صفحه 7 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

ای بابا پس این دانشگاه هایی که بچه ها رو تو Waiting list گذاشتن دیگه کی می خوان جواب بدن؟! داره دیر میشه دیگه! April هم داره تموم میشه که!!

Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

سلام دوستان ... من حدود ۴ هفتهٔ پیش برای دانشگاه‌های سلفورد و لیدز اپلای کردم ولی‌ هنوز هیچ جوابی‌ ندادن .... کسی‌ از دوستان هست که از این ۲ دانشگاه جواب گرفته باشه ؟

درود دوستان
    اینجا کسی مهندسی شیمی Texas Tech اپلای کرده؟ خبری از اینا داره که کی جوابا رو میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط آتش پرستان نمایش پست ها
    درود دوستان
    اینجا کسی مهندسی شیمی Texas Tech اپلای کرده؟ خبری از اینا داره که کی جوابا رو میدن؟
    سلام دوست من
    منم مهندسی شیمی دکترا مستقیم texas tech اپلای کردم. خبری نیست.
    من تا قبل می email میزدم میگفتن تا ته april میگیم ولی خبری نیست، جواب email هم نمیدن.
    میگم اگه خبری شد به هم خبر بدیم

Member

دوستان خبری از western ontario نیست؟؟تو grad cafe هم کسی از نتایج برق چیزی ننوشته

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

با سلام.دوستان من 4 هفته پيش براي دانشگاه wageningen هلند اپلاي كردم ولي هنوز جواب رد يا پذيرش رو نگرفتم با توجه به اينكه ددلاين confirmation هم در اين دانشگاه ديروز تموم شد كسي اطلاع نداره بالاخره اينا كي جواب مارو ميدن؟
    كسي از دوستان هستن كه از اين دانشگاه پذيرش گرفته باشن و بدونن چند وقته جواب ميدن؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

ْقا يكي از دانشگاها كه من اپلاي كردم برا پائييز هنوز هيچ جوابي رو تو رشته ي من نداده...يعني اينا واقعا دارن چيكار ميكنن؟ يه ماه ديگه هم كلاسا شروع ميشه.....احتمالش هست كه براي ترم spring پذيرش بدن؟
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

سلام
    من برای چند تا از دانشگاه های کانادا اقدام کردم
    ددلاین همشون 15 ژانویه یا اول فوریه تموم شد
    کسی می دونه کی جواب می دن؟
    رشته ام فیزیکه و برای دکترا اپلای کردم
    در ضمن به شدت استرس دارم! می دونین حدود زمانی که جواب می دن کی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1386 نمایش پست ها
    سلام
    من برای چند تا از دانشگاه های کانادا اقدام کردم
    ددلاین همشون 15 ژانویه یا اول فوریه تموم شد
    کسی می دونه کی جواب می دن؟
    رشته ام فیزیکه و برای دکترا اپلای کردم
    در ضمن به شدت استرس دارم! می دونین حدود زمانی که جواب می دن کی هست؟
    خوب شما بگو کجا اپلای کردی، هر کسی راجع به اون جا اطلاعات داشته باشه بهتون میگه!

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش در علوم پایه ( ریاضی ، فیزیک، شیمی)

Dear applicants

The Paris School of Neuroscience thanks you very much for your interest in the ENP Graduate Program.
    The evaluation committee has thouroughly studied your applications and has already chosen those of you who will receive a phone call within this week. They will be contacted either via email and directly by telephone.

Best regards
    بچه ها از این جمله آخرش چی می فهمید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی اول میل می دن بعد زنگ می زنن؟ بعد من نفهمیدم بلاخره من قبولم یا نه!؟
    بعد این که نوشته یا میل می زنیم و یا یه هو زنگ می زنیم؟!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه جمله اش هم غلط
    گرامری داره!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)