صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

من با گواهی قبولی ارشد دانشگاه آزاد برای تکنیک وین اپلای کردم (ترجمه آلمانی مزین به مهر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، دادگستری، وزارت خارجه و سفارت اتریش در تهران). بهم گفتن به خاطر این که اخیرن خیلی ها جعل مدرک کرده‌ن دیگه قبولی آزاد رو قبول ندارن و باید گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه دولتی در ایران ارائه بدم.

کس دیگه‌ای هم با این مسئله مواجه شده؟ (اخیرن)
    ویرایش توسط artemis_743 : April 20th, 2013 در ساعت 10:12 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

Junior Member aria13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی برق گرايش الکترونيک

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

دوستان من باهاشون مکاتبه کردم ميگن بايد the legalized passport or ID card. ميخايم
    اين يعنی چی؟
    چون من کپی پاسپورتمو که براشون فرستادم!
    پاسپورت که دادن ترجمه رسمی نميخاد!

ویرایش توسط artemis_743 : April 20th, 2013 در ساعت 10:13 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط aria13 نمایش پست ها
    دوستان من باهاشون مکاتبه کردم ميگن بايد the legalized passport or ID card. ميخايم
    اين يعنی چی؟

شناسنامتو ترجمه و تایید سفارت بگیر بفرست دهنشونو ببند ! البته کپی رنگی پاس کافیه براشون
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

سلام به همه

دانشگاه از من این مدارک رو خواسته که بفرستم
    opy of secondary (school leaving certificate) and tertiary (BA or equivalent) qualifications:
    · Copy of the transcript of academic records for all university courses taken:
    · Tertiary (BA or equivalent) degree certificate:
    · Tertiary (BA or equivalent) certificate with final grades:
    · A summary (min. 400 words) of the bachelor thesis:
    · Two letters of recommendation: wird nachgereicht

خواستم از شما کمک بخوام که دقیقا چی هستن این مدارک یه موقع اشتباه نکنم
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    سلام به همه

دانشگاه از من این مدارک رو خواسته که بفرستم
    opy of secondary (school leaving certificate) and tertiary (BA or equivalent) qualifications:
    · Copy of the transcript of academic records for all university courses taken:
    · Tertiary (BA or equivalent) degree certificate:
    · Tertiary (BA or equivalent) certificate with final grades:
    · A summary (min. 400 words) of the bachelor thesis:
    · Two letters of recommendation: wird nachgereicht

خواستم از شما کمک بخوام که دقیقا چی هستن این مدارک یه موقع اشتباه نکنم
    ممنونم
    ببخشید کدوم دانشگاه اینا رو خواسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
    ببخشید کدوم دانشگاه اینا رو خواسته؟
    نمیدونم وکیلم اپلای کرده انگلیسی زبانه دانشگاهش گویا

نقل قول نوشته اصلی توسط aria13 نمایش پست ها
    اين يعنی چی؟

پس قضیه قبول نکردن نامه ممانعت از تحصیلت چی میشه؟

راجب اون چی بهتون گفتند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Christmas نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تو این پیام ،دانشگاه وین چی میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من همه مدارک رو براشون فرستام (ترجمه ریزنمرات،ترجمه مدرک لیسانس و حتی فوق دیپلم ودیپلم،کپی پاسپورت،ترجمه نامه عدم ممانعت که از وزارت علوم گرفته بودم و توش زده بود که ادامه تحصیلم از سال تحصیلی 92-93 در رشته مکانیک درمقطع کارشناسی ارشد بلامانع است)

We miss:
    Applications for admission for a Master Programme in Mechanical Engineering require additional an official description of the attended courses (Syllabus) and an explanation of the grading system of the visited university. This is not necessary for degrees issued by a scientific university in the EU and EEA.

Pursuant to section 64, Austrian University Act 2002 – UG (=general university entrance qualification), foreign applicants for places at Austrian universities must, in addition to a university entrance certificate, also provide proof of course-specific university entrance requirements, including the immediate right to study
    (= special university entrance qualification) in the issuing country of the document confirming the general university entrance qualification (section 65 UG).
    We need the special university entrance qualification from a university and not from the ministery!
    We regret that, as a result of multiple attempts at forgery, we are currently unable to accept confirmations of special university entrance qualifications from the Islamic Azad University.

Certified copy of the passport or official ID card:
    Please note that IDs will only be accepted if they show your photograph (clearly recognisable) as well as your signature.

البته موضوع دیگه ای هم که هست ،من اصلا دانشگاه آزادی نبودم،دانشگاه دولتی(دانشگاه شهید رجایی تهران) درس خوندم
    دوست عزیز شما مشکلتون فکر کنم تو همون دو خط اول جواب دانشگاه هست. مگه برای مکانیک اپلای نکردید؟ پس باید سیلابس درسی رو به صورت دقیق واسشون بفرستی که اگه اشتباه نکنم نفرستادی!
    ویرایش توسط artemis_743 : April 20th, 2013 در ساعت 10:13 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

Senior Member

این وکیلتون این جا که رسیده جا زده!

اینایی که من دیدم گفته ایناست :
    کپی مدرک دیپلم، کپی ریز نمرات دانشگاه ، کپی مدرک لیسانس، خلاصه تز لیسانس (حداقل 400 کلمه) و 2 تا توصیه نامه
    ویرایش توسط artemis_743 : April 20th, 2013 در ساعت 07:53 PM دلیل: حذف نقل قول پست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مشکلتون فکر کنم تو همون دو خط اول جواب دانشگاه هست. مگه برای مکانیک اپلای نکردید؟ پس باید سیلابس درسی رو به صورت دقیق واسشون بفرستی که اگه اشتباه نکنم نفرستادی!
    بله دوسته عزیز، من برای مکانیک اپلای کردم. ریزنمراتمم براشون فرستادم، من نمیدونم تو ایران سیلابسه درسی غیر از ریز نمرات مگه چیزه دیگه ای هم هست که اینا از من سیلابس درسی میخان،ریزه نمراتو براشون فرستادم دیگهههههه.
    ممنون میشم اگرراهنمایی کنید
    ویرایش توسط artemis_743 : April 20th, 2013 در ساعت 10:14 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)