صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پیش فرض اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام

(یک پیشنهاد)

برای applicant ها از اواسط ژانویه تا اواسط آوریل زمانی است طولانی همراه با انتظاررررررررر و .....

بعضی ها فقط به خاطره اینکه دوست ندارن بگن accept یا reject شدن اطلاعاتشون رو تویه بخش پذیرش یا رد نمیزارن.
    برای اینکه کمی از نگرانی مداوم دیگران (کسانی که امسال و سالهای آینده apply می کنند و در یک همچین روزهایی هر صبح که از خواب بلند میشن اول ایمیل هاشونو چک میکنند) کم بشه و بدونن حدودا چه موقع انتظار جواب admission هاشون را داشته باشن از دوستان می خوام که اگر موافق هستن اینجا بگن که : در چه تاریخی + از چه دانشگاهی + از چه دپارتمانی + به چه وسیله ای (ایمیل ، سایت، استاد، تلفن و ...) جواب گرفتن. (یه چیزی شبیه کار gradcafe)

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پيشنهاد خوبيه. من هفته آخر فوريه با email از دانشگاه EPFL رد شدم. دليل استادي كه براي اون اپلاي كرده بودم اين بود: ما امسال خيلي سرمون شلوغه و وقت نكرديم كه مدارك شما رو بررسي كنيم.
    همون موقع از UTK بار هم از طريق Email رد شدم. :'(

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط safoura
    پيشنهاد خوبيه. من هفته آخر فوريه با email از دانشگاه EPFL رد شدم. دليل استادي كه براي اون اپلاي كرده بودم اين بود: ما امسال خيلي سرمون شلوغه و وقت نكرديم كه مدارك شما رو بررسي كنيم.
    همون موقع از UTK بار هم از طريق Email رد شدم. :'(
    مگه بدون بررسی مدارک هم میشه کسی رو ریجکت کنند؟ وقت نکردن، چه عجله ای داشتن انقدر زود جواب بدن؟!

پیشنهاد خیلی خوبیه ولی اگه برای تصمیم گیری به این اطلاعات احتیاج فوری دارید، میشه از gradcafe که لینکش رو هم بچه ها قبلا روی فروم گذاشته بودن، استفاده کرد. به نظر میاد دیتابیسی باشه که اطلاعات خیلی زیادی داره از اپلیکنت های تمام دنیا، برای همین توی تصمیم گیریها خیلی کمک میکنه(احتمالا بیشتر از اطلاعاتی که ما بتونیم اینجا بذاریم )، مثلا برای یکی از دانشگاههای امریکا تا الان 11 نفر برای دکترای کامپیوتر پذیرش گرفتن و اینجا ثبت کردن، با این حساب آدم دستش میاد که روی اون دانشگاه دیگه حساب نکنه

http://www.thegradcafe.com/survey

من از Calgary بعد از یک ماه جواب Pre-application رو گرفتم (حدودا دی ماه اقدام کرده بودم)

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام
    من از CGU در کالیفرنیای آمریکا برای رشته مدیریت اقدام کردم، بعد از Deadline یعنی اول فوریه:
    هفته اول پس از پیگیری خودم تایید رسید و بررسی مدارک رو گرفتم.
    بعد از یک هفته درخواست مصاحبه دریافت کردم (در رشته مدیریت معمولا انجام می شود). قرار مصاحبه برای یک هفته بعد تنظیم شد.
    بعد از یک هفته از مصاحبه ایمیل پذیرش رو دریافت کردم.
    هفته بعد از اون هم فاندم رو تعیین کردند.
    کل پروسه تا دریافت پذیرش حدود 4 هفته طول کشید. خدا رو شکر خیلی استرسم طولانی نشد.

همه ارتباطاتم به غیر از مصاحبه با ایمیل بود. البته درست چند روز قبل از مصاحبه، یک بسته پستی حاوی نامه تشکر رئیس دپارتمان، بروشور، و یک دی وی دی شامل اطلاعات کامل تصویری و مفصل از اساتید، دانشکده، دانشجوها، فارغ التحصیل ها, شهر و .... دریافت کردم که به شناختم خیلی کمک کرد. بخصوص در مصاحبه خیلی بهم روحیه داد.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

از دوستان کسی از دانشگاه Missouri University of Science & Technology هیچ نتیجه پذیرش یا ریجکت گرفته؟ هیچ ایمیلی را جواب نمی دن... چرا ایمیل جواب نمی دن!
    اگر نامه یا ایمیل داشتین، یه خبر بدین حداقل می ذارم به حساب ریجکت!
    Life salutes you when you make others happy

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

هر چقدر گشتم جایی با مشابهت بیشتر پیدا نکردم
    اگر زمان گرفتن خبر نهایی پذیرش از دانشگاهی که اولویت سوم ما است قبل از زمان گرفتن خبر نهایی پذیرش از دانشگاه دلخواه که اولویت ماست، باشد چیکار باید بکنیم؟
    می دونم این مشکل پیش میاد، مخصوصا اگه اونی که زودتر میاد فول فاندهم باشه؟ اگه بگیم میام بعد نریم خب واسه ایرونی های بعد از ما بد میشه

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009 نمایش پست ها
    از دوستان کسی از دانشگاه Missouri University of Science & Technology هیچ نتیجه پذیرش یا ریجکت گرفته؟ هیچ ایمیلی را جواب نمی دن... چرا ایمیل جواب نمی دن!
    اگر نامه یا ایمیل داشتین، یه خبر بدین حداقل می ذارم به حساب ریجکت!
    دقیقا همین طوره. هیچ ایمیلی رو جواب نمدن که هیچ..حتی وضعیتمون رو هم تو سایت به روز نمی کنند

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    دقیقا همین طوره. هیچ ایمیلی رو جواب نمدن که هیچ..حتی وضعیتمون رو هم تو سایت به روز نمی کنند
    دوست خوبم ، اون پست دقیقا ماله یکسال پیش هست بیخودی مضطرب نشید !
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان كي ميخوان بدن نتايج رو من ديگه كلافه شدم!
    برا فال 2011 امريكا اقدام كردم! دريغ از هيچ جوابي!
    من البته همه رو آخرين روزددلاين اپلاي ميكردم! آيا اينم تاثيري داره؟؟
    I love you USA

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)