمها در مرحله اول برای فایل نامبر هستیم و توی چک لیست A-1520-AF قسمت مربوط به پرداخت هزینه فقط ویزا کارت و کردیت کارت داره واسه تیک زدن آیا جای خاصی نباید مشخص کنیم که از طریق مانی اردر هزینه رو پرداخت کردیم؟؟ و اینکه پشت نویسی نکردن مانی اردر مشکل خاصی بوجود میاره یا نه ؟ ممنون

Junior Member

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﻟﻨﺪﻳﻨﻚ ﻓﻲ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻛﻨﻢ ﺗﻮﺳﻂ ﻳﻜﻲ ﺩﺭ ﺍﻣﺮﻳﻜﺎ ﺑﺎ ﺗﺮﺍﻧﺴﻔﺮ ﺑﺎﻧﻜﻲ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﻳﻚ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﻧﻚ ﻣﺒﺪﺍ ﻭ ﻳﻚ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﻧﻚ ﻣﻘﺼﺪ ﻛﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﻣﺒﻠﻎ ﺩﻭﻡ ﺭﻭ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﺍﻃﻼﻋﻲ ﺩﺍﺭﻳﺪ? ﺑﺎﺧﺮﻩ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻛﭙ ﺮﺳﻴﺪ ﺭﻭﻗﺒﻮﻝ ﻛﺮﺩ ﺍﺯﺗﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﻣﻴﺬﺍﺭﻳ0ﺕ
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ali نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از یک ماه فرستادن آپدیت میلی دریافت کردم مبنی بر اینکه کپی رسید پرداخت لندینگ رو قبول نمی کنند اما در ضمن هیچ راهی رو هم پیشنهاد ندادند. بنده این مبلغ رو توسط یکی از اشنایان در آلمان پرداخت کرده بودم .
    لطف کنید اظهار نظر بفرمائید مورد مشابهی دیده شده؟ فکر می کنید آیا با فرستادن اصل رسید پرداخت مشکل حل میشه؟

آیا همون میلی که ازش فرستادن یعنی ( re-paris-immigration@international.gc.ca) رو Reply کنم درسته ؟

از همگی متشکرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

با سلام به همه دوستان . من مانی اردر از کانادا پست دارم . می خوام ببینم مانی اردرم نقد شده یا نه . یه شماره تلفن روی مانی اردرم نوشته که اگر می خواین مانی اردر را وریفای کنید با این شماره تماس بگیرید . با شماره که تماس می گیرم یه تلفن گویاست که از من شماره مانی اردر رو می پرسه. من دقیقا نمی دونم کدوم شماره رو باید بزنم . کسی تجربه ای داره ؟ ممکنه راهنمایی کنید ؟
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

درود دوستان
    من آپدیت و لندینگ فی رو 3 هفته پیش فرستادم .... الان برام ایمیل اومده که پول نرسیده !!!!
    من از صرافی جلالی پول رو ترانسفر کردم ..... الان که نبودند باهاشون صحبت کنم .... ولی موندم که چه کنم ؟ پول رو چجوری پیگیری کنم ؟
    دوستانی که میخوان از صرافی پول حواله کنند به نظرم دست نگه دارند . تا تکلیف من معلوم بشه ... خبر رسانی کنم .
    دوستان نظرتون چیه ؟ پست کنم کپی رسید رو ؟

Dear Applicant:

This refers to your last correspondence.

We have no trace of your transfer in the amount of 720 euros. Please contact your banking agency.

رشته و دانشگاه
    برق

دوستانی که از صرافی جلالی پول رو ترانسفر کردند ...... رسید آبی رو دارند میشه قسمت ماشین نویسی بالای صفحه رو ببینند که شماره حساب IBAN چند رقم خورده ؟

رشته و دانشگاه
    برق

دوستان یعنی هیچ کی نیست که پول لندینگ رو از صرافی جلالی حواله کرده باشه پاریس ؟ بابا یکی جواب بده .... که شماره حساب IBAN چند رقم خورده ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    دوستان یعنی هیچ کی نیست که پول لندینگ رو از صرافی جلالی حواله کرده باشه پاریس ؟ بابا یکی جواب بده .... که شماره حساب IBAN چند رقم خورده ؟
    من حواله کردم، دقیقاً متوجه نشدم منظورتون چیه؟ خوب باید همون چیزی که سفارت گفته باشه دیگه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

رشته و دانشگاه
    برق

دوست عزیز میتونی اون تیکه بالای رسید آبی که صرافی بهت داده رو برام بفرستی ..... چون به نظرم مشکل حواله من اینه که 3 رقم نخورده . هنوز صرافی بهم جواب نداده .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    دوست عزیز میتونی اون تیکه بالای رسید آبی که صرافی بهت داده رو برام بفرستی ..... چون به نظرم مشکل حواله من اینه که 3 رقم نخورده . هنوز صرافی بهم جواب نداده .
    رسید من اصلاً قسمت آبی نداره، فقط یک صفحه پرینت از اینترنت بانک هست! برای شما هم اگر نخورده مطمئن باش تو پرینت نیافتاده، کلاً اگر شماره اشتباه باشه، حواله انجام نمیشه دقیقاً مثل ساتنای خودمون که اگه شماره شبا شما اشتباه باشه اصلاً سیستم اجازه انجام خواله رو نمیده.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)