صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: دانشگاه هلسینکی (Helsinki)

Junior Member pooya_ww آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هلسینکی (Helsinki)

نقل قول نوشته اصلی توسط negarmn نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد برق مخابرات دارم و پردازش تصویر پزشکی کار کردم توی بخش کامپیوتر می تونم واسه ارشد bioinformatics یا machine learnig کنم؟
    من با وجود رزومه خوب دیروز متیجه زبانم اومد 6 شدمممممم و از دیشب مغزم پکیده من زیانم در این حد نیست و امتحانم خیلی خوب بود اما نمی دونم این نتیجه مسخره از کجا اومده!واسه مستر که مثلا حداقل 6.5 می زارن با این نمره من اپلای کنم؟
    برای Bioinformatics که فکر نکنم! تحصیلات شما ربطی به این رشته نداره! اما machine learning شاید بتونید هرچند به نظرم زمینه کاری هوش مصنوعی و شبکه عصبی در کنار پردازش تصویر لازمه.با IELTS 6 فقط برای بعضی رشته های LUT می تونید اپلای کنید. چون اکثر دانشگاه ی فنلاند از طریق موسسته UAF مدارک رو بررسی می کنند و UAF هم همون اول اخطار میده. کلا اگر میخواید برای اپلای در مقطع ارشد دستتون برای اپلای در هر کشور و دانشگاه باز باشه باید آیلتس 6.5 بگیرید و نمره ی هر اسکیل هم زیر 6 نباشه. مشکل اینجاست که بعضی ها از جمله خودم که زبانشون خوب بوده و سابقه خوبی در زبان انگلیسی دارن امتحان IELTS رو دست کم می گیرن در حالی که زبان رسمی و آکادمیک با زبان عمومی متفاوته. یکی از دوستان من 3 بار این امتحان رو داد و دوره عمومی و خصوصی گذروند ولی متاسفانه هنوز نتونسته نمره لازم رو بگیره. خصوصا در بخش رایتینگ که دارن سخت میگیرن واقعا.

Junior Member

سلام.من سایت دانشگاه رو دیدم
    http://www.metropolia.fi/
    درسته؟

رشته مامایی در زیان انگلیسی مثل اینکه داره
    میشه لطفا راهنمایی کنید
    زمان اپلای برای 2015 رو هم هنوز اعلام نکردن ظاهرا
    شما که تجربه دارید حدودا کی اعلام میکنن؟
    برای آزمون ورودی چطور باید آماده بشم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member liliium آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi

سلام دوست عزیز . این دانشگاه که شما ادرسش رو گذاشتین یه دانشگاه دیگه هست و دانشگاه هلسینکی نیست . البته در هلسینکی واقع شده ولی دانشگاه متروپولیا هست . تا جایی که میدونم آزمون ورودی یه منابع مشخصی داره که توی سایت اعلام میشه .چیزی که من مطمئن نیستم این هست که فکر نمیکنم برای آزمون ورودی سفارت ویزا بده و اگر شما داخل فنلاند باشید میتونین آزمون بدین . باز هم تا اونجا که من دیدم و میدونم دانشجویانی که از کشورهای دیگه میان این دانشگاه آزمون ورودی از طرف خود دانشگاه داخل کشورهاشون برگزار میشه مثل ویتنام یا نپال .

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liliium نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . این دانشگاه که شما ادرسش رو گذاشتین یه دانشگاه دیگه هست و دانشگاه هلسینکی نیست . البته در هلسینکی واقع شده ولی دانشگاه متروپولیا هست . تا جایی که میدونم آزمون ورودی یه منابع مشخصی داره که توی سایت اعلام میشه .چیزی که من مطمئن نیستم این هست که فکر نمیکنم برای آزمون ورودی سفارت ویزا بده و اگر شما داخل فنلاند باشید میتونین آزمون بدین . باز هم تا اونجا که من دیدم و میدونم دانشجویانی که از کشورهای دیگه میان این دانشگاه آزمون ورودی از طرف خود دانشگاه داخل کشورهاشون برگزار میشه مثل ویتنام یا نپال .
    لینک دوستمون برای "پلی تکنیک" هلسینکی هست. اسم انگلیسیش Helsinki Metropolia University of APPLIED SCIENCES هست. اما "دانشگاه" هلسینکی اسمش Helsinki University هست.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    میشه اگه اطلاعات مختصری در مورد نمره آیلتس و معدل و هزینه تحصیل کارشناسی ارشد تو گرایشای عمران برا پذیرش داری بهم بدی
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    midwifery

سلام
    رشته:مامایی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد
    معدل:تاالان ترم6تموم شده 13.91ومیتونم تا14.20برسونم
    ایلتس امتحان ندادم ولی 6.5حتما میارم
    گواهی1 کنگره بین المللی و1مدرک مدرسه تابستانه جهانی موسسه رویان و1طرح ملی به عنوان پژوهشگر
    میخوام مستر ژنتیک یا اعصاب بخونم وبرام فاند خیلی مهمه به نظرتون اینجابهم پذیرش میدن؟
    ممنون از راهنماییتون

این دانشگاه Helsinki Metropolia University of APPLIED SCIENCES که بالا دوستان راجع بهش صحبت کردن ، از طریق UAF پذیرش نمیکنه. این یعنی مدارک مهر سفارت نمیخواد ؟ کلا چه فرقی میکنه؟ بعد پذیرش گرفتن ازش راحته ؟ یعنی از نظر رتبه، تو فنلاند چندمه ؟ از لاپینرانتا پایینتره ؟

Junior Member

دوستان
    کسی می دونه این دانشگاه به مدرک دانشگاه ازاد پذیرش می ده یا نه لطفا اگه می شه زود جواب بدید
    ممنون

سلام دوستان میشه لطفا راهنماییم کنید، با توجه به اینکه رنک این دانشگاه خیلی خوبه و کلا هم سطح علمی بالایی داره می دونید بازار کار تو فنلاند برای فارغ التحصیلان از این دانشگاه چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا راهنماییم کنید، با توجه به اینکه رنک این دانشگاه خیلی خوبه و کلا هم سطح علمی بالایی داره می دونید بازار کار تو فنلاند برای فارغ التحصیلان از این دانشگاه چطوره؟
    سلام. با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم بطورکل بازار کار خوب و شانس ادامه تحصیل در دانشگاه های بهتر برای تمامی دانشگاه های با رنک زیر 100 بسیار بالا هست. چه در خود اون کشور و چه در کشورهای دیگه که این به دلیل سطح پژوهشی و سطح تزی هست که شما در اون دانشگاه کار کردید. بعضا شرکت ها یا اساتید دنبال شما هم میان.
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)