صفحه 12 از 40 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

من برای دانشگاه Western ontario اقدام کرده بودم.
    امروز زنگ زدم بهشون و ازشون پرسیدم که نتیجه ام کی میاد؟
    اونا هم گفتن که اپلیکیشنم به صورت معلق هست و باید با اساتید تماس بگیرم تا یکی قبول کنه که superviserام بشه! اگه کسی قبول نکنه همینجور معلق میمونم! و نهایتا ریجکت میشم. تقریبا شبیه همین مورد هم از Mcgill شنیدم.

خلاصه دوستان خواستم بگم که برای رشته ها فنی در دانشگاههای کانادا , بدون تماس با استاد اصلا اقدام نکنید. ( ظاهرا امریکا متفاوت هست).
    ویرایش توسط abraham66 : April 17th, 2012 در ساعت 02:52 AM

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

آقا من نمیدونم سوالم دقیقا مربوط به این بخش هست یا نه؟
    دانشگاه به من گفته نامه پذیرش رو برات فرستادیم (به آدرس منزل). الان یه 10 روزی میگذره از تاریخی که گفتند ولی چیزی نیومده. به نظر شما چطوری می شه چک کرد که نامه در چه مرحله ای از پست قرار داره؟ اونا با همون سیستهای دی اچ ال و تی ان تی میفرستند؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    آقا من نمیدونم سوالم دقیقا مربوط به این بخش هست یا نه؟
    دانشگاه به من گفته نامه پذیرش رو برات فرستادیم (به آدرس منزل). الان یه 10 روزی میگذره از تاریخی که گفتند ولی چیزی نیومده. به نظر شما چطوری می شه چک کرد که نامه در چه مرحله ای از پست قرار داره؟ اونا با همون سیستهای دی اچ ال و تی ان تی میفرستند؟؟
    مرسی
    it's completely depend of the country and university. For example the offer letter from UK always come after 2 or 3 weeks
    Some dance to remember, some dance to forget

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    من هنوز از 5 6 جا مثل John Hopkins, Notre Dame, Pittsburgh, West Virginia, Rochester, Kent State جواب نگرفتم به نظر شما کمی دیر نشده ؟ اکثرشون گفته بودن تا اواسط مارچ جوابشونو میگن الان اوایل اوریل هستش ! با توجه به اینکه گرفتن ویزای امریکا هم 2 3 ماهی طول میکشه باید چکار کرد ؟ بخوام ایمیل بزنم به دپارتمان بزنم یا Gradute School ؟ آخه خیلی از بچه ها که ایمیل زدن هم جوابی نگرفتن ! کسی تجربه ای نداره ؟؟؟
    نتایج همش اومد و همش reject بود با 15جا اپلای بدون حتی 1پذیرش فکر کنم رکورد زدم !!! سیستم آمریکا اصلاً عادلانه نیست یارو با لیسانس بدون حتی 1مقاله مستقیم برای دکتری با بورس در میاد فقط بخاطر اینکه فرصت داشته 1مشت کلماتو حفظ کنه و نمره GREش خوب شده اوقت یکی مثل من با 13تا مقاله و 4پروژه پژوهشی با 6سال سابقه تدریس و 3 سال هیات علمی دانشگاه و جایزه بهترین مدرس دانشگاه و پژوهشگر برتر باشگاه پژوهشگران و 1000تا کوفت و زهر مار دیگه فقط بخاطر نمره معمولی GRE باید اینجوری ضایع بشیم !!! چطور حالیشون کنم بابا توی دانشگاههای ایران نمره عادلانه نمیدن و من با معدل 16.5 نفر دوم خروجی بودم فقط با کمی اختلاف ....

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    نتایج همش اومد و همش reject بود با 15جا اپلای بدون حتی 1پذیرش فکر کنم رکورد زدم !!! سیستم آمریکا اصلاً عادلانه نیست یارو با لیسانس بدون حتی 1مقاله مستقیم برای دکتری با بورس در میاد فقط بخاطر اینکه فرصت داشته 1مشت کلماتو حفظ کنه و نمره GREش خوب شده اوقت یکی مثل من با 13تا مقاله و 4پروژه پژوهشی با 6سال سابقه تدریس و 3 سال هیات علمی دانشگاه و جایزه بهترین مدرس دانشگاه و پژوهشگر برتر باشگاه پژوهشگران و 1000تا کوفت و زهر مار دیگه فقط بخاطر نمره معمولی GRE باید اینجوری ضایع بشیم !!! چطور حالیشون کنم بابا توی دانشگاههای ایران نمره عادلانه نمیدن و من با معدل 16.5 نفر دوم خروجی بودم فقط با کمی اختلاف ....
    دوست عزیز معدل شما بد هم نیست. شاید دانشگاههای سطح بالا اقدام کردید که قبول نشدید. GRE رو هم که میتونید دوباره هم بدید.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان یه دانشگاهی خیلی دیر جوابشو میده...حدود اواسط جون....که من اون موقع برام خیلی دیر میشه که بخوام برا ویزا و ...اقدام کنم.....حالا سوالم اینه....میتونم من با یه آفر دیگه برم امریکا....اگر اون دانشگاه جواب مثبت داد....یک ترم دیفرش کنم و بعد از یک ترم خوندن تو یه دانشگاه دیگه....برم همون دانشگاه؟ امکانش هست؟ مرسی
    I love you USA

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان یه دانشگاهی خیلی دیر جوابشو میده...حدود اواسط جون....که من اون موقع برام خیلی دیر میشه که بخوام برا ویزا و ...اقدام کنم.....حالا سوالم اینه....میتونم من با یه آفر دیگه برم امریکا....اگر اون دانشگاه جواب مثبت داد....یک ترم دیفرش کنم و بعد از یک ترم خوندن تو یه دانشگاه دیگه....برم همون دانشگاه؟ امکانش هست؟ مرسی
    دیفر کردن مستقیما به دانشگاهی که ازش پذیرش دارید مربوط می شه. یه دانشگاهی به من پذیرش داد و در نامه پذیرش نوشت که نمی تونی دیفر کنی و اگر بخواهی دیر بیای باید دوباره اپلای کنی و پرونده ات بررسی بشه و .... فکر می کنم دانشگاه با توجه به اینکه دیر نتیجه رو می ده قبول کنه این مساله رو.
    شما می خواهید از دانشگاه اول ترنسفر کنید به دانشگاه دوم. برای این منظور هم قوانین دانشگاه اول مهه. در بعضی دانشگاه ها ملزم هستید یک ترم یا یک سال بخونید و بعضی جاها هم همون ترم اول می تونید ترنسفر کنید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    دیفر کردن مستقیما به دانشگاهی که ازش پذیرش دارید مربوط می شه. یه دانشگاهی به من پذیرش داد و در نامه پذیرش نوشت که نمی تونی دیفر کنی و اگر بخواهی دیر بیای باید دوباره اپلای کنی و پرونده ات بررسی بشه و .... فکر می کنم دانشگاه با توجه به اینکه دیر نتیجه رو می ده قبول کنه این مساله رو.
    شما می خواهید از دانشگاه اول ترنسفر کنید به دانشگاه دوم. برای این منظور هم قوانین دانشگاه اول مهه. در بعضی دانشگاه ها ملزم هستید یک ترم یا یک سال بخونید و بعضی جاها هم همون ترم اول می تونید ترنسفر کنید.
    پس میشه همون قوانین ترنسفر...چون این خیلی دیر میشه نمی تونم صبر کنم تا اون موقع بعد تصمیم بگیرم.....لذا میخوام با این برم امریکا...بعد یک ترم (یا 2 ترم) برم اون یکی....چون هر دو واسه یک ترم بودن ...میترسیدم ترنسفر نشه
    همین دانشگاهی که الان پذیرش دارم دیفر رو قبول نمی کنه . میگه دوباره اپلای کنین اما برا من دیفر کرد...
    I love you USA

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    پس میشه همون قوانین ترنسفر...چون این خیلی دیر میشه نمی تونم صبر کنم تا اون موقع بعد تصمیم بگیرم.....لذا میخوام با این برم امریکا...بعد یک ترم (یا 2 ترم) برم اون یکی....چون هر دو واسه یک ترم بودن ...میترسیدم ترنسفر نشه
    همین دانشگاهی که الان پذیرش دارم دیفر رو قبول نمی کنه . میگه دوباره اپلای کنین اما برا من دیفر کرد...
    اره. اقدام کن هرچه زودتر. از اینجا برای بیرون اون طرف خیلی کارها میشه کرد.
    امیدوارم کارم به دیفر نکشه، اما حالا که گفتید پس می شه در این زمینه هم چونه زد با دانشگاه :دی
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

من هنوز از سه دانشگاه هيوستون، ميشيگان تك و تگزاس تك جواب نگرفتم؛ تا كي بايد منتظر بمونم يعني؟؟؟ رشتم مهندسي شيميه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)