صفحه 77 از 78 نخستنخست ... 27676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

به اين مرحله برسيد ديگه پرداخت انجام شده :
    En attente de traitement

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisf نمایش پست ها
    امروز ایمیل دریافت توسط اداره مهاجرت برام اومد اما هنوز وضعیت پرونده "منتظر پرداخت" مونده.
    چه ايميلي اومده براتون؟

Junior Member

[QUOTE=sweetlife_222;2339418]چه ايميلي اومده براتون؟[/QU

ممنون از راهنمایی تون همون ایمیل که عنوان میکنه مدرک به دستمون رسید.
    راستش امروز داشتم آماده میشدم که تلفنی سوال کنم که وضعیت پرونده تغییر کرد و دو تا ایمیل مربوط به فایل نامبر و رفرنس نامبر اومد. اما راستش اینکه همه کارها درست روز آخر تایید بشه استرس بدی داشت.

سلام
    زماني كه فرم هاي آنلاين را پر كرديم چقدر وقت زمان داريم تا پول را به سفارت ارسال كنيم و مقدار هزينه اش براي من وهمسر و پسر يك ساله ام چقدر مي شه
    ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda_barnamene نمایش پست ها
    سلام
    زماني كه فرم هاي آنلاين را پر كرديم چقدر وقت زمان داريم تا پول را به سفارت ارسال كنيم و مقدار هزينه اش براي من وهمسر و پسر يك ساله ام چقدر مي شه
    ممنون
    شما بعد از پر کردن فرم انلاین باید سابمت پرونده رو انجام بدین که خودش ی داستان داره(طبق 2016 )..اگر موفق به سابمیت شدید ی ماه فرصت پرداخت پول رو دارید..در طول پروسه کبک طی سه مرحله باید پرداخت انجام بدید..بعد از سابمیت..موقع ارسال مدارک فدارل و در نهایت موقع صدور ویزا.... بعد از سابمیت مجموع 1093 دلار کانادا پرداخت انجام دهید.
    البته الان پروسه 2016 تعطیل سده و باید تا 2017 صبر کنید و شاهد تغییرات باشید....
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان سلام

CSQ من اومده و میخوام processing fee فدرال برای خودم و همسرم که جمعه می شود 1100 دلار را بصورت آنلاین پرداخت کنم، اکانت که میخوام بسازم یه جایی که باید یک تاریخ را مشخص کنم error میده، کسی این مشکل و داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس الكترونيك

سلام دوستان
    من قصد اضافه کردن فرزندم رو به پرونده دارم ولی الان حدود یک ماهه که معطل یک مانی اوردر 167 دلاری هستم که قرار بود صرافی برام بیاره.ولی الان میگن رویال بانک برای چنین رقمی مانی اوردر صادر نمیکنه و میتونن برام آنلاین پرداخت کنن و رسیدش رو بهم بدن تا پرینتش رو بفرستم.این روش ایرادی نداره؟مورد قبول اداره مهاجرت هست؟
    ممنون
    فايل نامبر:22 دسامبر2011 رشته12 امتیازی جدید (صفر امتیازي قدیم!) دريافت نامه آپديت juin 2015 - ارسال آپديت و افزودن همسر SEP2015 -ثبت تغييرات و نامه انتظار مجدد NOV2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه MAI2016 - آپدیت مجددو افزودن فرزندFEB2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس الكترونيك

یک سوال دیگه:اگر پرداخت آنلاین انجام بدیم آیا باید فرم خاصی پر کنیم و بفرستیم یا همون پرینت رسید بانک کفایت میکنه. فرم A-0591-F0 برای چه زمانیه؟
    فايل نامبر:22 دسامبر2011 رشته12 امتیازی جدید (صفر امتیازي قدیم!) دريافت نامه آپديت juin 2015 - ارسال آپديت و افزودن همسر SEP2015 -ثبت تغييرات و نامه انتظار مجدد NOV2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه MAI2016 - آپدیت مجددو افزودن فرزندFEB2017

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    برای گرفتن مانی اردر مرحله فدرال ، اگر مقدار پروسسینگ فی و لندینگ فی رو با هم و بصورت یک مانی اردر 1040 دلاری تهیه کنیم ، مشکل ایجاد میشه یا باید دو تا مانی اردر جداگانه تهیه بشه؟
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Junior Member

سلام
    بنده از سابمیتی های 2016 هستم . دوستان لطفا راهنمایی کنند .
    من میخوام پروفایل کبک رو ببندم آیا میشه درخواست برگشت هزینه پرداختی بابت Application fee مون پروجت را کرد ؟ با توجه به اینکه ادیت باز است و پرونده های 2016 هنوز بررسی نشده اند ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)