صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط barnamehriz نمایش پست ها
    دوستان. یه زحمتی بکشید و نامه های ارسالی رو همینجا اسکن کنید تا دوستان با تجربه تر بتونن کمکتون کنن.
    این ایمیلیه که من از دانشگاه وین دریافت کردم
    Dear sir/madam,

your documents have been issued by a non accredited university in Iran.

We can not process your application with those documents.

In the notification letter which you have received it is mentioned that your documents must be issued from an accredited/recognized university.

Mit freundlichen Grüßen
    Ivan Muncan
    Teamleiter Masterstudien | Studienzulassung

Universität Wien, DLE Studienservice und Lehrwesen
    Universitätsring 1 | A- 1010 Wien
    F: +43-1-4277-9121
    E:master.zulassung@univie.ac.at
    http://studien-lehrwesen.univie.ac.at

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

تو ایمیل گفتن همه مدارک باید مهر میشد .یعنی با پانچ مشکل داشتن !

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

نقل قول نوشته اصلی توسط sooozan نمایش پست ها
    تو ایمیل گفتن همه مدارک باید مهر میشد .یعنی با پانچ مشکل داشتن !
    کجاش نوشته باید مهر میشد؟؟؟؟
    نوشته :
    درنامه اطلاع رسانی که شما دریافت کرده اند ،باید مدارک خود را از یکی از دانشگاه های معتبر / به رسمیت شناخته شده دریافت می کردید.(یعنی دانشگاه شما معتبر نیست(

Junior Member

خانم Mara من ایمیلیو که به من زدنو میگم نه مال شمارو!!!(در جواب Barnamerizکه میگه دانشگاه از چی ایراد گرفته!)اینه متنش:Alle Dokumente aus dem Iran müssen amtlich verbunden sein, jedoch nicht vom Übersetzer wie in Ihrem Fall, sondern vom Justizministerium (viereckiger Stempeldes Justizministeriums erkennbar an dem Waagen-Symbol.Desweiteren benötigen wir, wie auf unserem Verbesserungsauftrag ersichtlich, die eigenhändige Unterschrift des Antragstellers am Anmeldeformular.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    این ایمیلیه که من از دانشگاه وین دریافت کردم
    Dear sir/madam,

your documents have been issued by a non accredited university in Iran.

We can not process your application with those documents.

In the notification letter which you have received it is mentioned that your documents must be issued from an accredited/recognized university.

Mit freundlichen Grüßen
    Ivan Muncan
    Teamleiter Masterstudien | Studienzulassung

Universität Wien, DLE Studienservice und Lehrwesen
    Universitätsring 1 | A- 1010 Wien
    F: +43-1-4277-9121
    E:master.zulassung@univie.ac.at
    http://studien-lehrwesen.univie.ac.at
    خانم / آقای عزیز

مدارک شما توسط یک دانشگاه نا معتبر در ایران صادر شده است.

ما نمی توانیم درخواست ثبت نام شما رو با این مدارک ادامه بدیم.

در نامه ی اطلاع رسانی که شما دریافت کرده اید قید شده است که مدارک شما می بایست توسط یک دانشگاه مورد تایید / شناخته شده صادر شده باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

image.jpgسلام دوستان
    من نامه اي از دانشگاه وين در خصوص رفع نواقص دريافت كردم كه چون آلماني ام خوب نيست عكسش را اينجا گذاشتم تا در صورت امكان راهنمايي بفرماييد
    با سپاس
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط alihejazi : August 4th, 2013 در ساعت 03:08 AM

باسلام
    من با نامه ممانعت از تحصيل با فرمت خود دانشگاه آزاد فرستادم براي ارشد كه قبول نشد.حالا كه ميخام براي ليسانس اقدام كنم بايد دوباره مدارك ليسانسمم ترجمه كنم و بفرستم همراه مدارك ديپلم يا نيازي نيست و اونجا حواسشون هست و به همون بخش فرستاده ميشه كه قبلا مداركمو فرستادم؟؟؟
    در صفحات قبل همين بخش يكجا خوندم كه گفته بود فقط بايد مدرك ديپلم و ريز نمرات رو فرستادو جاي ديگه ايي تو قسمت پذيرش اين فروم خوندم كه ميگفت كه بايد دوباره همه مدارك رو فرستاد!!!!
    الان سه ماهه گذشته از درياقت مداركم و هيچ نامه يا برگشت مداركي هم نداشتم فقط از طريق تلفن متوجه شدم كه نقص مدرك دارم و ايميل هم زدم يك ايميل خودكار امد واسم!
    ميشه منو راهنمايي كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

نقل قول نوشته اصلی توسط persiangulf123 نمایش پست ها
    باسلام
    من با نامه ممانعت از تحصيل با فرمت خود دانشگاه آزاد فرستادم براي ارشد كه قبول نشد.حالا كه ميخام براي ليسانس اقدام كنم بايد دوباره مدارك ليسانسمم ترجمه كنم و بفرستم همراه مدارك ديپلم يا نيازي نيست و اونجا حواسشون هست و به همون بخش فرستاده ميشه كه قبلا مداركمو فرستادم؟؟؟
    در صفحات قبل همين بخش يكجا خوندم كه گفته بود فقط بايد مدرك ديپلم و ريز نمرات رو فرستادو جاي ديگه ايي تو قسمت پذيرش اين فروم خوندم كه ميگفت كه بايد دوباره همه مدارك رو فرستاد!!!!
    الان سه ماهه گذشته از درياقت مداركم و هيچ نامه يا برگشت مداركي هم نداشتم فقط از طريق تلفن متوجه شدم كه نقص مدرك دارم و ايميل هم زدم يك ايميل خودكار امد واسم!
    ميشه منو راهنمايي كنيد
    برای کدوم دانشگاه اقدام کرده بودید؟

دانشگاه تكنيك وين

نقل قول نوشته اصلی توسط persiangulf123 نمایش پست ها
    دانشگاه تكنيك وين
    سلام. برای لیسانس دانشگاه تکنیک وین باید ترجمه تأیید شده دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانستون رو به همراه ریز نمرات هر کدوم و البته فرم تکمیل شده پذیرش و کپی صفحه اول پاسپورت بفرستید. به نظرم اگه وقت دارید صبر کنید تا حداقل لیسانس و ریز نمراتش رو مرجوع کنند تا لازم نباشه دوباره برای ترجمه و تأییدشون هزینه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)