صفحه 30 از 40 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام دوستان؛،

میخواستم بدونم نتایج ادمیشن کسایی که برا spring 2016 اپلای کردند اومده؟ یا به عبارتی آیا کسی هست که هنوز جوابش نیومده باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط matin09 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛،

میخواستم بدونم نتایج ادمیشن کسایی که برا spring 2016 اپلای کردند اومده؟ یا به عبارتی آیا کسی هست که هنوز جوابش نیومده باشه؟
    سلام
    منم برای 4 تا دانشگاه متوسط امریکایی برای spring اپلای کردم . هنوز هیچکدوم جواب ندادند هر روز چک میکنم اما خبری نیست... نگرانم که اگر اکسپ هم بشم به ترم spring نرسم...نمیدونم شاید هم جواب ندادنشون نشونه ریجکت شدنمه
    به هر حال بین تاریخ 1 تا 15 اکتبر اپلیکیشنهام کامل شده. امیدوارم حتی اگر جواب ریجکت هم باشد زود بهم اطلاع بدهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MN83 نمایش پست ها
    سلام
    منم برای 4 تا دانشگاه متوسط امریکایی برای spring اپلای کردم . هنوز هیچکدوم جواب ندادند هر روز چک میکنم اما خبری نیست... نگرانم که اگر اکسپ هم بشم به ترم spring نرسم...نمیدونم شاید هم جواب ندادنشون نشونه ریجکت شدنمه
    به هر حال بین تاریخ 1 تا 15 اکتبر اپلیکیشنهام کامل شده. امیدوارم حتی اگر جواب ریجکت هم باشد زود بهم اطلاع بدهند
    سلام جواب دیر به معنای ریجکت نیست لزوما. امیدوارم زودتر نتایج مثبت بیاد دیر بیاد ولی مثبت باشه اشکال نداره. اگه نرسیدیم هم دیفر می کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

رفقایی که برای ترم بهاره کانادا یا آمریکا اقدام کردند!
    کمی صبور باشید
    من که برای ترم WINTER اواخر سپتامبر اقدام کردم تازه جواب به دستم رسید
    چه برسه به SPRING
    احتمالا چون تعطیلات سال نو هم نزدیکه شاید جواب اوایل روزهای کاری در ماه ژانویه بیاد
    صبور باشید و اگر خیلی نگران هستید
    اصلا ایرادی نداره به Secretary of Gradute Studies ایمیل بزنید.

Junior Member

اقا کسی هست که هنوز منتظر باشه واسه ترم spring امریکا؟؟؟ کسی که تا الان منتظر باشه به نظرتون شانسی براش مونده؟؟ به نظر دوستان صاحب نظر تقاضا بدم که application واسه ترم بعد بررسی بشه؟

Junior Member

بنظرم به دانشگاه ایمیل بزنید
    من هم حدودای 10 سپتامبر اینا نتیجه پذیرشم اومد
    البته امکان داره به این ترم نرسیم ولی خوب دیگه در اون صورت هم توکل بخدا ان شالله بتونیم با حفظ فاندی که میدن دیفر کنیم

سلام.
    نتایج پذیرشی که در Thegradcafe زده میشه قابل اطمینان هست؟!
    آخه همین الان داره نتایج دانشگاه هایی که اپلای کرده ام میاد و هنوز برای من چیری نیومده؛ حتی چند تا از ریکام هام هنوز نرسیده و بدجور نگران شده ام...
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    نتایج پذیرشی که در Thegradcafe زده میشه قابل اطمینان هست؟!
    آخه همین الان داره نتایج دانشگاه هایی که اپلای کرده ام میاد و هنوز برای من چیری نیومده؛ حتی چند تا از ریکام هام هنوز نرسیده و بدجور نگران شده ام...
    ممنون
    سلام،
    با فرض اینکه قابل اطمینان هم باشه نتایج گردکافه، توی یک دانشگاه رشته به رشته زمان اعلام نتایج فرق میکنه. جای نگرانی نداره مخصوصا اگر ددلاین هم نگذشته باشه.

از قدیم گفتن بی خبری خوش خبری است

زیاد نگرانش نباشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

سلام دوستان. من برای سه تا دانشگاه تو رشته کامپیوتر اپلای کردم برای فال 2016 ولی هنوز هیچ جوابی برام نیومده در حالی که در سایت thegradcafe دیدم که تو روزهای اخیر چند نفر گفتن که از همون دانشگاهها و تو همون رشته کامپیوتر جواب پذیرششون اومده. به نظر شما ما هم به احتمال زیاد ریجکتی هستیم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط seivan_rahmani نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای سه تا دانشگاه تو رشته کامپیوتر اپلای کردم برای فال 2016 ولی هنوز هیچ جوابی برام نیومده در حالی که در سایت thegradcafe دیدم که تو روزهای اخیر چند نفر گفتن که از همون دانشگاهها و تو همون رشته کامپیوتر جواب پذیرششون اومده. به نظر شما ما هم به احتمال زیاد ریجکتی هستیم؟
    خیلی احتمالات زیادی وجود داره. کلا جواب دادن فرایند سریعی نیست. ممکنه در چند راند نتایج را اعلام کنند. اگر ریجکت باشه که تعارف ندارن خب بهتون ایمیل میزنن. اگر خیلی نگران هستید ایمیل بزنید و وضعیت را جویا بشید و بهشون بگید مطلع شدم که به چند نفر آفر ارائه شده و وضعیت من چطور هست. انشالله که پذیرش را بگیرید. کلا ادم توی دوران انتظار واسه نتایج توهمات زیادی داره (مثل خودم).
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)