صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

منم می خوام یه مثال بزنم. من از استادم تو UCR پرسیدم که اپلیکیشن منو ریویو کردین گفت که آره ریویو شده و ما اولین سری ادمیشن ها رو دادیم و منتظر جواب از اونها هستیم متاسفانه علیرغم قوی بودن اپلیکیشن تو، تو تو لیست اولین ها نبودی. منم فکر می کنم اکثر دانشگاه های آمریکا این سیستمی عمل می کنن. رده بندی ادمیشن ها.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_1984 نمایش پست ها
    من از Calgary بعد از یک ماه جواب Pre-application رو گرفتم (حدودا دی ماه اقدام کرده بودم)
    رشته شما چیه؟ نگفتن کی جواب نهایی رو میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    منم می خوام یه مثال بزنم. من از استادم تو UCR پرسیدم که اپلیکیشن منو ریویو کردین گفت که آره ریویو شده و ما اولین سری ادمیشن ها رو دادیم و منتظر جواب از اونها هستیم متاسفانه علیرغم قوی بودن اپلیکیشن تو، تو تو لیست اولین ها نبودی. منم فکر می کنم اکثر دانشگاه های آمریکا این سیستمی عمل می کنن. رده بندی ادمیشن ها.
    سلام دوست عزیز. شما برای PhD عمران Riverside اپلای کردید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط آتش پرستان نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما برای PhD عمران Riverside اپلای کردید؟
    آره... برای EE اپلای کردم... چطور مگه؟ فعلا که تو لیست انتظار هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    آره... برای EE اپلای کردم... چطور مگه؟ فعلا که تو لیست انتظار هستم.
    من مهندسی شیمی اپلای کردم. خواستم بدونم که این داستان waitlist فقط مال عمران میشه یا اینکه منم چون تا حالا جوابی نگرفتم توی waitlist هستم؟تا حالا 1000 بار به افراد مختلف تو دپارمان از آبدارچی گرفته!!! تا رییس دانشکده و غیره ایمیل زدم، کسی هیچ جوابی نمیده!!!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط آتش پرستان نمایش پست ها
    من مهندسی شیمی اپلای کردم. خواستم بدونم که این داستان waitlist فقط مال عمران میشه یا اینکه منم چون تا حالا جوابی نگرفتم توی waitlist هستم؟تا حالا 1000 بار به افراد مختلف تو دپارمان از آبدارچی گرفته!!! تا رییس دانشکده و غیره ایمیل زدم، کسی هیچ جوابی نمیده!!!
    Waitlist بودن به شما رسما اعلام خواهد شد . در صورتی که اعلام نشده شما Under Review هستید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

دوستان سلام

من از stony brook یه همچین ایمیلی دریافت کردم:

I am terribly sorry that it has taken this long for me to respond to your inquiries. I held off on responding earlier, because the Admissions committee has had your application "on hold," meaning they are still interested, but unable to make a decision either way yet. We are given an "allowance" of offers that we may extend, and this year the number was unexpectedly low. So, we have been holding your application until we hear from some of the candidates to whom offers have been extended. The reduction in our "allowance" came as quite a surprise, after the Admissions committee had already interviewed a number of candidates and extended offers.

I/we understand it is getting quite late, so I would encourage you to take advantage of other offers you have undoubtedly received.
    You are to be commended for your academic achievements, so it is with regret that I must tell you we still cannot extend an
    offer of admission. We will continue to keep your application "on hold," unless you tell us you have decided to go elsewhere.

چقدر می تونم امیدوار باشم؟ من برا دکترا ژنتیک به صورت مستقیم از لیسانس اقدام کرده بودم

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط a_bahreini نمایش پست ها
    دوستان سلام

من از stony brook یه همچین ایمیلی دریافت کردم:

I am terribly sorry that it has taken this long for me to respond to your inquiries. I held off on responding earlier, because the Admissions committee has had your application "on hold," meaning they are still interested, but unable to make a decision either way yet. We are given an "allowance" of offers that we may extend, and this year the number was unexpectedly low. So, we have been holding your application until we hear from some of the candidates to whom offers have been extended. The reduction in our "allowance" came as quite a surprise, after the Admissions committee had already interviewed a number of candidates and extended offers.

I/we understand it is getting quite late, so I would encourage you to take advantage of other offers you have undoubtedly received.
    You are to be commended for your academic achievements, so it is with regret that I must tell you we still cannot extend an
    offer of admission. We will continue to keep your application "on hold," unless you tell us you have decided to go elsewhere.

چقدر می تونم امیدوار باشم؟ من برا دکترا ژنتیک به صورت مستقیم از لیسانس اقدام کرده بودم
    خوب در این مورد میتونم کمکتون کنم .

ددلاین قبول کردن Offer حداقل در پرونده ی من 15 April هست . احتمالا تعداد زیادی Offer هارو قبول نخواهند کرد . علت هم اینه که Stony brook از سال اول به هیچ کس فاند نمیده گویا .

بنابراین بعد از این تاریخ میشه منتظر خبر های خوب باشین . ( البته همون طور که گقتم این در مورد پرونده ی من و دپارتمان من بوده )
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    Waitlist بودن به شما رسما اعلام خواهد شد . در صورتی که اعلام نشده شما Under Review هستید.
    توی پروفایل من زده priority:1 به نظرتون این می تونه به لیست انتظار برگرده؟
    اگه نه پس منظورشون چیه؟
    میل می زنم جواب نمیدن

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    فکر نمی کنم اعلام کنن! حداقل در مورد من که اینجوری بود!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)