صفحه 32 از 40 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 4 تا دانشگاه اپلای کردم و هیچکدوم تا حالا جواب تدادند(تو همشون با استاد صحبت های اولیه شده بود یعنی مثلا با هر استاد تقریبا 10-12 تا ایمیل رد و بدل کردیم)
    متاسفانه از تاریخ اپلای من تقریبا یک ماه ونیم می گذره و هیچ نتیجه ای به من اعلام نشده. آیا مستقیما از استاد درباره نتیجه پرسیدن کار درستی ست؟ یا بهتر بازم صبر کنم؟
    واقعا خسته شدم!!
    این سایت رو چک کنید خوب دستتون میاد :http://thegradcafe.com/survey/index.php

دانشگاهها معمولا یه دور به یه سریا آفر می دن یه سریا رو رد می کنن. یه سری ها هم تو لیست انتظار قرار میدن. دیر نشده، صبر کنین

Junior Member ali_tk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

دوستان به لیست انتظاری ها حداکثر تا کی خبر میدن؟

Junior Member

بیشترا تا 20 اپریل ولی من حتی دیدم اوایل می)

دوستان امروز تمام نتایج ۷ دانشگاهی که من اقدام کرده بودم آمد , البته جواب ها اولی تقریبا یک ماه پیش امد و آخریش امروز
    در کل 5 تا پذیرش با فاند یکی در لیست انتظار و یک رجکت ,
    لیست پذیرش :
    University of Virginia
    Virginia Tech
    George Mason University
    New York University
    Brandeis University

رجکت :
    Massachusetts Institute of Technology

در کل من با توجه به رنکینگ و مقداره فاند و چیزی دیگه , University of Virginia رو انتخاب کردم و پذیرش های دیگر رو رد کردم
    با آرزوی موفقیت.

Junior Member

بچه ها فاصله گرفتن پذیرش تا گرفتن اسکولارشیپ چقدره؟ 18 مارس جواب پذیرش من اومد که مثبت بود اما جواب اسکولارشیپ نیومده چقدر امیدوار باشم که اونم بهم میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

تا می صبر باید بشه
    تو سایت خود دانشگاه ها معمولا نوشته که در صورت پذیرش جواب اسکولارشیپ تقریبا کی میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ddahmadss نمایش پست ها
    تا می صبر باید بشه
    تو سایت خود دانشگاه ها معمولا نوشته که در صورت پذیرش جواب اسکولارشیپ تقریبا کی میاد
    ممنون از پاسختون
    آخه تو سایت دانشگاه تاریخی که داده مال 2015 هست و آپدیتش نکرده!
    یه لحظه ترسیدم گفتم نکنه اینکه گفته بیا ثبت نام کن یعنی بدون اسکولارشیپ

Banned

سلام.
    من با توجه به اینکه نمره زبانم دیر به دستم رسید(آخر ژانویه) ددلاین های زیادی را از دست دادم.بماند که اس او پی نوشتن و ارسال مدارک هم مقداری وقتم را گرفت!ددلاین هایی که من فرستادم2تا فوریه بود ویکی اول مارچ.بهرحال هنوز منتظر جواب هستم. ایمیل های رسیده به من اینه که مدارکم همه به دپارتمان رسیده و در حال بررسی میباشد.

سلام دوستان من دوتا دانشگاه در waitinglist هستم چه قدر شانس داره از یکی جواب بگیرم؟؟؟ کسی بوده که جواب گرفته باشه و این که بازم باید ایمیل بزنم پیکیری کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دوتا دانشگاه در waitinglist هستم چه قدر شانس داره از یکی جواب بگیرم؟؟؟ کسی بوده که جواب گرفته باشه و این که بازم باید ایمیل بزنم پیکیری کنم
    اگه منظورتون از جواب فانده بله هنوز امید هست. واسه من این روزا افر با فاند چندتا اومده یا یه استاد اعلام کرده داره افر میاد
    موفق باشید
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)