صفحه 31 از 40 نخستنخست ... 2122232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    خیلی احتمالات زیادی وجود داره. کلا جواب دادن فرایند سریعی نیست. ممکنه در چند راند نتایج را اعلام کنند. اگر ریجکت باشه که تعارف ندارن خب بهتون ایمیل میزنن. اگر خیلی نگران هستید ایمیل بزنید و وضعیت را جویا بشید و بهشون بگید مطلع شدم که به چند نفر آفر ارائه شده و وضعیت من چطور هست. انشالله که پذیرش را بگیرید. کلا ادم توی دوران انتظار واسه نتایج توهمات زیادی داره (مثل خودم).
    دوستان اصلا خودتون رو درگیر جواب پزیرش نکنید ! من نتها کاری که می کنم اینکه که روزی یک بار ایمیل ام رو چک می کنم !!! تا الان کلی زحمت کشیدین و از الان تا موقع پزیرش و سفارت و ... از زندگی لذت ببرید !!! گرد کافه و ... اصلا مهم نیست !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

دوستان سلام. من الان پروفایل دانشگاه آرکنسز رو جک کردم پذیرش دادن و نوشته زیر را گذاشته بود ولی هیچ حرفی از فاند یا advisor هم نیست. اگر accept بکنم مقدار فاند رو بعدا اطلاع میدن؟ کسی از این دانشگاه تجربه ای نداره؟ چه جوریاس که پذیرش میدن ولی advisor معلوم نیست؟!!

we are pleased to grant you admission to the following programs

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط FN69 نمایش پست ها
    دوستان سلام. من الان پروفایل دانشگاه آرکنسز رو جک کردم پذیرش دادن و نوشته زیر را گذاشته بود ولی هیچ حرفی از فاند یا advisor هم نیست. اگر accept بکنم مقدار فاند رو بعدا اطلاع میدن؟ کسی از این دانشگاه تجربه ای نداره؟ چه جوریاس که پذیرش میدن ولی advisor معلوم نیست؟!!

من با اين دانشگاه بخصوص آشنايي ندارم. ولي معمولا پذيرش به اين صورت به معني پذيرش بدون فاند هست. بهتر هست كه با اساتيد مربوط به زمينه كاريتون در اين دانشگاه تماس بگيريد و درخواست كنيد كه شما رو توي گروهشون قبول كنند.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

بچه ها برای من یک ایمیل اومد با این مضمون:
    You have received this email because you have elected to be considered for International Postgraduate Research Scholarship 2016 Round 2.
    با توجه به اینکه من برای راند دوم دانشگاه اپلای کرده بودم.
    و بعد ازم خواسته بود یک فرم رو ارسال کنم مربوط به مقاله ها و کارهای پژوهشی که داشتم که البته من اون فرم رو قبلا فرستاده بودم
    به نظرتون الان این یک قدم مثبته یا نه برای همه فرستاده میشه؟
    مرسی اگه جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakorosh نمایش پست ها
    بچه ها برای من یک ایمیل اومد با این مضمون:
    You have received this email because you have elected to be considered for International Postgraduate Research Scholarship 2016 Round 2.
    با توجه به اینکه من برای راند دوم دانشگاه اپلای کرده بودم.
    و بعد ازم خواسته بود یک فرم رو ارسال کنم مربوط به مقاله ها و کارهای پژوهشی که داشتم که البته من اون فرم رو قبلا فرستاده بودم
    به نظرتون الان این یک قدم مثبته یا نه برای همه فرستاده میشه؟
    مرسی اگه جواب بدید
    به نظر نمی رسه ایمیل عمومی باشه. احتمالا با یک سری معیارها انتخاب کردن که شما رو در نظر بگیرن ولی هنوز هم می خوان انتخاب کنن. یعنی انتخاب نهایی نشدید ولی در مراحل پیش رفتید.

سلام دوستان
    من برای دانشگاه وسترن اونتاریو کانادا برای ددلاین 15 دسامبر تو رشته عمران در مقطع دکتری اپلای کردم. حدود 36 روز بعد از ددلاین یه ایمیل از اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه دریافت کردم که گفته بودن مدارکت رو بررسی اولیه کردیم و مشکلی نداشت . و گفتن که اونارو فرستادیم به گروه عمران دانشگاه تا تصمیم گیری بشه . میخواستم ببینم به نظرتون چقدر طول میکشه تا گروه عمران مدارک رو بررسی کنه. آخه من شنیدم تا ماه ها جواب رو نمیدن. حتی جواب ریجکت رو. کسی از دوستان در مورد دانشگاه وسترن اطلاعات داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpourl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دانشگاه وسترن اونتاریو کانادا برای ددلاین 15 دسامبر تو رشته عمران در مقطع دکتری اپلای کردم. حدود 36 روز بعد از ددلاین یه ایمیل از اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه دریافت کردم که گفته بودن مدارکت رو بررسی اولیه کردیم و مشکلی نداشت . و گفتن که اونارو فرستادیم به گروه عمران دانشگاه تا تصمیم گیری بشه . میخواستم ببینم به نظرتون چقدر طول میکشه تا گروه عمران مدارک رو بررسی کنه. آخه من شنیدم تا ماه ها جواب رو نمیدن. حتی جواب ریجکت رو. کسی از دوستان در مورد دانشگاه وسترن اطلاعات داره؟
    اگه برای فاند اقدام کردی ممکنه تا اواسط می طول بکشه

Junior Member bomzym آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط FN69 نمایش پست ها

سلام
    من هم این ایمیل رو گرفتم یک ماه پیش و داخل پروفایلم اکسپت کردم ادمیشن رو
    با دپارتمان صحبت کردم و به من استاد راهنما برای ترم اول معرفی کردند.
    گفتند که فاند اول آوریل مشخص میشه. دانشکده صنایع

سلام
    دوستان من 4 تا دانشگاه اپلای کردم و هیچکدوم تا حالا جواب تدادند(تو همشون با استاد صحبت های اولیه شده بود یعنی مثلا با هر استاد تقریبا 10-12 تا ایمیل رد و بدل کردیم)
    متاسفانه از تاریخ اپلای من تقریبا یک ماه ونیم می گذره و هیچ نتیجه ای به من اعلام نشده. آیا مستقیما از استاد درباره نتیجه پرسیدن کار درستی ست؟ یا بهتر بازم صبر کنم؟
    واقعا خسته شدم!!
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 4 تا دانشگاه اپلای کردم و هیچکدوم تا حالا جواب تدادند(تو همشون با استاد صحبت های اولیه شده بود یعنی مثلا با هر استاد تقریبا 10-12 تا ایمیل رد و بدل کردیم)
    متاسفانه از تاریخ اپلای من تقریبا یک ماه ونیم می گذره و هیچ نتیجه ای به من اعلام نشده. آیا مستقیما از استاد درباره نتیجه پرسیدن کار درستی ست؟ یا بهتر بازم صبر کنم؟
    واقعا خسته شدم!!
    صبر کنید هنوز دیر نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)