صفحه 8 از 78 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 773

موضوع: پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozsa نمایش پست ها
    من الان زنگ زدم به یک صرافی معروف در تهران. ج...
    اون هم اسکن فیش رو که در مالزی پرداخت شده بود ایمیل می کرد. میگفت که مشکلی نداره و برای 80 نفر در روز داره همینکارو میکنه! 50 یورو هم کارمزد میگرفت. من هم فکر نمیکنم فرقی داشته باشه. چون پول واریز شده تو حسابشون. مشخصات ما هم با پول واریزی هست، همون کپیش هم کار رو حل میکنه. تازه اگر هم مشکلی باشه که نیست! تا زمان ویزا وقت زیاده و ایمیل میزنن میگن ما هم اصلشو میفرستیم.
    من تصمیم گرفتم بگم خالم از کانادا برام پرداخت کنه اسکنشم برام ایمیل کنه. همونو میفرستم.
    سلام. اون صرافی برای 80 نفر در روز این کار نمیکنه، حداکثر برای 4 نفر در روز این کار رو میکنه، برای منم کرد، غیر از اینکه پدر منو درآورد تا برام ایمیل کنه مشکل دیگه ای نداشتم (یک هفته هر روز میگفت فردا، آخرش هم رفتم نشستم اونجا تا برام ایمیل کرد!) من انجام دادم و فرستادم و الآن دو هفته هست که رسیده و سفارت چیزی نگفته. قاعدتاً نباید مشکلی باشه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    سلام. اون صرافی برای 80 نفر در روز این کار نمیکنه، حداکثر برای 4 نفر در روز این کار رو میکنه، برای منم کرد، غیر از اینکه پدر منو درآورد تا برام ایمیل کنه مشکل دیگه ای نداشتم (یک هفته هر روز میگفت فردا، آخرش هم رفتم نشستم اونجا تا برام ایمیل کرد!) من انجام دادم و فرستادم و الآن دو هفته هست که رسیده و سفارت چیزی نگفته. قاعدتاً نباید مشکلی باشه.
    مرسی لطف کردین پس من هم همین اسکن شده رو پرینت میگیرم و میفرستم .
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک) Money Order/Bank Draft/Credit Card

سلام ،
    زمان ارسال مدارک جهت دریافت فایل فدرال بعد از مصاحبه و دریافت CSQ آیا لازمه ترجمه مدارک تحصیلی رو هم بفرستیم ؟
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

Junior Member

زن و شوهر باید فیشهای جدا گانه برای لندینگ وارد کنند یا یک فیش کفایت میکنه ؟ تو نامه نوشته فقط باید اس فامیل و تاریخ تولد متقاضی اصلی نوشته بشه یعنی برای همسرمان هم اسم خودمونو بنویسیم ؟>
    با سپاس

چند یورو میشه نفری ؟
    ویرایش توسط M1KE : May 12th, 2013 در ساعت 12:39 PM دلیل: ترکیب پست ها

Banned

در حال حاضر 360 یورو برای یک نفر و 720 یورو برای 2 نفر

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

با سلام . راجع به لندینگ فی سوالی داشتم. من تو مدارک آپدیتم می خوام 490 تا لندینگ فی مو پرداخت کنم . از طرفی می خوان تا 3 ماه دیگه نامزدمو به پروندم اضافه کنم و برای ایشون هم 490 تا لندینگ رو جدا بدم . آیا مشکلی پیش نمیاد و مانی اردر 490 تایی من باطل نمی شه و مجبور به گرفتن لندینگ 980 تایی نمی شم؟ اممنون میشم اگه کسی که اطلاعات داره منو راهنمایی کنه؟
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

با سلام
    هيچ مشكلي پيش نمياد. بعدا هم ميتوني براي خانمتون ٤٩٠ لندينگ رو بگيرين و بفرستين. ٤٩٠ قبلي هم كه فرستادين باطل نميشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    با سلام . راجع به لندینگ فی سوالی داشتم. من تو مدارک آپدیتم می خوام 490 تا لندینگ فی مو پرداخت کنم . از طرفی می خوان تا 3 ماه دیگه نامزدمو به پروندم اضافه کنم و برای ایشون هم 490 تا لندینگ رو جدا بدم . آیا مشکلی پیش نمیاد و مانی اردر 490 تایی من باطل نمی شه و مجبور به گرفتن لندینگ 980 تایی نمی شم؟ اممنون میشم اگه کسی که اطلاعات داره منو راهنمایی کنه؟
    فایل نامبر کبک: اکتبر ۲۰۱۰ - فایل نامبر فدرال: سپتامبر ۲۰۱۲ - آپديت: ۲۹ اپريل ۲۰۱۳ - رسيدن آپديت به پاريس: ١٩ جون ۲۰۱۳ - مدیکال: ۱۷ ژانویه ۲۰۱۴ - آپلود مدیکال: ۲۹ ژانویه ۲۰۱۴ - ویزا: ۱۲ مارس ۲۰۱۴

Junior Member

برای دو نفر یک فیش720 یورو واریز بشه ؟ یا برای هر کدام یک فیش 360 یوروی جداگانه ؟

Junior Member

سلام من برای تهیه بنک درفت ۴۹۰ دلاری لندینگ مشکل دارم. دوستان جایی رو میشناسن به من معرفی کنن. مرسی
    فایل فدرال: اکتبر 2012 ، رشته: ۶ امتیازی، مجرد

سلام دوستان

با DHL تماس گرفتم که بانک درفت رو برام از کانادا بیاره ، میگه چون ممکنه از مسیر آمریکا بیاد و نسخه اصل بانک درفت است ، آمریکا ممکنه نگذاره بیاد به ایران و اونو نگه داره ! کسی راه حلی نداره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)