صفحه 9 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1386 نمایش پست ها
    هیچ کس جواب منو نداده ولی‌ هنوز!
    UBC به شما اکی داده؟
    مگه می‌شه قبل از ددلاین جواب بدن؟!!!
    ‌ای وای
    لطفَن فارسی تایـــپ بفرمااااا!!!
    آره یه هفته قبل از ددلاین accept کرد. انقدر من از این اتفاق های جالب دیدم! بعضی ها رو می شناسم که قبل از این که استادا recommendation letter هاشون رو ارسال کنند پذیرششون اومد! )
    ویرایش توسط sahand_a : April 18th, 2012 در ساعت 11:41 PM دلیل: جواب به پست پینگلیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    لطفَن فارسی تایـــپ بفرمااااا!!!
    آره یه هفته قبل از ددلاین accept کرد. انقدر من از این اتفاق های جالب دیدم! بعضی ها رو می شناسم که قبل از این که استادا recommendation letter هاشون رو ارسال کنند پذیرششون اومد! )

به نظرتون تا کی صبر کنم و بعد به منشی ایمیل بزنم ازش سوال کنم که چه خبره و پرونده من رو بررسی کردن یا نه؟
    راستی همه پرونده ها رو تو یه روز بررسی می کنن یا تو چند روز؟
    استادم می گفت یه جلسه می ذارن. شما خبر دارین؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1386 نمایش پست ها
    به نظرتون تا کی صبر کنم و بعد به منشی ایمیل بزنم ازش سوال کنم که چه خبره و پرونده من رو بررسی کردن یا نه؟
    راستی همه پرونده ها رو تو یه روز بررسی می کنن یا تو چند روز؟
    استادم می گفت یه جلسه می ذارن. شما خبر دارین؟
    ایمیل زدن به منشی فقط این حسن رو داره که شما مطمئن شین مدارکتون کامله و در نهایت بررسی میشه. معمولَن کانادایی ها هیچ اطلاعات زمانیِ درست و حسابی ای به آدم نمی دن. من الان سر این موضوع از دانشگاه تورونتو خیلی عاصی شدم و داره دعوام میشه! دانشگاه های دیگه رو معطل گذاشتم که اینا هر وقت دلشون خواست بشینن بررسی کنن!
    در مورد این که چطور جلسه می ذارن هم خیلی تفاوت وجود داره. یه دانشگاه هست مثل پرینستون، که تو یه روز همه آفرهاش رو میده، پس فرداش هم همه ریجکتی ها رو اعلام می کنه. بعضی جاها هم از دسامبر شروع می کنن به اکسپت کردن تا مارچ!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

جواب مکانیک ASU در خصوص زمان دریافت جوابها: We like to let our applicants know a decision by sometime in March.

You should be hearing back from us soon.
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

بچه ها کسی از فیزیک کانادا جواب گرفته؟
    ظاهرا اونایی که قبلا پذیرششون رو تو gradcafe ثبت کردن همه کانادایی بودن.
    کسی خبری نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

کسی از تورنتو جواب نگرفته؟
    به نظرتون اینکه کسی هنوز به من جواب نداده معنیش چیه؟
    تو wait list هستم یا reject شدم؟!

جهت اطلاع دوستان
    امروز زنگ زدم به دیپارتمان عمران دانشگاه UBC
    گفتن که از این هفته شروع میکنن به گفتن نتیجه ها و تا 3 تا 4 هفته ی دیگه احتمالا نتیجه ی همه ی اپلیکنتها رو میدن! (اصلا فکر نمیکردم اینقدر زمان ببره!! ددلاینش اول december بود!)

از UMASS کسی خبر نداره؟ از 15 دسامبر که ددلاین بوده تا الان چند تا میل زدم ولی دریغ از یک جواب. توی gradcafe چند نفر دو هفته پیش جواب reject گرفته بودند.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

من از دانشگاهی پرسیدم که کی جوابا داده میشه...این جواب رو داد....من واقعا نمی فهمم معنیش یعنی چی؟!!!!
    Decisions are being made on a daily basis still. You will be notified one way or another via email of the final decisions.
    I love you USA

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    من از دانشگاهی پرسیدم که کی جوابا داده میشه...این جواب رو داد....من واقعا نمی فهمم معنیش یعنی چی؟!!!!
    Decisions are being made on a daily basis still. You will be notified one way or another via email of the final decisions.
    فكر كنم منظورش One day or another بوده. داره مي گه ما بررسي ها رو انجام داديم و حالا داريم روزانه نتايج يه سري رو اعلام مي كنيم و طي همين روز هاي با ايميل به شما اطلاع مي ديم (يه چيزي شبه كارهاي اداري مثل وارد كردن نتايج در كامپيوتر، تهيه نامه ها و ...).
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)