صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: تاثیر مهر ریجکت از کشور دیگر بر نتیجه مصاحبه

pejofpower
    Guest

پیش فرض تاثیر مهر ریجکت از کشور دیگر بر نتیجه مصاحبه

هدف من پیدا کردن کسایی است که شرایط زیر رو داشتند:
    قبلا به دلایلی از یک سفارت خانه دیگر ریجکت شده اند
    برای ویزا آمریکا ( ترجیحا تحصیلی) اقدام کرده اند

چنانچه وبزا گرفته اید و یا نه در هر دو حالت سوالاتی که در این رابطه مطرح شده را بازگو کنید

ممنون

پیش فرض پاسخ : تاثیر مهر ریجکت از کشور دیگر بر نتیجه مصاحبه

این لینک رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7576.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

pejofpower
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    تاثیر مهر ریجکت از "کشور دیگر"!! بر نتیجه مصاحبه

those topics argue the impact of rejection from one of US consulate not another country!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

دقیقا منظوتون از ایجاد این تاپیک چی هست دوست عزیز؟
    یکی از دوستان من 3بار از سفارت انگلیس ریجکت شدن در تهران و مهر ریجکتی تو پاسشون خورده ولی با 40000 تومان(اگه اشتباه نکنم) پاسشون تعویض کردن و با پاس جدید به سفارت آمریکا رفتند و الان با ویزا f1 امریکا هستند.در کل شما مجبور نیستید و همینطور عاقلانه هم نیست که با مهر ریجکتی یه ویزای کشوری برای ویزا آمریکا اقدام کنید.
    امیدورام جوابتون را گرفته باشید.
    What Goes Around...Comes Around

pejofpower
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    دقیقا منظوتون از ایجاد این تاپیک چی هست دوست عزیز؟
    یکی از دوستان من 3بار از سفارت انگلیس ریجکت شدن در تهران و مهر ریجکتی تو پاسشون خورده ولی با 40000 تومان(اگه اشتباه نکنم) پاسشون تعویض کردن و با پاس جدید به سفارت آمریکا رفتند و الان با ویزا f1 امریکا هستند.در کل شما مجبور نیستید و همینطور عاقلانه هم نیست که با مهر ریجکتی یه ویزای کشوری برای ویزا آمریکا اقدام کنید.
    امیدورام جوابتون را گرفته باشید.
    شما درست می گی باید و البته با داشتن شرایط می شه گذرنامه رو عوض کرد. ولی اگر شرایط لازم رو نداشته باشی نمی تونی گذرنامه رو عوض کنی
    شرایط تعویض گذرنامه کرد: باید کمتر از 18 ماه به پایان اعتبارش مانده باشد و ...

من به شخصه مشکلم این هست که چون برای هر بار اجازه خروج باید 2 تا 3 هفته دوندگی کنم و اینکه با گذرنامه فعلی وقت سفارت گرفتم، نتونستم گذرنامه رو عوض کنم. من دو سال پیش برای "مستر" و یک بار هم برای سفر عادی از سفارت آلمان ریجکت شده ام؛ یعنی 2 بار مهر! و حالا برای دکترا می خواهم برم آمریکا!!

کسی هست تجربه مشابه داشته باشه؟!

اون آقایی که گفته بود مهر ریجکت تو پاسش خورده بالاخره کارش چی شد؟
    و اینکه برای صدور ویزا بررسی نمیکنن ببینن این فرد از کجا ها رجکت شده یا کجاها رفته؟ مخصوصا عراق که مرزش دست خود آمریکاییهاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejofpower
    شما درست می گی باید و البته با داشتن شرایط می شه گذرنامه رو عوض کرد. ولی اگر شرایط لازم رو نداشته باشی نمی تونی گذرنامه رو عوض کنی
    شرایط تعویض گذرنامه کرد: باید کمتر از 18 ماه به پایان اعتبارش مانده باشد و ...

من به شخصه مشکلم این هست که چون برای هر بار اجازه خروج باید 2 تا 3 هفته دوندگی کنم و اینکه با گذرنامه فعلی وقت سفارت گرفتم، نتونستم گذرنامه رو عوض کنم. من دو سال پیش برای "مستر" و یک بار هم برای سفر عادی از سفارت آلمان ریجکت شده ام؛ یعنی 2 بار مهر! و حالا برای دکترا می خواهم برم آمریکا!!

کسی هست تجربه مشابه داشته باشه؟!
    اگه کسی با بهانه ای بره و یه پاسپورت جدید بگیره، خود کشورهای مختلف اطلاعاتشون رو در اختیار هم نمیذارن؟ مثل انگلیس و آمریکا؟ یا مثلا عراق که همه چیزش دست آمریکاییهاست؟

من 20 روز پیش از سفارت فرانسه ریجکت شدم. ممکنه رو ویزای آمریکام تاثیر بذاره؟

Junior Member

من دوتا مهر ریجکت داشتم یکی ار مجارستان یکی از قبرس. در حقیقت میخواستم از قبرس برای ویزای آمریکا افدام کنم که قبرس بهم ویزا نداد!!! و من از دوبی اقدام کردم و ویزای تحصیلی f1 گرفتم. به نظر من که ربطی نداره

Junior Member

لازمه که تاکید کنم من از سفارت آمریکا ریجکت نداشتم بلکه خود کشور قبرس به من ویزا نداد. ریجکت شدن از سفارت آمریکا که قوانینش معلومه و در قسمت مربوطبه خودش بحث میشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)