صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

کاربران گرامی،

تاپیک حاضر برای آن دسته از کاربرانی ایجاد شده است که پس از ارسال مدارک لازم برای اخذ پذیرش به دانشگاه مربوطه با نقص مدرک مواجه شده اند. در این تاپیک میتوانید سوالات خود را در این خصوص مطرح نمایید تا سایر کاربران مطلع شما را راهنمایی کنند.

با تشکر
    ویرایش توسط artemis_743 : April 16th, 2013 در ساعت 03:00 PM

Junior Member

پیش فرض مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

دوستان سلام
    من 10 دي 91 مداركمو فرستادم واسه تكنيك وين و اونا 4 بهمن 91 جواب منو با 1 نامه دادن كه توش گفته بود بايد بغير از اين مدارك نمونه كار(Portfolio) هم بفرستي ولي نامه به دست من نرسيده.ايميل زدم كه كد رهگيري نامه رو واسم بفرستيد جواب ايميل ندادن!زنگ زدم 1شماره به من دادن كه بردم پست گفتن اشتباهه!ولي همونجور كه دستوپا شكسته انگليسي باهاشون صحبت كردم لابه لاي حرفاشون فكر كنم گفتن مدارك پيش خودشونه و فقط 1 نامه فرستادن كه توش گفته نمونه كار ميخوان.به نظرتون درست متوجه شدم و آيا روال همينه كه مداركو نگه ميدارن و فقط نقصي مداركو با 1 نامه اعلام ميكنن؟! اگه اينجور باشه كه من ديگه دنبال نامه تو اداره پست نگردم و نمونه كارو واسشون آماده كنم و 1فرم اپليكيشن ديگه واسه ترم زمستون پر كنم و براشون بفرستم كه به مدارك قبليم اضافه كنن، آخه فرم قبلي رو واسه ترم تابستون پر كرده بودم كه گذشت. لطفا اگه كسي ميدونه منو راهنمايي كنه و بگه كه الان من بايد چكار كنم؟!
    ویرایش توسط artemis_743 : April 16th, 2013 در ساعت 11:19 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Gordafar نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 10 دي 91 مداركمو فرستادم واسه تكنيك وين و اونا 4 بهمن 91 جواب منو با 1 نامه دادن كه توش گفته بود بايد بغير از اين مدارك نمونه كار(Portfolio) هم بفرستي ولي نامه به دست من نرسيده.ايميل زدم كه كد رهگيري نامه رو واسم بفرستيد جواب ايميل ندادن!زنگ زدم 1شماره به من دادن كه بردم پست گفتن اشتباهه!ولي همونجور كه دستوپا شكسته انگليسي باهاشون صحبت كردم لابه لاي حرفاشون فكر كنم گفتن مدارك پيش خودشونه و فقط 1 نامه فرستادن كه توش گفته نمونه كار ميخوان.به نظرتون درست متوجه شدم و آيا روال همينه كه مداركو نگه ميدارن و فقط نقصي مداركو با 1 نامه اعلام ميكنن؟! اگه اينجور باشه كه من ديگه دنبال نامه تو اداره پست نگردم و نمونه كارو واسشون آماده كنم و 1فرم اپليكيشن ديگه واسه ترم زمستون پر كنم و براشون بفرستم كه به مدارك قبليم اضافه كنن، آخه فرم قبلي رو واسه ترم تابستون پر كرده بودم كه گذشت. لطفا اگه كسي ميدونه منو راهنمايي كنه و بگه كه الان من بايد چكار كنم؟!
    مدارکو نگه میدارن و نامه نقص رو میفرستن ! اگه پذیرش + بدن که مدارکم با نامه = پذیرش میفرستن !
    ویرایش توسط artemis_743 : April 16th, 2013 در ساعت 11:19 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member aria13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی برق گرايش الکترونيک

سلام به همه ی دوستان من 12 FEB مدارکمو فرستادو بودم امروز جوابش به دستم رسيد اولا گفتم اين نامه رو با شما دوستان به اشتراک بزارم دوما اگه کسی هست که دقيقا ميفهمه چه نواقصی رو تو نامه نوشته به منم بگه!
    دوستانه عزيز لطفا کمک کنيد پيشاپيش ممنون
    Front.jpgBack.jpg
    ویرایش توسط artemis_743 : April 16th, 2013 در ساعت 11:20 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط aria13 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان من 12 FEB مدارکمو فرستادو بودم امروز جوابش به دستم رسيد اولا گفتم اين نامه رو با شما دوستان به اشتراک بزارم دوما اگه کسی هست که دقيقا ميفهمه چه نواقصی رو تو نامه نوشته به منم بگه!
    Front.jpgBack.jpg
    تو این نامه نوشته که کپی پاسپورت میخاد و داره میگه مدرک زبان آلمانی میخام که اگه نداری باید بری اونجا کلاس !(که مهم نیست) و ظاهرن میگه اگه میخای ادامه تحصیل بدی باید نامهای از دانشگاه بیاری که این دوره رو گزروندی البته یه جایشم گفته که نامه ممانعت رو قبول نکردن ! (همون قسمت اول ) البته من زیاد آلمانیم خوب نیست !!! بعد گفته از ترم تابستون باید شهریه بدی
    ویرایش توسط artemis_743 : April 16th, 2013 در ساعت 11:27 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

دوست عزیز شما با چه مدرکی اقدام به اپلای کردین؟

با گواهی قبولی تو کنکور دانشگاه آزاد یا نامه اشتغال به تحصیل + ریز نمرات یا مدرک لیسانس دانشگاه آزاد؟

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    تو این نامه نوشته که کپی پاسپورت میخاد و داره میگه مدرک زبان آلمانی میخام که اگه نداری باید بری اونجا کلاس !(که مهم نیست) و ظاهرن میگه اگه میخای ادامه تحصیل بدی باید نامهای از دانشگاه بیاری که این دوره رو گزروندی البته یه جایشم گفته که نامه ممانعت رو قبول نکردن ! (همون قسمت اول ) البته من زیاد آلمانیم خوب نیست !!! بعد گفته از ترم تابستون باید شهریه بدی
    ممنون دوست من
    مشکله منم تو همون قسمتشه که گفته برای ادامه تحصيل بايد قبولی دانشگاه بياری که انگار واضح نيست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما با چه مدرکی اقدام به اپلای کردین؟

با گواهی قبولی تو کنکور دانشگاه آزاد یا نامه اشتغال به تحصیل + ریز نمرات یا مدرک لیسانس دانشگاه آزاد؟
    من مدرکه کارشناسی رو با ريزنمراتش + نامه عدم ممانعت از تحصيل+همون فرم اپلای+کپی پاسپورت ( که ظاهرا واضح نبوده :-) ) رو فرستادم

من مدرکه کارشناسی رو با ريزنمراتش + نامه عدم ممانعت از تحصيل+همون فرم اپلای+کپی پاسپورت ( که ظاهرا واضح نبوده :-) ) رو فرستادم
    نامه عدم ممانعت شما رو قبول نکردند بنابراین شما باید برای مقطع لیسانس دوباره درخواست بدهید

یا یک ترم اینجا فوق بخونید بعد اقدام کنید...

Junior Member

دوستان کسی میدونه تو این پیام ،دانشگاه وین چی میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من همه مدارک رو براشون فرستام (ترجمه ریزنمرات،ترجمه مدرک لیسانس و حتی فوق دیپلم ودیپلم،کپی پاسپورت،ترجمه نامه عدم ممانعت که از وزارت علوم گرفته بودم و توش زده بود که ادامه تحصیلم از سال تحصیلی 92-93 در رشته مکانیک درمقطع کارشناسی ارشد بلامانع است)

We miss:
    Applications for admission for a Master Programme in Mechanical Engineering require additional an official description of the attended courses (Syllabus) and an explanation of the grading system of the visited university. This is not necessary for degrees issued by a scientific university in the EU and EEA.

Pursuant to section 64, Austrian University Act 2002 – UG (=general university entrance qualification), foreign applicants for places at Austrian universities must, in addition to a university entrance certificate, also provide proof of course-specific university entrance requirements, including the immediate right to study
    (= special university entrance qualification) in the issuing country of the document confirming the general university entrance qualification (section 65 UG).
    We need the special university entrance qualification from a university and not from the ministery!
    We regret that, as a result of multiple attempts at forgery, we are currently unable to accept confirmations of special university entrance qualifications from the Islamic Azad University.

Certified copy of the passport or official ID card:
    Please note that IDs will only be accepted if they show your photograph (clearly recognisable) as well as your signature.

البته موضوع دیگه ای هم که هست ،من اصلا دانشگاه آزادی نبودم،دانشگاه دولتی(دانشگاه شهید رجایی تهران) درس خوندم
    ویرایش توسط artemis_743 : April 20th, 2013 در ساعت 10:12 PM دلیل: ترکیب دو پست پیاپی

صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)