صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 393 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام دوست عزیز

پیگیری خود شما در اصول ایرادی ندارد ولی تا حدی به دانشگاه و شرایطش برای دانشجو گیری هم بستگی دارد. بعضی از دانشگاهها تنها از طریق ایجنت/نمایندگی دانشجو میگیرند که در اینصورت احتمال اینکه با خود شما وارد مکاتبه شوند کم است.

وقتی مطمین شدید دانشگاهتان از جنس نمایندگی دار نیست مستقیم مکاتبه بفرمایید تا خیالتان از همه جوانب راحت باشد. من وکیل شما را نمیشناسم و ممکن است وکیل خوبی باشند و دانشگاه کند عمل میکند ممکن هم هست که وکیلتان فعال نباشند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط feriRchi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من برای مهاجرت تحصیلی کارامو به وکیل سپردم،الان 3 ماه شده ولی هنوز دانشگاه جواب نداده، پیگیری هم که میکنم میگن صبور باشم چون این دانشگاه متقاضی زیاد داره.
    چکار باید بکنم؟چطور میتونم پیگیری کنم؟خودم ایمیل بزنم مشکلی پیش میاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام. دوستان ببخشید که برای چندمین بار این سوالو میپرسم اما واقعا مستاصل شدم. من برای دکترا برای دانشگاه idaho state اپلای کردم. ددلاین اول اکتبر بوده و زمان شروع کلاس ها هم ۱۳ ژانویه. هر چی ایمیل میزنم به هر بخشی هیچ کس جواب نمیده. جالب اینجاست که خیلی سریع ایمیلامو باز میکنن اما هیچ جوابی نمیدن هیچ کدومشون. خب اگه ریجکتم چرا زحمت نمیدن به خودشون یه جمله بنویسن ریجکت شدی. دونستن نتیجه واسم خیلی مهمه برای برنامه ریزی برای دانشگاه های دیگه. ممنون میشم راهنمایی کنید که دلیلش چی میتونخ باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام دوستان،
    حدود 10 روز پیش برای من از طرف graduate office ایمیلی اومد که توی اون نوشته بود که بهم پیشنهاد admission توی کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی دانشگاه Windsor داده شده و بهم تا 18 فوریه وقت داده بود که تایید کنم که پیشنهادشون رو قبول می کنم یا نه.
    ولی دیروز برام یه ایمیل اومد که توش نوشته بود که دوباره اپلیکیشنم رو بردن برای بررسی و از حالت پذیرفته شده خارجم کردن و الان زده "in progress" !
    میخواستم بدونم هیچکدوم از شما اینجور تجربه ای داشتین و اینکه فکر میکنید دلیلش چی می تونه باشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)