صفحه 7 از 78 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک) Money Order/Bank Draft/Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط mojmar نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون .
    یک سوال دیگه هم داشتم ، در مورد Expiry Date در Bank Draft راستش متوجه نشدم که Bank draft باید این Expiry Date رو داشته باشه یا بخواهیم بانک این تاریخ رو روی درفت ما نزنه ؟

Expiry Date نداره ، فقط یه تاریخ گوشه بالا سمت راست داره که تاریخ صدورش هستش .

Junior Member

سلام....ببخشید ممکنه تفاوت bank draft و money order را بگین؟! کدوم بهتره؟!

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    منم هزینه رو ترانسفر کردم و الان رسید اسکن شده رو دارم یعنی با همین مدارک رو بفرستم. چون اصلش 10 روز دیگه دستم میرسه؟
    برای من هم Bank Draft 550$ در کانادا پرداخت شده ، و آلان اسکن شده اون رو دارم ، همین اسکن شده کافیه با مدارک بفرستم ؟ چون هزینه پستش با TNT به تهران 200،000 تومتن میشه !
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

سلام
    ببخشيد تا جايي كه من ميدونم بايد اصل بنك درفت رو بفرستيد. بايد براتون بفرستن اينجا و شما بزارين رو پروندتون و بفرستين.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojmar نمایش پست ها
    برای من هم Bank Draft 550$ در کانادا پرداخت شده ، و آلان اسکن شده اون رو دارم ، همین اسکن شده کافیه با مدارک بفرستم ؟ چون هزینه پستش با TNT به تهران 200،000 تومتن میشه !
    فایل نامبر کبک: نوامبر ۲۰۱۰ فایل نامبر فدرال: اکتبر ۲۰۱۲

سلام دوسان ببخشید شاید تکراری باشه اما اصل فیش رو حتما باید بفرستیم یا کپی اون کافیه؟ضمنا اگه دوستانمون که پرداخت میکنن در خارج کشور خودشون به سفارت پست کنند اشکالی نداره؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    سلام دوسان ببخشید شاید تکراری باشه اما اصل فیش رو حتما باید بفرستیم یا کپی اون کافیه؟ضمنا اگه دوستانمون که پرداخت میکنن در خارج کشور خودشون به سفارت پست کنند اشکالی نداره؟؟؟
    شاید تکراری که چه عرض کنم.
    اول مطمئن شو که پرداخت انجام شده و برگشت نخورده به حساب دوستت به جرم ایرانی بودن.
    بعداً ترجیحاً اصل فیش بانکی بگیر و خودت بفرست. اگه هم نشد اسکن با کیفیت اش رو بگیر پرینت کن و خودت بفرست با مدارک.
    به نظرم کار جالبی نیست که دوستت جدا بفرسته هرچند شاید عملی باشه ولی این کار رو نکن.

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    منم هزینه رو ترانسفر کردم و الان رسید اسکن شده رو دارم یعنی با همین مدارک رو بفرستم. چون اصلش 10 روز دیگه دستم میرسه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara4231 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد تا جايي كه من ميدونم بايد اصل بنك درفت رو بفرستيد. بايد براتون بفرستن اينجا و شما بزارين رو پروندتون و بفرستين.
    آخه شنیده بودم بعضی از دوستان پرینت اسکن شده رو فرستادن و صرافی های ایران هم همین رو تحویل میدن !
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazzz نمایش پست ها
    یک صرافی تو مشهد پول رو واریز میکنه 50 یورو کارمزد می گیره اما میگه ما اصل رسید رو به شما نمیدیدپم واسه ما رسید رو ایمیل می کنن ما هم پرینت ایمیل رو می دیم. اگر اینطوری باشه خوب چه کاریه ما 50 یورو کارمزد بدیم می دیم فک و فامیل اونور آب واریز کنن رسید و ایمیل کنن دقیقا مثل دوستان mina228 و gil77 . اینطوری مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام دوست عزیز ، شما برای گرفتن فایل فدرال (هزینه 550$ ) بالاخره اسکن شده بانک درفت رو با مدارک فرستادید و فایل نامبر فدرال دریافت کردید ؟

RPRF
    من الان زنگ زدم به یک صرافی معروف در تهران. ج...

اون هم اسکن فیش رو که در مالزی پرداخت شده بود ایمیل می کرد. میگفت که مشکلی نداره و برای 80 نفر در روز داره همینکارو میکنه! 50 یورو هم کارمزد میگرفت. من هم فکر نمیکنم فرقی داشته باشه. چون پول واریز شده تو حسابشون. مشخصات ما هم با پول واریزی هست، همون کپیش هم کار رو حل میکنه. تازه اگر هم مشکلی باشه که نیست! تا زمان ویزا وقت زیاده و ایمیل میزنن میگن ما هم اصلشو میفرستیم.
    من تصمیم گرفتم بگم خالم از کانادا برام پرداخت کنه اسکنشم برام ایمیل کنه. همونو میفرستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazzz نمایش پست ها
    یک صرافی تو مشهد پول رو واریز میکنه 50 یورو کارمزد می گیره اما میگه ما اصل رسید رو به شما نمیدیدپم واسه ما رسید رو ایمیل می کنن ما هم پرینت ایمیل رو می دیم. اگر اینطوری باشه خوب چه کاریه ما 50 یورو کارمزد بدیم می دیم فک و فامیل اونور آب واریز کنن رسید و ایمیل کنن دقیقا مثل دوستان mina228 و gil77 . اینطوری مشکلی پیش نمیاد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط behroozsa نمایش پست ها
    RPRF
    من الان زنگ زدم به یک صرافی معروف در تهران. ج...

اون هم اسکن فیش رو که در مالزی پرداخت شده بود ایمیل می کرد. میگفت که مشکلی نداره و برای 80 نفر در روز داره همینکارو میکنه! 50 یورو هم کارمزد میگرفت. من هم فکر نمیکنم فرقی داشته باشه. چون پول واریز شده تو حسابشون. مشخصات ما هم با پول واریزی هست، همون کپیش هم کار رو حل میکنه. تازه اگر هم مشکلی باشه که نیست! تا زمان ویزا وقت زیاده و ایمیل میزنن میگن ما هم اصلشو میفرستیم.
    من تصمیم گرفتم بگم خالم از کانادا برام پرداخت کنه اسکنشم برام ایمیل کنه. همونو میفرستم.
    ممنون از پاسختون ، به نظر منطقی میاد چون در اسکن کلیه مشخصات واضحه و به قول شما پول هم به حسابشون به اسم ما واریز شده.
    شما 550$ رو هم کپی رو ارسال کردین تا شماره فایل فدرالتون اومد ؟
    اگر اشکال نداره شماره تلفن صرافی رو برای من به صورت خصوصی بفرستین .
    بازهم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)