صفحه 37 از 40 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehy نمایش پست ها
    دوستان اگه اصلا ایمیلی نیاد (نه ریجکت نه اکسپت) چیکار باید کرد ؟
    از Grad coordinator دانشکده بپرس که البته این موقع معمولا دیگه جواب نمیدند دیگه و احتمالا به معنای ریجکت است. البته اگه استاد داری که از استاد بپرس...
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

سلام لطفاً كمك كنيد؛
    براى يك پوزيشن كه ادورتايز شده بود اپلاى كردم. كلاً دو هفته فقط اپلاى بود هفته آخر مِى باز شد تا هفته اول جون. نحوه اپلاى به اين صورت بود كه فرآيند اپليكيشن دانشگاه نياز نبود و بايد رزومه و كاور لتر رو به خود سوپروايزرها (دونفر) مى‌فرستادم. ريكامنديشن لتر ها هم به همين صورت بايد خود استادام بهشون مى‌فرستادن كه فرستادن. الان دو هفته گذشته و هيچ خبرى نشده. چند روز پيش به استادا يه فالو-آپ ايميل فرستادم كه بابا لطفاً تأييد كنيد حداقل اپليكيشن من رو. اما باز جواب ندادن. چيكار بايد كنم؟؟
    طى فرآيند اپلاى از grad coordinator مربوطه هم چنتا سوال پرسيدم. همه رو مى‌گفت من نمى‌دونم و مطمئن نيستم و روند اين پوزيشن شما شايد فرق كنه با دانشكده و دانشگاه. الان به نظرتون وقتى سوپروايزرا جواب ايميلا رو ندادن يه ايميل محترمانه به همين grad coordintor بزنم بگم كه يه خبرى بهم بدن؟؟ چرا جواب نمى‌دن من مو به مو انجام دادم كارهاى موردنياز كه در توضيحات پوزيشن خواسته شده بود. چه كنم؟؟ چقد بايد صبر كرد و آيا حتى نبايد كانفرم كنن اپليكيشن من رو؟

Junior Member Aryasahar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Antwerpen University

سلام
    من اواسط می مدارکم رو فرستادم برای دانشگاه ازاد بروکسل و جواب پذیرشم رو اواسط اگوست گرفتم ،تلفن کردن بهم و گفتن پاشم برم دانشگاه حضوری .
    تا اول جون میشد اپلای کرد برای مستر که من نه برای لوون leuven نه برای دانشگاه گنت اقدام کردم .
    دانشگاه لوون امتحان مدیریت میخواست و دانشگاه گنت نمره زبان تافلش 110بود و اقدام نکردم اصلا.
    رشته کارشناسی حسابداری ، رشته اپلای کردنم علم مدیریت بود .

سلام به همگی
    من از حدود یک ماه و نیم پیش برای چندین دانشگاه اروپایی که پوزیشن خالی داشتن، اپلای کردم ولی هنوز هیچ جوابی از هیچ کدوم دریافت نکردم.
    ددلاین همه این پوزیشن ها حدود 1 ماه پیش بود. کسی میدونه حدودا چقدر زمان میبره تا جواب بدن ؟

و اینکه حتما ریجکت شدن رو هم اطلاع میدن دیگه؟ درسته ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_rezaei نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من از حدود یک ماه و نیم پیش برای چندین دانشگاه اروپایی که پوزیشن خالی داشتن، اپلای کردم ولی هنوز هیچ جوابی از هیچ کدوم دریافت نکردم.
    ددلاین همه این پوزیشن ها حدود 1 ماه پیش بود. کسی میدونه حدودا چقدر زمان میبره تا جواب بدن ؟

و اینکه حتما ریجکت شدن رو هم اطلاع میدن دیگه؟ درسته ؟

ممنون
    آمریکای شمالی هم که ددلاینشون یک ماه پیش بود، تقریبا از الان جواب دادنشون شروع شده و بعضا این پروسه تا اواخر مارچ و حتی اپریل هم طول می‌کشه.

ریجکت شدن رو اطلاع می‌دن، ولی شما هم می‌تونید اگه جوابی دریافت نکردین، ایمیل بزنید و پیگیری کنید.

سلام دوستان

من الان که وبسایت یکی از دانشگاه های کانادا رو نگاه میکنم، نوشته PhD اپلیکیشن 3rd cycle . اما من اونموقع که چسبیده به ددلاین (15 ژانویه) اپلای کردم اصلا یادم نیست که همچین چیزی نوشته بود یا مثلا 1st cycle بود یا 2nd cycle . ددلاین رو همچنان نوشته 15 ژانویه، یعنی گذشته. پس دیگه این 3rd cycle معنیش چیه که نوشتن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان که وبسایت یکی از دانشگاه های کانادا رو نگاه میکنم، نوشته PhD اپلیکیشن 3rd cycle . اما من اونموقع که چسبیده به ددلاین (15 ژانویه) اپلای کردم اصلا یادم نیست که همچین چیزی نوشته بود یا مثلا 1st cycle بود یا 2nd cycle . ددلاین رو همچنان نوشته 15 ژانویه، یعنی گذشته. پس دیگه این 3rd cycle معنیش چیه که نوشتن؟
    دانشگاه در کبک بود؟ در کبک 3rd cycle یعنی دوره دکترا. 1st cycle میشه لیسانس و 2nd cycle میشه ارشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشگاه در کبک بود؟ در کبک 3rd cycle یعنی دوره دکترا. 1st cycle میشه لیسانس و 2nd cycle میشه ارشد.
    بله دقیقا. اما چون نوشته بود Level: PhD و cycle:3rd من حدس زدم شاید مربوط به راند اپلیکیشن بوده و من از اول دقت نکردم. مثلا waiting list و اینا. الانم خیالم راحت شد مرسی!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

کاربران گرامی؛

تعدادی از پست های اخیر به دلیل عدم انطباق با اهداف این تاپیک، به تاپیک مناسب (لینک) منتقل شدند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی.تبریز

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز.
    من برای ترم پاییز 2017 برای دانشگاه کنکوردیا در کانادا اقدام کردم و همه مدارک رو هم کامل ارسال کردم و حتی خودشون هم تو ایمیل بهم گفتن که فایلت کامله باید منتظر باشی تا بررسی بشه و بهت خبر بدیم ولی الان حدود 1 ماه گذشته وحتی جواب ایمیل هم نمیدن.(امروز 22 خرداد)
    میخوام بدونم کسی اطلاع داره که به طور معمول تا چه تاریخی جواب پذیرش برای ترم پاییز رو میدن؟
    آیا اصلا این پروسه عادیه یا به معنی ریجکت شدنه؟!!!
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)