صفحه 15 از 40 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام

من برای چند دانشگاه مختلف اروپایی اقدام کرده بودم اما هنوز از هیچ کدوم خبری نشده و دانشگاه ها هم که جوابی به ایمیلام نمیدن. به نظر شما برای ارسال نتایج برای پاییز( 2012 )دیر نشده؟ اگه ریجکت شده باشم که هیچی ولی اگه اکسپت شده باشم کی میخوان جواب بدن و اصلا به کلاسا میرسم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من برای چند دانشگاه مختلف اروپایی اقدام کرده بودم اما هنوز از هیچ کدوم خبری نشده و دانشگاه ها هم که جوابی به ایمیلام نمیدن. به نظر شما برای ارسال نتایج برای پاییز( 2012 )دیر نشده؟ اگه ریجکت شده باشم که هیچی ولی اگه اکسپت شده باشم کی میخوان جواب بدن و اصلا به کلاسا میرسم؟

ممنون
    اگر برای پوزیشن های دکتری اپلای کردید که خیلی قانون خاصی برای جواب دادن ندارند، شروع دوره اونها هم قانون خاصی نداره و هر وقت بری معمولا می تونید شروع کنید چون قراره روی یک پرويه کار کنید. به منشی دپارتمان ها ایمیل بزنید شاید جواب دادن.
    اگر برای برناهه های مستر یا دکتری هایی که در تاریخ معینی شروع می شند اقدام کردید خیلی بستگی به کشوری داره که می خواهید برید. بعضی کشورها 1 ماه ویزا می دن بعضی ها هم کلیرنس دارند و خدا داند کی ویزا بدن.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام
    کسی از دانشگاه لیل فرانسه جواب گرفته ؟

Junior Member

سلام دوستان
    كسي مي دونه كه دانشگاه utm كي نتايج رو اعلام مي كنه؟
    من 30 may تمام مدارك رو submit كردم اما تا الان process مداركم رو كه نگاه مي كنم اصلا مداركم رو هنوز باز نكردن كه بخونن. تا كي بايد صبر كنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت 2012

سلام
    می خواستم بدونم جواب ریجکت رو سریعتر می دهند یا پذیرش؟
    من خیلی وقت apply کردم ولی نه جواب پذیرش آمده و نه رد!
    برای دانشگاه هم ایمیل زدم، گفتن مسئولین به زودی جواب می دهند ولی 2 هفته است که جوابی دریافت نکردم
    استادی که باهاش مکاتبه می کردم، الان مسافرته، ممکن به خاطر این که این استاد نیست این همه اعلام نتیجه طول کشیده باشد؟
    این که این همه طول کشیده احتمال دادن پذیرش بیشتر یا این که ردم کنند؟

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidi_sm نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم جواب ریجکت رو سریعتر می دهند یا پذیرش؟
    ...
    معمولا جواب پذیرش زودتر میاد.

البته اگه وضع کسی خیلی خراب باشه، ممکنه از همون اول ریجکتش کنند ولی معمولا اول جواب های پذیرش را میدن تا اگه از بینشون کسی قبول نکرد، پذیرش را بدن به بهترین نفر از ریجکتی ها!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

سلام
    کسی هست برای دوره ی مستر برای استرالیا اقدام کرده باشه ؟
    در مورد دانشگاه UQ کسی می دونه چه قدر طول می کشه جواب پذیرش بیاد ؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت 2013

سلام ببخشید من نتیجه ای ندارم فقط در مورد این فروم یه سوال دارم. اصولا کی جواب پذیرش میاد که شما ریجکت شدید ولی ای تی اس هنوز نمره ی من رو نفرستاده و چندتا از دانشگاه هام مدارکش کامل نیست! یعنی ممکنه الان جواب بده عید هم جواب بده؟اینکه دیرتر جواب بدن رو میشه ریجکت در نظر گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematic, Ifahan University of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ببخشید من نتیجه ای ندارم فقط در مورد این فروم یه سوال دارم. اصولا کی جواب پذیرش میاد که شما ریجکت شدید ولی ای تی اس هنوز نمره ی من رو نفرستاده و چندتا از دانشگاه هام مدارکش کامل نیست! یعنی ممکنه الان جواب بده عید هم جواب بده؟اینکه دیرتر جواب بدن رو میشه ریجکت در نظر گرفت؟
    درود دوست عزیز
    اعلام نتایج معمولا به ددلاین دانشگاهها بستگی داره، کلا بعضی دانشگاهها نتایج رو زود و بعضی ها دیر اعلام میکنند. ولی شما باید جوری تنظبم کنی که مدارکت قبل از ددلاین برسه هرچند تا چند روز بعد ددلاین هم مشکلی پیش نمیاد، در هر صورت فکر میکنم بیشتر دانشگاهها اگه مدارکتون ناقص باشه به راحتی ریجکت نمیکنند و یه ایمیل بهتون میفرستن که مدارکتون کامل کنید، نگران نباشید فقط سعی کنید از طریق ایمیل با گرجویت کوردینیتورها در ارتباط باشید.
    با آرزوی موفقیت و شنیدن خبرهای خوش

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

دانشگاه کلمبیا برای رشته ما پرونده ها رو بررسی کرده و 4 نفری هم ایمیل پذیرش گرفتن. ظاهرا ما که نه مصاحبه شدیم و نه ایمیلی گرفتیم دیگه ریجکت شدیم . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)