صفحه 10 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط lili23727 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه تکنیک وین از من خواسته یک نامه از دانشگاه بفرستم برای اونها در باره اینکه میتونم در رشته الکترونیک - ارشد ادامه بدم یعنی نامه وزارت خونه رو نپذیرفته
    حالا شما متن جامعی دارید برای این نامه که دیگه گیر ندن؟

دوم اینکه این نامه هم دوباره باید تایید سفارت بشه و ارسال بشه؟
    سلام.این نوع فرمت نامه دیگه مودر قبول دانشگاه های اتریش نیست
    شما باید گواهی اشتغال به تحصیل مقطع ارشد بفرستید براشون
    و هر مدرک یا گواهی که میفرستید باید ترجمه شه و به تایید وزارت خارجه ،دادگستری و همچنین سفارت اتریش برسه
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

حالا این گواهیه قبولی اگه مال چند سال پیش باشه قبول میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HataMo نمایش پست ها
    چرا اینقدر فعالیت توی فروم اومده پایین من این سوال رو تقریبا همه جا پرسیدم که آیا نامه ای که از دانشگاه می گیرم رو باید ببرم وزارت علوم تایید کنه یا ترجمه و تایید دادگستری ، امور خارجه و سفارت کافیه ؟
    دوست عزیز
    نامه شما باید در ابتدا تایید وزارت علوم(اداره دانش آموختگان) خانم محمدی را داشته باشه تا قابل ترجمه باشه و تایید دادگستری و خارجه بشه. کلا سوال شما مشکل داره یعنی جریان را کلا خوب متوجه نشدید.
    موفق و سر بلند باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    حالا این گواهیه قبولی اگه مال چند سال پیش باشه قبول میکنن؟
    خیر
    باید برای سال جاری و ترم جدید باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    نامه شما باید در ابتدا تایید وزارت علوم(اداره دانش آموختگان) خانم محمدی را داشته باشه تا قابل ترجمه باشه و تایید دادگستری و خارجه بشه. کلا سوال شما مشکل داره یعنی جریان را کلا خوب متوجه نشدید.
    موفق و سر بلند باشید
    من این نامه رو از دانشگاه گرفتم و بدون تائید وزارت علوم هر 3 جا تائید کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط elham9407 نمایش پست ها
    من این نامه رو از دانشگاه گرفتم و بدون تائید وزارت علوم هر 3 جا تائید کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

احتمال داره سفارت تایید نکنه!!! احتمالا دقت نکردن (البته اگر آزادی باشید نیازی به تایید وزارت علوم نداره) اگر خیلی دقت می خواید بکنید یه بار دیگه مدرکتون را با تایید وزارت خونه برسونید و بعد بقیه تاییدات را بگیرید.

Junior Member

دوستان. امروز دانشگاه وین همه مدارکمو به جز کپی پاسپورت و اپلیکیشن فرم پس فرستاد. با یه نامه که توش مدارکیو که نیازه نوشته یعنی درست همونایی که من فرستادم و مهر هم داشتن!جالب اینجاس که محض احتیاط هم قبولی کنکور وهم اشتغال به تحصیلو (دانشگاه سراسری) تو پانچ جدا فرستاده بودم!حتی نگفتن کدومش مشکل داره!!!!! نکنه نامه پذیرش همینه اصلا!ما حالیمون نیس!به نظرشمامشکل کجاس؟البتهاینو از خودشونم پرسیدم که به این زودیا فک نکنم ج بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها

احتمال داره سفارت تایید نکنه!!! احتمالا دقت نکردن (البته اگر آزادی باشید نیازی به تایید وزارت علوم نداره) اگر خیلی دقت می خواید بکنید یه بار دیگه مدرکتون را با تایید وزارت خونه برسونید و بعد بقیه تاییدات را بگیرید.
    فکر نمیکنم اینطور باشه. در حقیقت سفارت مهر وزارت خارجه رو تأیید میکنه و نه صحت ترجمه یا چیزهای دیگه رو... بنابراین اگه شما تونسته باشید صحت ترجمه رو به تأیید دادگستری و وزارت خارجه رسونده باشید میتونید به تأیید سفارت هم امیدوار باشید!

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

نقل قول نوشته اصلی توسط sooozan نمایش پست ها
    دوستان. امروز دانشگاه وین همه مدارکمو به جز کپی پاسپورت و اپلیکیشن فرم پس فرستاد. با یه نامه که توش مدارکیو که نیازه نوشته یعنی درست همونایی که من فرستادم و مهر هم داشتن!جالب اینجاس که محض احتیاط هم قبولی کنکور وهم اشتغال به تحصیلو (دانشگاه سراسری) تو پانچ جدا فرستاده بودم!حتی نگفتن کدومش مشکل داره!!!!! نکنه نامه پذیرش همینه اصلا!ما حالیمون نیس!به نظرشمامشکل کجاس؟البتهاینو از خودشونم پرسیدم که به این زودیا فک نکنم ج بدن
    دوست عزیز سر منم همین بلا اومد.منتها هنوز نمی دونم دانشگاه وین مدارکمو برگشت زده یا نه. به من ایمیل زدن و گفتن هم دانشگاه کارشناسی و هم دانشگاه ارشدم که گواهی اشتغال به تحصیل ازش گرفتن معتبر نیست نمی تونیم بهت پذیرش بدیم. در صورتی که دانشگاهایی که من در س خوندم و دارم می خونم هر دو سراسری و تو سایت anabin.de هم +H حساب شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    دوست عزیز سر منم همین بلا اومد.منتها هنوز نمی دونم دانشگاه وین مدارکمو برگشت زده یا نه. به من ایمیل زدن و گفتن هم دانشگاه کارشناسی و هم دانشگاه ارشدم که گواهی اشتغال به تحصیل ازش گرفتن معتبر نیست نمی تونیم بهت پذیرش بدیم. در صورتی که دانشگاهایی که من در س خوندم و دارم می خونم هر دو سراسری و تو سایت anabin.de هم +H حساب شدن.
    دوستان. یه زحمتی بکشید و نامه های ارسالی رو همینجا اسکن کنید تا دوستان با تجربه تر بتونن کمکتون کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)