صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 28293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام لطفاً كمك كنيد؛
    براى يك پوزيشن كه ادورتايز شده بود اپلاى كردم. كلاً دو هفته فقط اپلاى بود هفته آخر مِى باز شد تا هفته اول جون. نحوه اپلاى به اين صورت بود كه فرآيند اپليكيشن دانشگاه نياز نبود و بايد رزومه و كاور لتر رو به خود سوپروايزرها (دونفر) مى‌فرستادم. ريكامنديشن لتر ها هم به همين صورت بايد خود استادام بهشون مى‌فرستادن كه فرستادن. الان دو هفته گذشته و هيچ خبرى نشده. چند روز پيش به استادا يه فالو-آپ ايميل فرستادم كه بابا لطفاً تأييد كنيد حداقل اپليكيشن من رو. اما باز جواب ندادن. چيكار بايد كنم؟؟

طى فرآيند اپلاى از grad coordinator مربوطه هم چنتا سوال پرسيدم. همه رو مى‌گفت من نمى‌دونم و مطمئن نيستم و روند اين پوزيشن شما شايد فرق كنه با دانشكده و دانشگاه. الان به نظرتون وقتى سوپروايزرا جواب ايميلا رو ندادن يه ايميل محترمانه به همين grad coordintor بزنم بگم كه يه خبرى بهم بدن؟؟ چرا جواب نمى‌دن من مو به مو انجام دادم كارهاى موردنياز كه در توضيحات پوزيشن خواسته شده بود. چه كنم؟؟ چقد بايد صبر كرد و آيا حتى نبايد كانفرم كنن اپليكيشن من رو؟
    سلام

معمولا بعد از بررسی اولیه رزومه ها ,لیست اولیه چند نفری و لیست رزرو را درست می کنند. شما در صورتی که جزو نفرات اصلی باشید ایمیل از طرف استاد یا منشی گروه دریافت می کنید. به نظر من مدتی دیگر (1هفته بیشتر)صبر کنید و سپس ایمیل بزنید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

سلام به همگی
    کسی میدونه نتایج پذیرش زانویه 2018 را کی اعلام میکنن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام دوستان من یک ماه پیش برای موقعیت پست مستر در دانشگاه آیندهوون هلند اقدام کردم (مدارک رو به ایمیل منشی فرستادم) البته ریز نمرات ارشد رو به صورت غیر رسمی با مهر دانشگاه فرستادم و قبول کرد که هروقت اصلی هارو گرفتم بفرستم. دو سه روز بعد به ایمیل زدم و گفت که مدارکتو دادم کمیته پذیرش و در دو هفته آینده ریویو میشه .ولی تا الان جوابی نیومده این یعنی ریجکت شدم؟ ایمیل نمیزنن برای ریجکت؟ به نظرتون الان درسته به منشی دوباره ایمیل بدم که چی شد؟ قبل از اپلای منشی هر وقت سوال داشتم سریع و کامل جوابمو میداد. ددلاینی که بر اساس یکی ازایمیل هایی که بهم داده بود برای خارجی ها اول ژانویه بود(برای ترم بهار که اپریل شروع میشه) و تو سایت هم نگاه میکنم این برنامشون براش یه join date زده 22 دسامبر . ممنون میشم اگه تجربه و اطلاعی دارین بهم بگین
    ویرایش توسط ali1944 : December 1st, 2017 در ساعت 03:35 PM

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

معمولا پروسه ی دانشگاه یکی دو ماهی طول میکشه...بعد از اونم اگه اکی باشن با شما یه اسکایپ میرارن حتما باهاتون

سلام دوستان،
    من تقریبا یک ماه ونیم هست که با استادی کارام اکی کردم که واسه ترم تابستون پروژه شروع کنیم. استاد به من گفتن که ماه جون و جولای باید دانشگاه باشی و منم مشکلی نداشتم بابت این مسیله. فقط من الان تقریبا یک و ماه نیم هست که منتظر آفر دانشگاه هستم که هنوز به دستم نرسیده. استاد سه هفته قبل به من گقتن پرونده ام international addmission به خاطر کریسمس و سال نو کمی کارت ممکنه طول بکشه. منم به کوردینیتور ایمیل زدم و ازشون خواستم در صورت امکان نامه پذیرش واسم بفرستن چون ویزا ایرونی ها به مراتب گرفتنش سختتر هست که ایشون هم گفتن که الان اخر ترم هست و خیلی سرشون شلوغه ولی حتما این مورد در نظر میگیرن. هنوز بعد از سه هفته من هیچ ایمیلی دریافت نکردم. نمیدونم الان باید چیکار کنم؟ دوباره ایمیل بفرستم و پیگیر باشم یا همچنان منتظر باشم. واقعا شرایط سختیه واسم.
    مرسی از راهنمایی هاتون

Junior Member

آیا ممکنه بدون اینکه با کسی مصاحبه کنن براش ایمیل پذیرش بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepnta نمایش پست ها
    بله مسلما ممکنه.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepnta نمایش پست ها
    اره من 2 تتا مصاحبه داشتم 5-6 تا پذیرش با فاند
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    اره من 2 تتا مصاحبه داشتم 5-6 تا پذیرش با فاند
    برای منم بدون مصاحبه و چیزی، پریشب ادمیشن اومده.
    برای شما توی همون نامه پذیرش اولیه مبلغ فاند مشخص شده؟ توی نامه ی من نوشته که اگر چیزی بهتون تعلق گرفته باشه، بهتون اطلاع داده میشه.
    چجوریه به نظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان من برای مستر حقوق دانشگاه انتورب اپلای کردم هنوز جوابش نیومده. ایاکسی امسال این دانشگاه پذیرش گرفته؟ ممنون میشم پاسخ بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)