صفحه 23 از 40 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام،
    دوستان كسي UNC Charlotte اپلاي كرده كه جواب پذيرش پاييز 2013 را گرفته باشه؟
    يك ماه پيش به من گفتند تا دو هفته ديگه ريكامنديش ها رو به تحصيلات تكميلي مي فرستند، ولي هنوز هيچ خبري نيست. به ايميل هام هم جواب نمي دهند.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    من برای U of U اقدام کردم ، راجع به زمان اعلام نتایج اون اطلاعی ندارید؟
    سلام

فکر کنم به رشته تحصیلی هم ربط داره. من عمران هستم U of U تقریبا 20 روز پیش بهم جواب داد. البته استاد های رشته های مختلف همزمان اعلام نتیجه نمی کنن. اگر هنوز جواب ندادند به Department و Admission Office ایمیل بزنید. قطعا جواب میدن.
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان كسي UNC Charlotte اپلاي كرده كه جواب پذيرش پاييز 2013 را گرفته باشه؟
    يك ماه پيش به من گفتند تا دو هفته ديگه ريكامنديش ها رو به تحصيلات تكميلي مي فرستند، ولي هنوز هيچ خبري نيست. به ايميل هام هم جواب نمي دهند.
    وضعیت من برای دانشگاه کارلتون هم recommended for assessment هستش. این چه معنایی میده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    بچه ها هیچ کس اینجا اطلاعی داره که دانشگاه یوتا کی نتایجشو اعلام میکنه؟ من دیگه دارم خل میشم
    3 April نتیجه ی اپلای من اعلام شد. برای شما هم احتمال زیاد تا پایان این هفته یا هفته بعد میاد..

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

دکتری عمران پاییز 2013 برای من از این 6 ! دانشگاه خبری نیومد:
    Wyoming
    Delaware
    Waterloo
    UNB
    Ryerson
    Hawaii
    این به معنی ریجکت شدن یا با خوشبینی قرار گیری در waiting list محسوب میشه؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

دانشگاه Delaware رو که می دونم خیلی دیر جواب می ده. ممکنه تا ماه May و یا حتی June هم طول بکشه.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

درود
    آقا من چند روز پیش از دانشکده تحصیلات تکمیلی یه دانشگاه امریکایی درباره ی تصمیمشون برای اپلای ام پرسیده بودم الان در جواب ایمیلم گفته ن که شما برای دکتری پذیرش شده اید اما باید مبلغ 28000 و خورده ای BS ارائه بدید تا بصورت رسمی شما رو پذیرش کنیم.
    دکتری و بدون فاند؟؟؟؟؟ یعنی الان چی؟
    یا اینکه بعدا ایمیل فاند میاد؟؟

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نه دیگه، اگر فاند داشتید نمی گفتن که BS بفرستید.

Junior Member

سلام
    ایا کسی از دیپارتمان مهندسی شیمی A&M برای دکتری Fall 2013 جوابی( reject or admited ) گرفته است؟

کسی از دانشگاه تورنتو برای 2013 پذیرش گرفته ؟! میشه بگید چطوری بهتون اطلاع دادند ؟! ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)