صفحه 27 از 40 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidandalib نمایش پست ها
    من واسه یکی از دانشگاهایی که اپلای کردم(UTSA)، دیروز دیدم که تو سایت thegradcafe.com یکی پذیرش گرفته! ولی اپلیکیشن من همچنان under review هست نه ریجکتی و نه wait list. استاده گفته بود که آفرها از 1تا 15 مارچ میاد. نمیدونم الان آیا همه ی قبولیا مشخص شدن یا نه؟ کسی میدونه که آیا همه ی آفرها تو یه روز همزمان ارسال میشن یا اینکه کم کم واسه اونایی که پذیرش میگیرن فرستاده میشه؟
    ممنون
    اینجوری هیچی نمیشه گفت. زنگ بزنید دپارتمان بپرسید بلافاصله جوابتون رو میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidandalib نمایش پست ها
    من واسه یکی از دانشگاهایی که اپلای کردم(UTSA)، دیروز دیدم که تو سایت thegradcafe.com یکی پذیرش گرفته! ولی اپلیکیشن من همچنان under review هست نه ریجکتی و نه wait list. استاده گفته بود که آفرها از 1تا 15 مارچ میاد. نمیدونم الان آیا همه ی قبولیا مشخص شدن یا نه؟ کسی میدونه که آیا همه ی آفرها تو یه روز همزمان ارسال میشن یا اینکه کم کم واسه اونایی که پذیرش میگیرن فرستاده میشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    اولا اون نتیجه پذیرش توی gradcafe واسه International بوده؟ چون مثلا UTAustin هنوز به خیلی رشته ها International جواب نداده
    اگه به نتایج سال های قبل نگاه کنی متوجه میشی هر دانشگاهی یه سیاست داره، مثلا ucla هر سال واسه عمران اونطوری که من دیدم همزمان نتایج پذیرش و ریجکت رو میده. همینطور GeorgiaTech
    اما مثلا UTAustin اول نتایج قبولی ها رو میده و بعد 1-2 هفته ریجکت، احتمالا UTSA هم همون سیستم Austin باشه، اما اصلا جای ناامیدی نداره، چون اون فرصت 1-2 هفته دانشجوهایی که آفر UTSA رو ریجکت کنن جا واسه رزرو ها خالی میشه، حتی گاهی بعد یه ماه از پذیرش اولیه نتیجه پذیرش میاد! اگه میبینی یه مدت گذشت و خبری نبود جای امیدواریه که توی waitlist هستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. Mathematical Statistics - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi89sh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولا اون نتیجه پذیرش توی gradcafe واسه International بوده؟ چون مثلا UTAustin هنوز به خیلی رشته ها International جواب نداده
    اگه به نتایج سال های قبل نگاه کنی متوجه میشی هر دانشگاهی یه سیاست داره، مثلا ucla هر سال واسه عمران اونطوری که من دیدم همزمان نتایج پذیرش و ریجکت رو میده. همینطور GeorgiaTech
    اما مثلا UTAustin اول نتایج قبولی ها رو میده و بعد 1-2 هفته ریجکت، احتمالا UTSA هم همون سیستم Austin باشه، اما اصلا جای ناامیدی نداره، چون اون فرصت 1-2 هفته دانشجوهایی که آفر UTSA رو ریجکت کنن جا واسه رزرو ها خالی میشه، حتی گاهی بعد یه ماه از پذیرش اولیه نتیجه پذیرش میاد! اگه میبینی یه مدت گذشت و خبری نبود جای امیدواریه که توی waitlist هستی
    ممنون از جوابتون
    اون که پذیرش گرفته بود International with US degree بود شاید بخاطر همین بوده که زودتر نتیجش اومده. هرچند من یجا خوندم که اکثرا نتایج همزمان اعلام نمیشه. باید حداقل تا 15 مارچ که استاده گفته صبر کنم ببینم چی میشه. آخه نمیدونم اگه تو waitlist هستم چرا پروفایلم تغییری نکرده!
    اون طرف که پذیرش گرفته بود گفته بود second offer ایشالا که رد کنه

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش در گرایش های مختلف رشته های مدیریت

دوستان کسی امسال تو بیزینس مقطع PhD پذیرش نگرفته؟ چرا اینقدر امسال اینجا سوت و کوره؟؟؟ یکی یه خبر بده مارو خوشحال کنه
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

نه متاسفانه منم 8 جا اپلای کردم و از هیچکدوم خبری نشده ...

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    نه متاسفانه منم 8 جا اپلای کردم و از هیچکدوم خبری نشده ...
    سلام .. شما چه رشته ای و کجاها اپلای کردین؟؟؟ رزومه تون چطوره؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

من گرایش Management Information Systems هستم. رزومه م خوب نیست زیاد.
    جی آر ای کوانت 159- وربال 142- رایتینگ 3.5
    تافل 98
    معدل کارشناسی 14.91 ارشد 19.11
    یه مقاله isi و
    دوتا مقاله اینترنشنال به درد نخور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام دوستان

استاد ایمیل زده که Offer رو با پست فرستاده. بنظرتون این offer شامل چه چیزی میشه؟
    فقط فانده یا I-20 هم هست؟
    چقدر طول میکشه که پست به دستم برسونه؟

کلا فاندش چقدر میشه برای University of Houston و برای رشته Computer Science ؟

ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg نمایش پست ها
    سلام دوستان

استاد ایمیل زده که Offer رو با پست فرستاده. بنظرتون این offer شامل چه چیزی میشه؟
    فقط فانده یا I-20 هم هست؟
    چقدر طول میکشه که پست به دستم برسونه؟

کلا فاندش چقدر میشه برای University of Houston و برای رشته Computer Science ؟

ممنون
    سلام
    اين آفر ميتونه نامه ي پذيرش باشه و چند كاتالوگ از دانشگاه. مگه BS داديد كه I-20 اتومات صادر شده باشه؟ برخي دانشگاه ها زمان ثبت نام BS‌ميگيرن.
    از اون نظر پرسيدم. صبر كنيد مشخص ميشه به نظر من كه نه I-20 و نه فاند نبايد به اين زودي در بسته موجود باشه.
    فقط ممكنه نامه ي پذيرش باشه كه ميخوان امضاش كنيد و اسكن كنيد و به دپارتمان ارسال كنيد كه معنيش قبول كردن آفر هست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    اين آفر ميتونه نامه ي پذيرش باشه و چند كاتالوگ از دانشگاه. مگه BS داديد كه I-20 اتومات صادر شده باشه؟ برخي دانشگاه ها زمان ثبت نام BS‌ميگيرن.
    از اون نظر پرسيدم. صبر كنيد مشخص ميشه به نظر من كه نه I-20 و نه فاند نبايد به اين زودي در بسته موجود باشه.
    فقط ممكنه نامه ي پذيرش باشه كه ميخوان امضاش كنيد و اسكن كنيد و به دپارتمان ارسال كنيد كه معنيش قبول كردن آفر هست.
    شادزي
    ممنون بابت راهنماییتون

من هم خودم شک داشتم که I-20 رو بفرستن. میخواستم مطمئن شم.
    بعداً که با استادم در ارتباط بودم، گفت که آفر و مقدار فاند هستش. اگه OK بدی، I-20 رو برات میفرستن. همونطور که شما گفتید.

فقط یه سوال، حتی اگر فول فاند هم باشم، BS میخوان؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)