صفحه 71 از 78 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

دوستان من هر کاری میکنم برای پرداخت آنلاین این ارور میده
    Votre paiement n’a pas pu être effectué. Cliquez sur « Retour au paiement » et vous pourrez opter pour un autre mode de paiement ou choisir de payer plus tard.

به نظرتون مشکل چیه ؟

سلام
    از دوستان کسی هست با مانی اردر پرداخت کرده باشه؟؟ میخوام ببینم آیا status شما تو سایت تغییر کرده؟ برای من هنوز زده در انتظار پرداخت!

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8218 نمایش پست ها
    دوستان من هر کاری میکنم برای پرداخت آنلاین این ارور میده
    Votre paiement n’a pas pu être effectué. Cliquez sur « Retour au paiement » et vous pourrez opter pour un autre mode de paiement ou choisir de payer plus tard.

به نظرتون مشکل چیه ؟
    كرديت كارتتون رو چك كنين اگر مشكلى نداره يه روز ديگه امتحان كنين يا چند ساعت بعد
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط student1363 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی. یک سوال دیگه اینکه، من با مانی اردر پرداخت کردم. یکی از دوستان از همون کانادا برام خرید و پست کرد. دیروز پیام "تایید دریافت داکیومنت" برام اومد. این یعنی مانی اردر نقد شده؟ جون هنوز تو اکانتم نوشته:

نقد شدن مانى اردر رو فقط از طريق تماس با بانك ميتونين چك كنين، يه چند روز صبر كنين و اگر ديدين هنوز استتوستون تغيير نكرده با بانك تماس حاصل فرماييد، ضمناً نياز نبوده مانى اردر رو براى شما پست كنن، از همون كانادا هم دوستتون ميتونسته بفرسته واستون
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار

سلام دوستان منم برای دوستم هزینه سابمیت رو با مانی اردر ارسال کردیم و بعد از یک هفته چک به مقصد رسید حالا بنظر شما چند روز باید طول بکشه که رسید پرداخت ارسال بشه؟ و اینکه دوستان گفتنداین امکان وجود داره که با بانک تماس بگیریم سوال کنیم جک نقد شده یا خیر ایا بانک به هر کسی تماس بگیره جواب میده یا خیر ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2147 نمایش پست ها
    سلام دوستان منم برای دوستم هزینه سابمیت رو با مانی اردر ارسال کردیم و بعد از یک هفته چک به مقصد رسید حالا بنظر شما چند روز باید طول بکشه که رسید پرداخت ارسال بشه؟ و اینکه دوستان گفتنداین امکان وجود داره که با بانک تماس بگیریم سوال کنیم جک نقد شده یا خیر ایا بانک به هر کسی تماس بگیره جواب میده یا خیر ؟
    هر كسى با بانك ميتونه تماس بگيره ، شماره سريال مانى اردر و استانى كه از اون صادر شده رو بهتره بدونين، محض احتياط شماره حسابى كه مانى اردر از اون حساب صادر شده رو هم بدونين بهتره اما اغلب با همون دو مورد اول چك ميكنن، رسيد پرداختيش هم كه بياد تاريخ نقد شدنش توش نوشته ميشه، مهم نقد شدنش هست نه اينكه رسيدش به دست شما برسه، رسيدش ممكنه يه كم طول بكشه

از من هنوز نقد نشده!!! با اینکه ۱۶م از همون کانادا واسم پست کردند مونترال. ممکنه فقط رسیدن به اداره مهاجرت براشون کافی باشه و مثلا بزارن تمام مانی اردرها رو بعد از ۳۰ روز مهلت نقد کنند؟ چون تا اونجا که من میدونم مانی اردر بمنزله پول نقد است و بدون هیچ شکی نقد مبشه.

همین الان ایمیل تایید پرداخت اپلیکیشن من اومد!

Junior Member

سلام. ما هم از طریق مانی اردر پرداخت کردیم. برای شما student 1363 چه زمانی طول کشید که تایید پرداخت اومد؟پیغامهاتون را دنبال کردم گویا حدود یک هفته بوده؟؟؟؟؟
    چون یکی از دوستانمون سه شنبه گذشته مدارک پرداخت رو به سفارت تحویل دادن و سریع پیغام دریافت مدرک برای ما ایمیل شد ولی همچنان منتظر تایید پرداخت هستیم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh67 نمایش پست ها
    سلام. ما هم از طریق مانی اردر پرداخت کردیم. برای شما student 1363 چه زمانی طول کشید که تایید پرداخت اومد؟پیغامهاتون را دنبال کردم گویا حدود یک هفته بوده؟؟؟؟؟
    چون یکی از دوستانمون سه شنبه گذشته مدارک پرداخت رو به سفارت تحویل دادن و سریع پیغام دریافت مدرک برای ما ایمیل شد ولی همچنان منتظر تایید پرداخت هستیم؟؟؟
    من ۱۷ یا ۱۸ جون مانی اردرم رسید اداره مهاجرت،
    22 جون یک ایمیل اومد که Acknowledged documents بود.
    و 30 جون هم ایمیل تائید پرداخت من اومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)