نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89

موضوع: آموزش زبان فنلاندی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فنلاندی

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    مرسی Hexor عزیز راستی یه سوال که به این تاپیک ربط نداره ولی جوابش کوتاهه من 3سپتامبر Orientation دارم 6-7 سپتامبر شروع کلاساس یکی از بچه های مقیم فنلاند توصیه اکید داشت که اواسط آگوست بیام تا وسایلِ زندگی بگیرم و جا بیافتم و این داستانا خودم نظرم 1سپتامبره (باتوجه به اینکه خوابگاه از سر ماهه و سایر ملاحظات)میخام بدونم خیلی واجبه 10-15روز زود تر باشم؟؟؟؟
    دوستتون گفت اواسط اگست؟‌ من میگم یک اگست اصلا. خیلی خیلی مهمه که زود بیاید. جا افتادن و دنبال کارای اداری رفتن مهمه. recommendation من اینه که هرچه زودتر بیاید بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    دوستتون گفت اواسط اگست؟‌ من میگم یک اگست اصلا. خیلی خیلی مهمه که زود بیاید. جا افتادن و دنبال کارای اداری رفتن مهمه. recommendation من اینه که هرچه زودتر بیاید بهتره.
    با این حساب کله برنامه ریزیام باید تغییر کنـــــه
    من 2تا درس خیلی خیلی مهم رو کلاس خصوصی باید بگیرم باید تا اون موقع تموم کنم که فکر نکنم من 8 ساله از درس اونم مخابرات جدا شدم هیچی یادم نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــس "استرس استرس استرس"

مرسی مرسی من همون 15-20 آگوست میام ایشالا البته اگه ویزام بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    با این حساب کله برنامه ریزیام باید تغییر کنـــــه
    من 2تا درس خیلی خیلی مهم رو کلاس خصوصی باید بگیرم باید تا اون موقع تموم کنم که فکر نکنم من 8 ساله از درس اونم مخابرات جدا شدم هیچی یادم نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــس "استرس استرس استرس"

مرسی مرسی من همون 15-20 آگوست میام ایشالا البته اگه ویزام بیاد
    استرس طبیعیه از انجایی که ما هم این استرسها رو داشتیم سال قبل. درمورد زبان هم نگران نباشید با انگلیسی میتونید تا هر وقت که بخواهیید اینجا زندگی کنید و دانشگاه هم براتون کلاس های اموزش زبان فنلاندی (از پایه ) بطور رایگان میذاره. خیلی از لغات و اصطلاحات رو هم بصورت تجربی تو محیط یاد میگیرید. قطعا اگه زودتر بیایید بنفعتون هست از این نظر که میتونید کارهای اداری رو انجام بدید و وسایل خونه و دوچرخه رو راحت بخرید تا قبلی که rush hour سپتامبر بیاد. من خودم 24 اگوست رفتم پارسال یکم کوچولو بیشتر تو زحمت افتادم ولی خب همه ی اون روزها گذشت و الان واسه من خاطره شدن. در کل نگران نباشید اینجا تقریبا همه ی امور دانشجویی رو برنامه پیش میره
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)