صفحه 5 از 78 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

با سلام خدمت همه دوستان
    من میخواهم هزینه لندینگ که در update خواسته را توسط یکه از دوستام در مونترال پرداخت کنم ولی در ایمیل update مشخصات حساب را نداده فقط گفته canadian embassy
    کسی بقیه مشخصات مثل شماره حساب یا SWIFT اون را میدونه باید چی باشه؟

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک) Money Order/Bank Draft/Credit Card

دوستان صاحب نظر کسی صرافی برای بنک درفت می شناسه
    لطفا پیغام خصوصی بدید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

دوستان ظاهرا پروژه مانی ترانسفر برای من با شکست مواجه شد .همون طور که قبلا گفتم دوستم در مونترال از RBC برام اینکار رو انجام داده بود هفته گذشته و کل مشخصات من رو هم روی رسید درج کرده بودن .کارمند بانک حتی آدرس پستی منو هم در ایران خواست که اون هم ثبت شد و قرار بود3-5 روز کاری ترانسفر انجام شه.و همین مشکل درست کرده .گویا از بانک با دوست من تماس می گیرند که جزیئات این پرداخت چی هست. اونم توضیح میده و قرار بوده حل شه که متاسفانه دیروز زنگ زدن و گفتن بخاطر ت ح ر ی م و چون آدرس ایران بوده امکان پذیر نیست . خلاصه بعد از پیگیری زیاد دوستم کارمنده درفت صادر می کنه !! اما خواستم بگم که اگر ازاین روش استفاده می کنید حواستون باشه که آدرس ایران در مشخصات وارد نشه!! حالا من باید 1 هفته دیگه هم منتظر درفت بمونم!! قضاوت با خودتون!!
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member

با سلام
    آیا می شه از درون کانادا ، به دلار bank transfer زد؟ توی update کفته in euros .
    اگر حتما باید به یورو bank transfer انجام داد ، آیا بانکهای کانادا این کارو میکنند؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedoo نمایش پست ها
    با سلام
    آیا می شه از درون کانادا ، به دلار bank transfer زد؟ توی update کفته in euros .
    اگر حتما باید به یورو bank transfer انجام داد ، آیا بانکهای کانادا این کارو میکنند؟
    دقیقا یه پست بالاتر مزایای !!! این bank transfer رو توضیح دادم .اولا که باید in euros باشه. دوما انجام میدن به شرطی که متوجه نشن شما در ایران ساکن هستید.
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا پروژه مانی ترانسفر برای من با شکست مواجه شد .همون طور که قبلا گفتم دوستم در مونترال از RBC برام اینکار رو انجام داده بود هفته گذشته و کل مشخصات من رو هم روی رسید درج کرده بودن .کارمند بانک حتی آدرس پستی منو هم در ایران خواست که اون هم ثبت شد و قرار بود3-5 روز کاری ترانسفر انجام شه.و همین مشکل درست کرده .گویا از بانک با دوست من تماس می گیرند که جزیئات این پرداخت چی هست. اونم توضیح میده و قرار بوده حل شه که متاسفانه دیروز زنگ زدن و گفتن بخاطر ت ح ر ی م و چون آدرس ایران بوده امکان پذیر نیست . خلاصه بعد از پیگیری زیاد دوستم کارمنده درفت صادر می کنه !! اما خواستم بگم که اگر ازاین روش استفاده می کنید حواستون باشه که آدرس ایران در مشخصات وارد نشه!! حالا من باید 1 هفته دیگه هم منتظر درفت بمونم!! قضاوت با خودتون!!
    شما باید مانی اوردر بدون اسم میگرفتید و خودتون اینجا اسمتون رو روش منوشتید . من هم یه مانی اوردر از کانادا برام فرستادن و بعد از 3 روز از کانادا خارج شد ( فکر کنم شانس آوردم و شاید هم چون اسمی نداشت اجازه خروج داده شده ) . البته حتی در وجه هم نداشت و من خودم در وجه canadian embassy نوشتم
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

ApplyAbroad Hero

دوستان عزیزم برای تقدیم پول به سفارت فخیمه کلاً 2 راه وجود داره:
    1- ترانسفر بانکی:
    از داخل فرانسه با یه سیستمی شبیه ساتنا خودمون انجام میشه که میتونید بگید کسی انجام بده و تو توضیحات مشخصات شما رو بنویسه شماره حسابها هم توی اولین سطر بند مالی (8 یا 9) نامه آپدیت هست.
    از خارج فرانسه (به غیر از ایران، کره شمالی) با یه سیستمی به نام swift انجام میشه که شماره حسابها و مشخصات اون هم در نامه آپدیت هست
    توجه کنید که برای ترانسفر حتماً باید از یورو استفاده کنید، در حال حاضر 360 یورو برای یک نفر و 720 یورو برای 2 نفر و بیشتر (منظور زن و شوهر و فرزندانشون)
    برای انجام ترانسفر میتونید از بعضی صرافی های داخل ایران هم اقدام کنید، این نکته رو مد نظر داشته باشید رسیدی که صرافی ها میدن عمدتاً یه اسکن از رسیدی که خارج کشور انجام شده و معمولاً هم تنها یک پرینت از اینترنت بانک هست حداکثر با مهر خود صرافی، انتظار یک رسید آنچنانی با سربرگ و مهر بانک اصلاً و ابداً نداشته باشید.
    من خودم به همین روش صرافی اقدام کردم و تا الآن که سفارت چیزی نگفته، البته تازه داره 1 هفته میشه که رسیده دستشون، اینم بگم که قبلش من با سفارت مکاتبه کردم و گفتم از داخل ایران امکان حواله پول نداریم که گفت معمولاً ایرانی ها میدن یکی از خارج براشون انجام میده، تو هم این کار رو بکن، در نتیجه سفارت نباید مشکل داشته باشه، ضمن اینکه فقط هدفشون اینه که پول رو به نحوی برسونیم بهشون حالا اینکه رسید بانک ما چه شکلی و از کجا ریختیم زیاد فرق نداره، مهم اینه که یه جوری بهشون بفهمونیم این پول از طرف ماست
    باز توجه کنید که اگر خواستید به این روش اقدام کنید سعی کنید تو قسمت توضیحات رسید به ترتیب فایل نامبر (که بالای نامه آپدیت هست)، نام و نام خانوادگی و تاریخ تولدتون نوشته بشه، اگر مجبور شدید حذف کنید از آخر حذف کنید، یعنی سعی کنید حداقل فایل نامبرتون نوشته بشه که حتی اگه هیچ چیز هم ننویسید خیلی مهم نیست، اما هرچیزی که تایپ نشد، خودتون با دست روش بنویسید و بعداً ارسال کنید.

2- مانی اردر
    شما میتونید یه مانی اردر حتماً به دلار کانادا و حتماً از یک بانک کانادایی بگیرید، توجه کنید که مانی اردر اداره پست ممکنه مورد قبول نباشه،
    به دلار برای یک نفر 490 دلار و برای خانواده 980 دلار باید پرداخت کنید.
    سعی کنید مانی اردر در وجه "genereal receive in Canada" باشه
    باز اینم بگم که اول سفارت به من گفت مانی اردر قبول نیست، اما یکی از دوستان یه مانی اردر بانکی رو اسکن کرد و براشون فرستاد و گفتن این مورد قبول هست.
    بانک درفت و مانی اردر در واقع زیاد فرقی با هم ندارن، قدیم ها به مانی اردر بالای یه حدی (بسته به بانک بالای 2500 یا بالای 5000 دلار) میگفتن بانک درفت اما الآن عملاً بیشتر بانکها بانک درفت صادر میکنن، باز مثلاً رویال بانک حتی 100 دلار ور هم بانک درفت میده.

توجه کنید که تصمیم گیری با خود شماست، توضیحات من یا سایر دوستان نمیتونه دستورات یا راهکارهای رسمی سفارت رو نقض کنه، خودتون فکر کنید و تصمیم بگیرید که عواقب تصمیمتون فقط متوجه خودتون هست
    ویرایش توسط babak_bahrami : May 5th, 2013 در ساعت 08:41 AM
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان عزیزم برای تقدیم پول به سفارت فخیمه کلاً 2 راه وجود داره:

به دلار برای یک نفر 460 دلار و برای خانواده 920 دلار باید پرداخت کنید.
    دوست عزیز هزینه لندینگ اولا باید مبلغ 490 برای مجرد و 980 برای متاهل باشد و حتما باید در وجه
    canadian embassy باشد !!!!!
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    دوست عزیز هزینه لندینگ اولا باید مبلغ 490 برای مجرد و 980 برای متاهل باشد و حتما باید در وجه
    canadian embassy باشد !!!!!
    کاملاً درسته، اول صبحی سوتی دادم، رقم 490 و 980 درسته و من تو من اصلی هم ویرایش کردم، اما مانی اردری که دوست من اسکن کرده بود،با همون متنی که عرض کردم ارسال شده بود. البته که اگه canadaian embassy نوشته بشه هم قاعدتاً باید درست باشه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

2- مانی اردر
    شما میتونید یه مانی اردر حتماً به دلار کانادا و حتماً از یک بانک کانادایی بگیرید، توجه کنید که مانی اردر اداره پست ممکنه مورد قبول نباشه،
    به دلار برای یک نفر 490 دلار و برای خانواده 980 دلار باید پرداخت کنید.
    باز اینم بگم که اول سفارت به من گفت مانی اردر قبول نیست، اما یکی از دوستان یه مانی اردر بانکی رو اسکن کرد و براشون فرستاد و گفتن این مورد قبول هست.
    بانک درفت و مانی اردر در واقع زیاد فرقی با هم ندارن، قدیم ها به مانی اردر بالای یه حدی (بسته به بانک بالای 2500 یا بالای 5000 دلار) میگفتن بانک درفت اما الآن عملاً بیشتر بانکها بانک درفت صادر میکنن، باز مثلاً رویال بانک حتی 100 دلار ور هم بانک درفت میده.

توجه کنید که تصمیم گیری با خود شماست، توضیحات من یا سایر دوستان نمیتونه دستورات یا راهکارهای رسمی سفارت رو نقض کنه، خودتون فکر کنید و تصمیم بگیرید که عواقب تصمیمتون فقط متوجه خودتون هست[/QUOTE]

با سلام
    یعنی می فرمایید هیچ شماره حساب یا کد خاص دیگری در این روش نیاز نیست . فقط در وجه "genereal receive in Canada کفایت می کنه .و بعد که به دستمون رسید مشخصات پرونده را دستی بنویسم و با سایر مدارک پست کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)