صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: تاثیر مهر ریجکت از کشور دیگر بر نتیجه مصاحبه

پیش فرض پاسخ : تاثیر مهر ریجکت از کشور دیگر بر نتیجه مصاحبه

من ٢ بار از سفارت امريكا ريجكت شدم يكبار از ارمنستان و يكبار ديگه از فرانكفورت ، نوع ويزاي بار اولم توريستي بود كه واسه كنفرانس ميرفتم ٢ سال پيش ، و يكي پارسال كه اونم توريستي بود و بهم گفتن سفارت اطراف كشورت برو، در حال حاضر لاتاري بردم آيا كسي اطلاع داره ٢ بار ريجكت شدنم روي ويزا دادن لاتاريم تاثيري داره يا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Shivasafavi نمایش پست ها
    من ٢ بار از سفارت امريكا ريجكت شدم يكبار از ارمنستان و يكبار ديگه از فرانكفورت ، نوع ويزاي بار اولم توريستي بود كه واسه كنفرانس ميرفتم ٢ سال پيش ، و يكي پارسال كه اونم توريستي بود و بهم گفتن سفارت اطراف كشورت برو، در حال حاضر لاتاري بردم آيا كسي اطلاع داره ٢ بار ريجكت شدنم روي ويزا دادن لاتاريم تاثيري داره يا نه؟
    من فکر نمیکنم حداقل این دو مورد ریجکت شما تاثیر منفی داشته باشه.
    دومی که منظقیه چون آمریکا سفارت در ایران نداره و خودش سه تا کشور رو معرفی کرده برای مصاحبه، و وقتی شما دلیل محکمی نداشته باشی نمی تونی در کشور دیگه مصاحبه کنی و معمولا پاسخ خوبی نمیگیری. اما مورد اول حدس میزنم به دلیل سوشال تای به شما ویزا ندادن چرا که نگران بودن ممکنه بیای آمریکا و کشور رو ترک نکنی که خب وقتی شما لاتاری بردی میری برای مصاحبه و عنوان میکنی که قصد داری در کشورشون بمونی و اصولا لاتاری برای همین هست.
    فکر میکنم ریجکت به دلایل امنیتی (نه در همه ی موارد) یا اینکه دروغ گفته باشی میتونه تاثیر منفی بذاره
    تبریک بابت برنده شدن
    موفق باشی
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

نقل قول نوشته اصلی توسط Shivasafavi نمایش پست ها
    معمولا دلیل زیجکت ویزای توریستی این هست که شما ثابت نمیکنید که آمریکا رو ترک میکنید. ولی الان در اصل به شما میگن بیا برو آمریکا بمون. این ویزای مهاجرتی هست به نوعی. در نتیجه با مهاجرت شما مشکلی نداشتن. نگران نباشید. شاید اگر دلایل ریجکت دیگری داشتید مشکل ساز میشد ولی من فکر نکنم در این مورد مشکلی باشه. ایشالا ویزا بگیرید.

Junior Member

سلام
    درخواست ویزای من از سفارت آلمان رد شد. دلایل> عدم وابستگی اقتصادی به ایران، عدم پایداری معاشی در ایران.

ولی چرا مهر ریجکت نداره؟

Junior Member

سلام.

درخواست ویزای دانشجویی من از فرانسه بدلیلی که گفتن امنیتی رد شده. خیلی عجیب بود. من هیچ سفری به عراق یا سوریه نداشتم. چطور میتونم اعتراض کنم؟ چقدر توی درخواست های بعدیم تاثیر داره؟

Junior Member

دوستان من برای ویزای استرالیا اقدام کردم ولی افتادم توی بررسی خیلی طولانی و هیچ جوابی بهم نمیدن. (ریجکت نشدم. قبول هم نشدم. همینطور ادامه دار مونده). الان برای سفارت آمریکا اگه ازم پرسید تا بحال برای ویزای کشور دیگه ای اقدام کردم یا نه؟ اگه بهش جواب نه بگم. آیا متوجه میشن؟ سیستمی هست که اونها رو مطلع کنه؟

Junior Member

سلام بچه ها من پارسال از فرانسه به دلیل امنیتی ریجکت شدم، رشته اینجام هوافضا بود اونجا هم میخواستم هوافضا بخونم. حالا امسال انگلیس پذیرش دارم برای مستر انرژی نو.الان میخوام برای ویزای انگلیس اقدام کنم. میخوام بدونم ایا احتمال گرفتن ویزا دارم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای پذیرش.
    اگر جواب ATAS مساعد است از دید من با مشکل جدی برخورد نباید بکنید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک برای پذیرش.
    اگر جواب ATAS مساعد است از دید من با مشکل جدی برخورد نباید بکنید.

پایدار باشید
    ممنون از پاسختون
    خوشبختانه دانشگاه گفته که نیازی به ATAS ندارم. ولی پارسال برای رشته دیگه درخواست ATAS داده بودم و ریجکت شد. اون که تاثیری نداره؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)