صفحه 13 از 40 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsirani نمایش پست ها
    من هنوز از سه دانشگاه هيوستون، ميشيگان تك و تگزاس تك جواب نگرفتم؛ تا كي بايد منتظر بمونم يعني؟؟؟ رشتم مهندسي شيميه
    ایمیل بزنییا تماس تلفنی و پیگیری کنید که در چه مرحله ایه. برای گرفتن جواب همچین سوالاتی باید گیر باشید یکمی.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

من هنوز از سه دانشگاه هيوستون، ميشيگان تك و تگزاس تك جواب نگرفتم؛ تا كي بايد منتظر بمونم يعني؟؟؟ رشتم مهندسي شيميه
    In my veiw, if u have an admission from other inst. ...go forward with that....cause ....it's goin to be late for Visa's staff. n these delayed univs goin to further delay.....
    otherwise...u have to wait...u can do nothin...but keep mailin them..................I've emailed Purdue for more than 6 time askin an update :P
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    ایمیل بزنییا تماس تلفنی و پیگیری کنید که در چه مرحله ایه. برای گرفتن جواب همچین سوالاتی باید گیر باشید یکمی.
    آخه من دو جا زنگ زدم براي حواب هر دوشون كمتر از يك هفته بعد ريجكت شدم! خاطره خوبي از پيگيري ندارم. ميدونم ربطي نداره ولي مارگزيده شدم جرات نميكنم زنگ بزنم ديگه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

آخه من دو جا زنگ زدم براي حواب هر دوشون كمتر از يك هفته بعد ريجكت شدم! خاطره خوبي از پيگيري ندارم. ميدونم ربطي نداره ولي مارگزيده شدم جرات نميكنم زنگ بزنم ديگه
    زنگ زدن تاثیری در نتیجه پذیرشتون نداره، فقط کمک می کنه زودتر جوابتونو بدن. ان شااله از جاهای دیگه جواب های خوبی بگیرید. اگر با استادی مکاتبه داشتید از اون بپرسید در مورد پرونده شما نطری داده یا نه. به هر حال ادم بدونه نتیجه چیه تکلیفش معلوم میشه از این سردرگمی بهتره که ندونی اینوری یا اونور....
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

جریان اینه که خیلی موارد جواب ها داده شده اما منشی دپارتمان یا وقت نمیکنه یا میخاد همه جمع شن بعد نتایج ریجکت رو اعلام کنه احتمالاً رفتید توی لیست انتظار و از اونجا که تا الان جوابی نیامده احتمالاً هر سه جا رو .... امیدوارم که فکر من اشتباه باشه آخه من 4دانشگاه رفتم توی لیست انتظار و هر 4تا رو هم رد شدم ... دیگه مثل قدیم نیست معمولاً همه آفرشونو قبول میکنن و فرصت به بعدی توی لیست انتظار نمیرسه ...

من یه بار ایمیل زدم به graduate coordinator که یه پروفسور پیره، گفت your application is under review .
    چند روز بعد به graduate school ایمیل زدم گفت your application is pending with professor .... همون پروفسور.

حالا نمی دونم تلفن بزنم یا نه؟؟ میترسم پروفسوره عصبانی شه !! :/ نظرتون چیه؟ آخه دیگه خیلی دارن دیر جواب می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky نمایش پست ها
    من یه بار ایمیل زدم به graduate coordinator که یه پروفسور پیره، گفت your application is under review .
    چند روز بعد به graduate school ایمیل زدم گفت your application is pending with professor .... همون پروفسور.

حالا نمی دونم تلفن بزنم یا نه؟؟ میترسم پروفسوره عصبانی شه !! :/ نظرتون چیه؟ آخه دیگه خیلی دارن دیر جواب می دن.
    بستگی داره که اون coordinator خودش میخواد شمارو ورداره یا اینکه داره بررسی میکنه که بره مرحله بعد یا نه. من بودم در هر دو صورت، زود به زود ایمیل نمی زدم. ایمیل زدن واسه اینه که یه استاد بره سراغه اپلیکیشنه شما، که الانم یکی رفته دیگه (البته اگر قصدش گرفتن دانشجو باشه)، ولی اگه قبلا با یه استاده دیگه از همون دانشگاه صحبت کردین و میدونین این استاده فقط داره مدارکه شمارو چک می کنه، اونوقت اگه میل بزنین مشکله خاصی نداره.
    نهایتش اینه که دیر جواب میدن، شما اگر یه افر دیگه هم دارین، برین اونجا بعد از یه ترم ترنسفر کنین این دانشگاهه (البته اگه این دانشگاه بهتره)

سلام

کسی از دوستان از Iowa State University جواب گرفته تا حالا؟

همونطور که شاید بدونید این دانشگاه نتایج رو فقط پست میکنه و اطلاع رسانی از طریق سایت و ایمیل تو کارش نیست!

به نظر من که خیلی دیر شده!

سلام خدمت دوستان
    USC نتایجش نیومده یا من ریجکت شدم خبر ندارم؟

دوستان به نظر من بستگی به زمانی داره که شما کی اپلای کرده باشید.
    اگر سپتامبر اپلای کردید خوب نتیجه تون زود میاد. اگر دیر اقدام کردید دیرتر میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)