صفحه 8 از 40 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش در علوم پایه ( ریاضی ، فیزیک، شیمی)

Dear applicants

The Paris School of Neuroscience thanks you very much for your interest in the ENP Graduate Program.
    The evaluation committee has thouroughly studied your applications and has already chosen those of you who will receive a phone call within this week. They will be contacted either via email and directly by telephone.

Best regards
    بچه ها از این جمله آخرش چی می فهمید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی اول میل می دن بعد زنگ می زنن؟ بعد من نفهمیدم بلاخره من قبولم یا نه!؟
    بعد این که نوشته یا میل می زنیم و یا یه هو زنگ می زنیم؟!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه جمله اش هم غلط
    گرامری دار
    میگه اون عده ای از شما که در طی این هفته تماس تلفنی ار طرف کمیته باهاشون گرفته بشه یعنی انتخاب شده. بعدم گفته ممکنه تماس با تلفن باشه و یا از طریق ایمیل. احتمالا اینترنشنال هارو ایمیل میزنن. به هر حال منظورش اینه اگه این هفته باهاتون تماس گرفتیم بدونید انتخاب شدید. ایشالا که شما هم یکی از اونایی باشه که این هفته باشون تماس بگیرن
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    خوب شما بگو کجا اپلای کردی، هر کسی راجع به اون جا اطلاعات داشته باشه بهتون میگه!
    من برای دانشگاههای کانادا اپلای کردم
    مثل : تورنتو (هم ستاره شناسی و هم فیزیکش)
    مک گیل
    UBC
    mcmaster
    queen's
    alberta

رشته ام فیزیکه
    فوق دارم از دانشگاه تهران با معدل 17.2
    ظاهرا استادام می گن recom های خوبی هم برام نوشتن

نظرتون چیه؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1386 نمایش پست ها
    من برای دانشگاههای کانادا اپلای کردم
    مثل : تورنتو (هم ستاره شناسی و هم فیزیکش)
    مک گیل
    UBC
    mcmaster
    queen's
    alberta

رشته ام فیزیکه
    فوق دارم از دانشگاه تهران با معدل 17.2
    ظاهرا استادام می گن recom های خوبی هم برام نوشتن

نظرتون چیه؟
    من پارسال ۱ June از کویینز پذیرش گرفتم که البته خیلی دیر بود ولی اگر تا این حدود هم جواب نگرفتید تعجب نکنید. ددلاین رشته من ۱۵ ژانویه بود! از بین دانشگاه هایی که نوشتید تورنتو فکر می کنم زودتر از همه و تا آخر مارس جواب بده. بعد هم بترتیب یو بی سی و آلبرتا. از مک مستر اطلاعی ندارم. البته رشته من کامپیوتر هست و شاید زمان اعلام نتایج با رشته شما خیلی فرق کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    من پارسال ۱ June از کویینز پذیرش گرفتم که البته خیلی دیر بود ولی اگر تا این حدود هم جواب نگرفتید تعجب نکنید. ددلاین رشته من ۱۵ ژانویه بود! از بین دانشگاه هایی که نوشتید تورنتو فکر می کنم زودتر از همه و تا آخر مارس جواب بده. بعد هم بترتیب یو بی سی و آلبرتا. از مک مستر اطلاعی ندارم. البته رشته من کامپیوتر هست و شاید زمان اعلام نتایج با رشته شما خیلی فرق کند.
    ممنون یه کمی آروم تر شدم! پس حالا حالا ها باید منتظر باشم.
    شما برای ویزا گرفتن تو اون زمان کم مشکل پیدا نکردین؟

من ویزای مهاجرت داشتم ولی بچه هایی که ویزای دانشجویی می خواستن مشکل داشتن، یکی از بچه ها ناپلیونی گرفت ویزا رو و یکی هم به موقع نتونست بگیره و مجبور شد defer کنه. چون برای گرفتن ویزا شما باید اصل نامه پذیرش رو داشته باشید که خود اون چند هفته طول می کشه از کانادا تا اینجا برسه. بهرحال تمام این موارد رو در نظر داشته باشید که یه وقت مشکلی براتون پیش نیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشگاههای USC/UCSD/UCDavis/FSU/UCIrvine برای master اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده، به استادها هم ایمیل زدم کسی جواب نداده(البته تازه ایمیل زدم).
    کسی میدونه کی باید منتظر باشم؟
    با سپاس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط maralelec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشگاههای USC/UCSD/UCDavis/FSU/UCIrvine برای master اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده، به استادها هم ایمیل زدم کسی جواب نداده(البته تازه ایمیل زدم).
    کسی میدونه کی باید منتظر باشم؟
    با سپاس
    به منشی تحصیلات تکمیلی ایمیل بزن و ازشون بپرس. زمان اعلام نتایج حتی در یک دانشکده و گروه های مختلف اون با هم متفاوته و نمی شه نظر واحدی داد. بعضی ها اول پذیرفته شده هارو اعلام می کنند و بعضی ها هم اول ریجکتی ها! بعضی ها اول پذیرش بدون فاند می دن بعد تکلیف فاند و مشخص می کنند، بعضی ها تکلیف هر دورو با هم مشخص می کنند. بعضی ها راند اولشونو اعلام می کند، و به اونهایی که در راند دوم قرار می گیرندتو آپریل خبر می دن. اما و اگر زیاده. فعلا وقت هست نگران نباش
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

توی thegradcafe دیدم، تورونتو جواب چند تا فیزیکی رو داده بود هفته ی گذشته! من هم تورونتو، UBC و کوئینز اپلای کردم که فقط UBC جوابمو داده (اون هم 25 ژانویه، یه هفته قبل ددلاینش!!).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    به منشی تحصیلات تکمیلی ایمیل بزن و ازشون بپرس. زمان اعلام نتایج حتی در یک دانشکده و گروه های مختلف اون با هم متفاوته و نمی شه نظر واحدی داد. بعضی ها اول پذیرفته شده هارو اعلام می کنند و بعضی ها هم اول ریجکتی ها! بعضی ها اول پذیرش بدون فاند می دن بعد تکلیف فاند و مشخص می کنند، بعضی ها تکلیف هر دورو با هم مشخص می کنند. بعضی ها راند اولشونو اعلام می کند، و به اونهایی که در راند دوم قرار می گیرندتو آپریل خبر می دن. اما و اگر زیاده. فعلا وقت هست نگران نباش
    خیلی از جوابتون ممنونم.به همشون ایمیل زدم ولی فقط USC جواب داده که تو نوبت بررسی ام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    توی thegradcafe دیدم، تورونتو جواب چند تا فیزیکی رو داده بود هفته ی گذشته! من هم تورونتو، UBC و کوئینز اپلای کردم که فقط UBC جوابمو داده (اون هم 25 ژانویه، یه هفته قبل ددلاینش!!).
    هیچ کس جواب منو نداده ولی‌ هنوز!
    UBC به شما اکی داده؟
    مگه می‌شه قبل از ددلاین جواب بدن؟!!!
    ‌ای وای
    ویرایش توسط sahand_a : April 18th, 2012 در ساعت 11:40 PM دلیل: پینگلیش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)