صفحه 5 از 40 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم اعلام کنن! حداقل در مورد من که اینجوری بود!
    من هم فکر کنم اینطوری باشه. به ندرت دانشگاهی دیدم که waitlist بودن رو اعلام کنه. کلا شیر تو شیرتر از این حرفان. اینا ریجکتی رو با کلی التماس و ایمیل زدن به آدم میگن چه برسه به waitlist بودن!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

ماله منم از استادم پرسیدم گفت.. چیزی تو پروفایلم نیست مبنی بر waitlist بودنم...

دوستانی که UCR اپلای کردن، حتما بهشون ایمیل بزنن. من الان که ایمیل زدم بهشون سریعا بهم جواب دادن که ما محبت کردیم و شمارو 20 روز پیش ریجکت کردیم!!!! و ببخشید که فرصت نکردیم که بهتون خبر بدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اینا خدااااااااااااااااااااااا ااان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

منم ایمیل زدم گفتن که کل لیست ادمیشن رو دانشکده برا ما فرستاده و اگه تا حلا آفری نگرفتی احتمالا برا ادمیشن نگرفتنت... اینم از این بفرما...

Junior Member

سلام
    من برای مقطع PHD ,دانشگاه SFU برای Sep-2011
    Apply کرد ولی هنوز هیچ خبری از نتیجه پذیرش نیست .
    کسی میداند کی جواب ها اعلام می شود
    ممنون

من رشته شما رو نمی دونم ولی در رشته کامیپوتر تا جایی که من می دونم فقط دانشگاه تورنتو تمام نتایج رو اعلام کرده و بقیه یا اصلن اعلام نکردن یا نصفه و نیمه. البته ممکن هست برای بعضی ها نتیجه آماده باشه ولی هنوز اعلام نشده باشه که با ایمیل و یا تلفن می تونید نتیجه خودتون رو بپرسید اگر عجله دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

سلام بچه ها. يك سري دانشگاه ها هستند كه در يك رشته خاص هنوز هيچ خبري ازشون نشده. مثلا" Cincinnati، MTU، LSU،Rice و بعضي هاي ديگه براي مهندسي شيمي PhD Fall 2011 هيچ خبري ازشون نيست. يا حداقل من نه اينجا نه توي Grad Cafe نديدم كسي ازشون جواب حتي Reject گرفته باشه. به نظرتون با توجه به اينكه الان 19 April هست و يكم داره دير ميشه، هنوز ميشه اميدوار بود كه از اين دانشگاه ها جواب خوب با فاند شنيد؟ دوست من براي اين دانشگاه ها اپلاي كرده و هنوز هيچ خبري نشده. من خيلي براش نگرانم

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh314 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. يك سري دانشگاه ها هستند كه در يك رشته خاص هنوز هيچ خبري ازشون نشده. مثلا" Cincinnati، MTU، LSU،Rice و بعضي هاي ديگه براي مهندسي شيمي PhD Fall 2011 هيچ خبري ازشون نيست. يا حداقل من نه اينجا نه توي Grad Cafe نديدم كسي ازشون جواب حتي Reject گرفته باشه. به نظرتون با توجه به اينكه الان 19 April هست و يكم داره دير ميشه، هنوز ميشه اميدوار بود كه از اين دانشگاه ها جواب خوب با فاند شنيد؟ دوست من براي اين دانشگاه ها اپلاي كرده و هنوز هيچ خبري نشده. من خيلي براش نگرانم
    دانشگاهائي كه هنوز هيچ خبري ندادند احتمال هر چيزي هست مثل UIC در مكانيك و UH در صنايع!! شما نگران دوستتون هستيد؟!! اگه خودتون اپاي ميكرديد چي.....
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

اگه اينطور باشه كه خيلي خوبه. من خودم اپلاي كردم. ادميت هم شدم جواب من وسط هاي فوريه اومد. چون مي خوام با هم كارمون درست شه نگرانش هستم

بله دقیقا درسته. هنوز نتایج راند دوم دانشگاه ها اعلام نشده. تا آخر می باید در انتظار باشیم.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)