صفحه 39 از 40 نخستنخست ... 293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام دوستان روزتون بخیر

من حدود دوهفته پیش نامه پذیرشم اومد برای مقطع دکترا از کانادا
    ولی هنوز نامه فاندم نیومده
    میخاستم بدونم این نامه فاند چقدر طول میکشه تا بیاد؟
    البته من ایمیل زدم بهشون چندروز پیش ولی هنوز جوابی ندادن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام دوستان.
    من از یه دانشگاهی در انگلیس آفر برای پذیرش گرفتم و حالا باید برای فاند جدا اقدام کنم و زمان معلوم شدن اینکه فاند بهم تعلق میگیره یا نه بعد از 31 می هستش. تو ایمیلیشون گفتن من تا 9 آپریل به آفرشون جواب بدم. حالا میخواستم بدونم اگه الان من آفرشون رو اکسپت کنم و بعد اگر فاند بهم تعلق نگرفت نرم، آیا میتونم بهشون اعلام کنم که نمی تونم بیام؟

سلام
    دوستان من جایی که اپلای کرده بودم هفته پیش به کوردینیتورش ایملی زدم گفت این هفته در دپارتمان در حال بررسی هستند . تا الان خبری نشده . با توجه به این که من با یک استاد از قبل مکاتبه کردم و ایشون هم گفتند من رو برای RA در نظر دارند به نظر شما مشکلی هست که بپرسم ازشون کی قراره جواب ها بیاد ؟
    مرحله اول بررسی تو امریکا دپارتمان هست ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرم ایرادی نداشته باشد با استاد مکاتبه کنید هر چند که فکر میکنم که در زمان فعلی ضرورتی هم نداشته باشد.

گفته اند دارند بررسی میکنند حالا کمی زودتر یا دیرتر جواب میدهند. تا زمانی که جواب آماده نشده باشد استاد هم نمیتوانند به شما جواب نهایی را بدهند بنابراین احتمالا یا کلی خواهند گفت یا اینکه مثل همین فرد به شما خواهند گفت در حال بررسی هستند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsrb7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من جایی که اپلای کرده بودم هفته پیش به کوردینیتورش ایملی زدم گفت این هفته در دپارتمان در حال بررسی هستند . تا الان خبری نشده . با توجه به این که من با یک استاد از قبل مکاتبه کردم و ایشون هم گفتند من رو برای RA در نظر دارند به نظر شما مشکلی هست که بپرسم ازشون کی قراره جواب ها بیاد ؟
    مرحله اول بررسی تو امریکا دپارتمان هست ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از یه دانشگاهی در انگلیس آفر برای پذیرش گرفتم و حالا باید برای فاند جدا اقدام کنم و زمان معلوم شدن اینکه فاند بهم تعلق میگیره یا نه بعد از 31 می هستش. تو ایمیلیشون گفتن من تا 9 آپریل به آفرشون جواب بدم. حالا میخواستم بدونم اگه الان من آفرشون رو اکسپت کنم و بعد اگر فاند بهم تعلق نگرفت نرم، آیا میتونم بهشون اعلام کنم که نمی تونم بیام؟
    بله، مشکلی نیست. اونموقع می تونید بگید چون هزینه رو نمی تونم پرداخت کنم نمیام. یا اینکه می تونید دیفر کنید و در اون مدت کمی رزومه تون رو برای فاند قوی تر کنید. اما حتی بعد از فاند هم می تونید بگید نمیاید. این کاریه که خیلی ها انجام میدن چون معمولاً برای چند دانشگاه همزمان اقدام می کنند و از بین همه یکی رو انتخاب می کنند. اما بعضی دانشگاه ها محدودیت هایی دارند مثل اینکه تا یکسال بهتون اجازه نمیدن دوباره اپلای کنید.

سلام
    من از حدود آبان ماه ۹۷ شروع به ایمیل زدن به اساتید خارجی کردم ( اساتیدی مرتبط با حوزه کاریم در تمام کشور های اروپایی + آمریکا و کانادا) و بعد از کلی جواب نگرفتن و جواب های رد شنیدن، اوایل اسفند ماه یکی از اساتید گفت که میخواد باهام اسکایپ داشته باشه ، مصاحبه کردیم و گفت دو هفته بعد بازم مصاحبه بکنیم ، انجام دادیم اونو و گفت که برای پوزیشین اش مد نظرم قرار داده و پوزیشن هم همراه با فاند بود (ماهی ۱۲۰۰ یورو) از دانشگاه ULB مقطع دکترا ، رشتم دامپزشکیه ولی برای پی اچ دی نوروساینس اقدام کردم.

سلام دوستان. من برای یکی از دانشگاه های امریکا اپلای کردم. ددلاین اخر سپتامبر بوده و زمان شروع ترم هم اواسط ژانویه هست. الان هر چی ایمیل میزنم که نتیجه ی بررسی پروندم چی شده جوابی نمیدن. یعنی ایمیلمو track میکنم و میدونم ایمیلم چند دفعه باز کردن ولی جوابی ندادن. به نظرتون معنیش چیه و چیکار کنم به نظرتون چون زمان اپلای دانشگاه های دیگه ای که میخوام اپلای کنم تا ۱ دسامبره که چیزی نمونده

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

حتما تلفن بزنید و پیگیری بفرمایید. اگر با استادی هم از قبل نزدیک شده اید و مثلا قبول کرده اند سوپروایزر شما بشوند هم ایمیلی هم تلفنی تماس بگیرید و نتیجه را بخواهید برایتان دنبال کنند. معمولا اساتید همکاری مبکنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یکی از دانشگاه های امریکا اپلای کردم. ددلاین اخر سپتامبر بوده و زمان شروع ترم هم اواسط ژانویه هست. الان هر چی ایمیل میزنم که نتیجه ی بررسی پروندم چی شده جوابی نمیدن. یعنی ایمیلمو track میکنم و میدونم ایمیلم چند دفعه باز کردن ولی جوابی ندادن. به نظرتون معنیش چیه و چیکار کنم به نظرتون چون زمان اپلای دانشگاه های دیگه ای که میخوام اپلای کنم تا ۱ دسامبره که چیزی نمونده

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان. این دانشگاه idaho state چرا اینجوریه. ددلاین ۱ اکتبر بوده و ددلاین اسکولارشیپ هم ۱ نوامبر. کلاسا هم ۱۳ ژانویه شروع میشه. من برای phd اپلای کردم. هر چی ایمیل میزنم جواب نمیدن. البته میدونم ایمیلامو چندین بار باز کردن اما جواب ندادن. دو بار هم زدم جواب ندادن. خب اگه ریجکتم اعلام کنن. فکر نمیکردم دانشگاهای امریکا اینطوری بی نظم باشن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام به همه دوستان
    من برای مهاجرت تحصیلی کارامو به وکیل سپردم،الان 3 ماه شده ولی هنوز دانشگاه جواب نداده، پیگیری هم که میکنم میگن صبور باشم چون این دانشگاه متقاضی زیاد داره.
    چکار باید بکنم؟چطور میتونم پیگیری کنم؟خودم ایمیل بزنم مشکلی پیش میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)