صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 89

موضوع: آموزش زبان فنلاندی

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فنلاندی

اینم یک database جامع روسی. تقریبا متریالی نیست که توش پیدا نشه. عضو شین و دانلود کنین فقط:

قسمت فنلاندی:

Educational Materials
    Dictionaries
    Audio & Video

Member

Red face پاسخ : آموزش زبان فنلاندی

نتیجه ساعت ها تحقیق و تجربه = به سرعت در اختیار شما!

قبل از اومدن به فنلاند= از من به شما نصیحت, تو اون اواخر که سرتون شلوغ هم هست به جای زبان فنلاندی راجع به "فرهنگ" فنلاند تحقیق کنید. اینجا کار خارج از نرمال انجام بدید کسی طرفتون دیگه نمیاد که بخواید با اون سلام علیک فنلاندیتون باهاش ارتباط برقرار کنید.

بعد از اومدن به فنلاند = وقتی کارت کتابخونه اومد میرید کتاب From start to Finnish رو با سی دی ش میگیرید میخونید. یعنی "کل" کتابای کتابخونه دانشگاه + کتابخونه محل مونو زیرو رو کردم و بهترین کتاب همین بود برای "شروع". از امید عزیز تشکر میکنم بابت معرفیش.

یک خواهش: اگر نمیدونید "چجوری" باید "زبان" بخونید, بکشید خودتون رو هم هیچی یاد نمیگیرید. خواهش میکنم, تمنا میکنم چند تا article راجع به نحوه ی صحیح زبان خوندن بخونید. برای مثال "دوستان این هم یک PDF فلش کارد ماننده شامل 3000 تا لغت ابتدایی فنلاندی با معادل انگلیسی." توصیه ی من این هست که طرف این PDF هم نرید. لغت رو در متن, با تکرار به همراه "تلفظ صحیح" یاد بگیرید + کم کم. البته جسارت نشه به mansoureh90 عزیز, واقعا تشکر میکنم بابت متریال های معرفی شده توسط ایشون ضمن اینکه خودشون هم راجع به اون فلش کارد توضیحات تکمیلی مبنی بر context و صرفا مطالعه کلی رو ارائه کردن. هدف من راهنمایی کلی هست, سو تفاهم نشه .

دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون...

اینجا کلاس های زبان فنلاندی هست که به صورت رایگان توسط خود دولت فنلاند برگزار میشه...
    خیلی هم خوبه البته خودم شرکت نکردم ولی دوستانی که رفتن راضی بودن..

موفق باشید
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون...

اینجا کلاس های زبان فنلاندی هست که به صورت رایگان توسط خود دولت فنلاند برگزار میشه...
    خیلی هم خوبه البته خودم شرکت نکردم ولی دوستانی که رفتن راضی بودن..

موفق باشید
    من خودم تو دانشگاه کرس فینیش برداشتم بیچاره کرده استادش مارو دیگه وقت کلاس اضافه نیست, اما ممنون میشم اطلاعات تکمیلی راجع به اینی که میفرمایید ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    من خودم تو دانشگاه کرس فینیش برداشتم بیچاره کرده استادش مارو دیگه وقت کلاس اضافه نیست, اما ممنون میشم اطلاعات تکمیلی راجع به اینی که میفرمایید ارائه کنید.
    خواهش می کنم...

دانشگاه ما هم کورس فینیش گذاشته منتها از اون جا که خیلی زمان بر هست من خودم به شخصه اصلا اقدام نکردم برای ثبت نام...
    در خصوص اون کلاس هایی که دولت فنلاند برگزار میکنه...
    از یکی از دوستان همین چند دقیقه ی پیش پرسیدم و ایشون گفتن که کلاس ها رایگانه....
    از سطح ابتدایی و بیسیک شروع میکنن و ترم به ترم میرن جلو....
    کتابش باید توسط خود زبان آموز تهیه بشه...
    منتها جزوه کلاسی میدن به بچه ها...
    در طول سال هم ثبت نام د،و بار در سال برای ترم یک انجام میگیره....

این ها در مورد تورکو بود....
    سوالی بود در خدمت هستم....

موفق و شاد و خجسته
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

سلام دوستان امروز متوجه شدم اون رشته ای که میخوام غقط به زبان فنلاندی ارائه میشه
    من مجبورم این زبان رو یاد بگیرم الان مسئله اینه که اگه این زبان رو یاد بگیرم کجا میتونم امتحانشو بدم تو ایران؟ ایا سفارت فنلاند ازمون زبان فنلاندی برگزار میکنه؟
    و ایا دانشگاه های فنلاند برای رشته هایی که به زبان فنلاندی ارائه میشن دانشجوی خارجی میگیره؟
    لطفا به من کمک کنید به کمکتون احتیاج دارم
    مرسی

Junior Member

فکر تحصیل یه رشته به زبون فنلاندی رو هرگز نکن! مگر اون رشته خوده زبان فنلاندی باشه!

من الان دارم یه کورس زبان فنلاندی از پایه میرم! خیلی سخته!

Junior Member

کسایی که فنلاندی خوندن یا می خونن کسی هست این partitive رو توضیح بده؟ اصلا نمیفهمم چیه!

Member

Smile پاسخ : آموزش زبان فنلاندی

نقل قول نوشته اصلی توسط caligola نمایش پست ها
    کسایی که فنلاندی خوندن یا می خونن کسی هست این partitive رو توضیح بده؟ اصلا نمیفهمم چیه!
    ساده و کوتاهش اینه که هر موقع شمارشی در کار بود، مثلا بجای یک پسر، هفت پسر بود پسر پارتیتیو میشه. قوانینش هم تو کتابای گرامر هست مثلا:
    yksi bussi, kolme bussia.
    yksi nainen, kolme naista.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    ساده و کوتاهش اینه که هر موقع شمارشی در کار بود، مثلا بجای یک پسر، هفت پسر بود پسر پارتیتیو میشه. قوانینش هم تو کتابای گرامر هست مثلا:
    yksi bussi, kolme bussia.
    yksi nainen, kolme naista.
    خیلی ممنون!!!. اینو میدونستم. منظورم توضیح وجود partitive هستش (چه چیزی رو نشون میده؟) نه نحوه استفادش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)