صفحه 19 از 40 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سخت افزار، دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    بچه ها من برای دانشگاه بوستون دکترا برق اپلای کردم و به گفته خودشون بین 8 تا 10 هفته طول می کشه و گفتن از ژانویه پروسه رو شروع می کنن (من قبل 15 دسامبر پرونده ام کامل شده بود) ایمیل هم به دپارتمان زدم هم به engineering college graduate ولی جوابی ندادن تا الان. کسی میدونه چقدر طول می کشه؟ کسی به این دپارتمان اپلای کرده و جواب گرفته؟
    منم دکترای برق و کامپیوتر بوستون اقدام کردم و هنوز جوابی نیومده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط refigh60 نمایش پست ها
    منم دکترای برق و کامپیوتر بوستون اقدام کردم و هنوز جوابی نیومده
    طول ميكشه
    يا زيادن كسايي كه تو رشتتون اپلاي كردن
    يا توي ليست انتظاريد
    هنوز خيلي از نتيجه هاي اوايل دسامبر عنوان نشده

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

من الان منتظر بقیه نتایجم هستم از فلوریدا و یوتا و brown ، کسی می دونه نتایج اینا کی میاد؟
    یک سوال دیگه هم اینکه من یک پذیرش دارم اما بدون فانده اما بهم گفتن تا 8 آپریل فرصت دارم جواب بدم ، تو همین پستا خوندم که اگه فاند بدن برای تصمیم گیری ما مهلت تعیین می کنن ، این درسته؟ اگه آره پس چرا برای من زمان گذاشتن؟

ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ddahmadss نمایش پست ها
    طول ميكشه
    يا زيادن كسايي كه تو رشتتون اپلاي كردن
    يا توي ليست انتظاريد
    هنوز خيلي از نتيجه هاي اوايل دسامبر عنوان نشده
    دوستان برق بوستون منو ریجکت کرد، ایمیل بزنید حتماً جوابتو می دن. امیدوارم بقیه پذیرش بگیرند

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

Question پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام دوستان، من از طرف دانشگاه ايلينويز جواب زير رو گرفتم، مستقيما اپلاي كردم بدون هماهنگي با استاد خاصي، البته به يه استاد ميل زده بودم اون گفت اپلاي كن و بعد ادميشن با من تماس بگير، به نظر شما اين جواب يعني چي؟ فاند داره؟ راستش اصلا معلوم نيست پذيرش گرفتيم با فاند يا بدون فاند؟ خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

Dear Prospective Student,
    Thank you for submitting your application to the University of Illinois at Chicago. You have been identified as a prospective international student for Summer or Fall 2013. We know that the decision to attend College is an important one, and we would like to provide you with some information to make the process easier. Please note that as a prospective international student, you may submit the required documents that will allow our office to generate your I-20 or DS-2019 before an admission decision is made by UIC. In other words, an admission decision is not required before you can send these documents to our office. The documents are: 1.) A completed Declaration and Certification of Finances form available from our webpage http://www.ois.uic.edu/.../obtaining...-20__d_s-2019/ , also attached to this email. 2.) Proof of funding for one year in form of a bank statement. The financial documents must be an original, i.e. not a copy, and must also be in English. To view the types of funding acceptable, please view this link on our webpage: http://www.ois.uic.edu/..../obtainin...-20__d_s-2019/ Admission: Once you have received admission into the University of Illinois at Chicago, the Office of International Services will send you your Immigration Document in the form of an I-20 or a DS-2019. If you have already sent your documents to this office, you may disregard this email. For any further questions please email: newintl@uic.edu We look forward to welcoming you to the UIC Campus this Summer or Fall!Thanks,Office of International Services

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از طرف دانشگاه ايلينويز جواب زير رو گرفتم، مستقيما اپلاي كردم بدون هماهنگي با استاد خاصي، البته به يه استاد ميل زده بودم اون گفت اپلاي كن و بعد ادميشن با من تماس بگير، به نظر شما اين جواب يعني چي؟ فاند داره؟ راستش اصلا معلوم نيست پذيرش گرفتيم با فاند يا بدون فاند؟ خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

Dear Prospective Student,
    Thank you for submitting your application to the University of Illinois at Chicago. You have been identified as a prospective international student for Summer or Fall 2013. We know that the decision to attend College is an important one, and we would like to provide you with some information to make the process easier. Please note that as a prospective in Campus this Summer or Fall!Thanks,Office of International Services
    نه دوست عزیز. این حتی نگفته پذیرش گرفتید. گفته قبل از اینکه تصمیم در مورد پذیرش گرفته بشه میتونید فرم های تعهد مالی رو بفرستید(تا کار صدور I-20 تسریع بشه)

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

استاد دستت درد نكنه، آخه توش گفته كه You have been identified as a prospective international student for Summer or Fall 2013 ،‌اصلا اين كه شما ميگي I-20 رو چرا بايد از من بخوان تي كه هيچي معلوم نيست، با اين اينترنت مسخره حتي نميتونم وارد ميلم بشم بپرسم، ديروز شانسي وارد شدم نامه رو ديدم، راستي اگه من اينو براشون بفرستم چي ميشه دوست عزيز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    استاد دستت درد نكنه، آخه توش گفته كه You have been identified as a prospective international student for Summer or Fall 2013 ،‌اصلا اين كه شما ميگي I-20 رو چرا بايد از من بخوان تي كه هيچي معلوم نيست، با اين اينترنت مسخره حتي نميتونم وارد ميلم بشم بپرسم، ديروز شانسي وارد شدم نامه رو ديدم، راستي اگه من اينو براشون بفرستم چي ميشه دوست عزيز؟
    خواهش میکنم. Prospective student به افرادی که برای یه دانشگاه اپلای میکنن گفته میشه(دانشجوی محتمل). حتی شما وارد سایت دانشگاه های آمریکا هم که میشید، معمولا یه لینک به همین نام داره برای کسانی که می خوان اونجا اپلای کنن. من نگفتم I-20 رو از شما میخوان. گفتم نوشته اگه الان فرم تعهد مالی و BS رو بفرستید، کار صدور I-20 شما تسریع میشه. البته ننوشته باید بفرستی، نوشته میتونی بفرستی تا سریعتر کارات انجام شه.
    به نظر من نمیخواد خودتونو تو خرج بندازید و این فرمهایی که گفته رو واسشون بفرستید چون تاثیری تو پذیرش نداره. هر وقت واقعا تصمیم گرفتید که یک دانشگاهو برید، واسشون بفرستید

Junior Member

دوستان سلام، من تا جمعه دوم فروردین وقت دارم که پذیرشم رو از دانشگاه نورث ایسترن کانفرم کنم. منتها پذیرشش چیز دندون گیری نیست. فاند معلوم نیست بدن. بقیه هم خبری نیست ازشون. حال جریان این تاریخ که تعیین میکنن خیلی جدیه؟ اگر بگذره دیگه قبول نمیکنن؟؟؟؟
    اعصاب نمونده به خدا برامون, مثل دیوونه ها بدون توجه به ساعت هی ایمیلمو چک میکنم. نمیگذره لامصب

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط somyhap نمایش پست ها
    دوستان سلام، من تا جمعه دوم فروردین وقت دارم که پذیرشم رو از دانشگاه نورث ایسترن کانفرم کنم. منتها پذیرشش چیز دندون گیری نیست. فاند معلوم نیست بدن. بقیه هم خبری نیست ازشون. حال جریان این تاریخ که تعیین میکنن خیلی جدیه؟ اگر بگذره دیگه قبول نمیکنن؟؟؟؟
    اعصاب نمونده به خدا برامون, مثل دیوونه ها بدون توجه به ساعت هی ایمیلمو چک میکنم. نمیگذره لامصب
    شما کانفرم کن تا واست I20 بیاد، فوقش اگه یه موقعیت بهتر گیرت اومد یه ایمیل میزنی و عذرخواهی میکنی و انصراف میدی!
    البته امیدوارم واسه قبول پذیرش، پول ازتون نخواسته باشن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)