صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

Junior Member mastermind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه های فولادی

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    بچه ها من امروز عصر باید راه بیفتم برم تهران،
    دانشگاه هم جواب ایمیل نداده،
    پس ریز نمرات لیسانس با مدرک لیسانس تو یک پانچ باشه ؟؟؟ دو تا با هم یک مهر بزنن؟؟؟

والا من اون چیزی که آخرین بار اطلاع داشتم رو بهت گفتم . ولی لااقل از خود سفارت بپرسی بهتره . آخرین چیزی که یادمه بحثش بود این بود که سفارت به دانشگاه ها بخشنامه کرده فقط مدارک هر مقطع رو در یک پانچ قبول کنن . البته قرار بر این بود که اصلا اگه مدرکی غیر از مدارک یک مقطع در هر پانچ وجود داشت اون مدرک تایید نشه . حالا مال شما شده ، دیگه بر میگرده به اون شانس و اینا که گفتم
    کلا به قول معرفو " حساس نشو ! "
    آرزویی در سر نمی شکفد مگر توان برآوردنش به تو اعطا شده باشد . اما آرزومند را کوشش ها باید ...

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط mastermind نمایش پست ها
    والا من اون چیزی که آخرین بار اطلاع داشتم رو بهت گفتم . ولی لااقل از خود سفارت بپرسی بهتره . آخرین چیزی که یادمه بحثش بود این بود که سفارت به دانشگاه ها بخشنامه کرده فقط مدارک هر مقطع رو در یک پانچ قبول کنن . البته قرار بر این بود که اصلا اگه مدرکی غیر از مدارک یک مقطع در هر پانچ وجود داشت اون مدرک تایید نشه . حالا مال شما شده ، دیگه بر میگرده به اون شانس و اینا که گفتم
    کلا به قول معرفو " حساس نشو ! "
    منم مدرک فوق دیپلم و لیسانسم تو یه پانچ بود دادم سفارت هم تایید کرد حالا 3 هفته ای می شه فرستادم واسه تکنیک پس احتمالا به من هم گیر بدن که جداشون کنم.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

سلام
    آقا كسي هست بنده را ياري كند؟
    من مداركم را أوايل ديماه به دانشگاه وين فرستادم و نقصي مدارك خوردم كه متأسفانه نامه ي دانشگاه در پست ايران گم شد و به دستم نرسيد!
    حال نمي دانم دقيقا چه مداركي را بأيد بفرستم؟! آنها به من گفتند بأيد يك درخواست جديد بدهم. كسي هست به من بگويد دقيقا چه مداركي را بايد بفرستم؟ گويا اصل مدارك (كه به فارسي است) هم بأيد بفرستم.
    كسي هست مرا ياري كند؟

Junior Member

من برای ارشد کامپیوتر دانشگاه وین اقدام کردم.مدارکی که فرستادم.1-کاردانی و ریز نمرات2- کارشناسی و ریز نمرات3-نامه ممانعت4-کپی پاسپورت
    و از دانشگاه این نامه برام اومد که از من نامه قبولی در دانشگاه رو در مقطع ارشد خواستن+کپی واضح پاسپورت (البته مدارکم پیششون مونده).می خواستم بدونم من می تونم کپی پاسپورت+فرم اپلیکشن برای لیسانس رو براشون بفرستم؟یا مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات هم می خواد؟
    auslandische studienwerbeinnen haben dem reifezeugnis gemäß 64 universitätsgesetz 2002-ug (=allgemeine universitätsreife)auch einen nachweis über die erfüllung der studienrichtungsspezifischen zulassungsvoraussetzungen einschließlich des rechts zur unmittelbaren zulassung zum studium vorzulegen(=besondere universitätsreife),die im ausstellungsstaat der urkunde,mit der die allgemeine universitätsreife nachgewiesen wird,bestehen(65 ug).
    ist die in österreich angestrebte studienrichtung im ausstellungsstaat der urkunde nicht eingerichtet,
    sind die studienrichtungsspezifischen zulassungsvoraussetzungen in bezug auf eine im ausstellungsstaat der urkunde eingerichtet,mit der in österreich angestrebten studienrichtung fachlich am nachsten verwandten studienrich tung zu erfullen.
    demnach haben sie neben der allgemeinen universitätsreife auch eine bestatigung uber den direkten zugang fur das masterstudium informatik an einer staatlich anerkannten offentlichen universitat im iran1(besondere universitätsreife)fur das wintersemester 2013/14 vorzulegen.
    gleichzeitig werden sie aufgefordert neben dem nachweis der besonderen universitätsreife,folgende dokumente vorzulegen:
    --beglaubigte kopie vom reisepass oder amtlicher personalausweis
    es werden ausschlieblich solche amtlichen ausweise akzeptiert,welche amtlichen (auf dem gut erkennbar sind)als auch lhre unterschrift enthalten.

1 bedauerlicherweise können infolge vielfach vorgelegter fälschungen bestätigungen über die erfüllung der besonderen universitätsreife von der islamic azad university derzeit nicht akzeptiert werden.

نقل قول نوشته اصلی توسط alihejazi نمایش پست ها
    سلام
    آقا كسي هست بنده را ياري كند؟
    من مداركم را أوايل ديماه به دانشگاه وين فرستادم و نقصي مدارك خوردم كه متأسفانه نامه ي دانشگاه در پست ايران گم شد و به دستم نرسيد!
    حال نمي دانم دقيقا چه مداركي را بأيد بفرستم؟! آنها به من گفتند بأيد يك درخواست جديد بدهم. كسي هست به من بگويد دقيقا چه مداركي را بايد بفرستم؟ گويا اصل مدارك (كه به فارسي است) هم بأيد بفرستم.
    كسي هست مرا ياري كند؟
    شما برای چه مقطعی اقدام کردید و چه مدارکی برای دانشگاه فرستادید و کدوم دانشگاه اپلای کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    شما برای چه مقطعی اقدام کردید و چه مدارکی برای دانشگاه فرستادید و کدوم دانشگاه اپلای کردید؟
    من برای مقطع لیسانس فلسفه دانشگاه وین اقدام کردم و ترجمه ی دیپلم,پیش دانشگاهی و گواهی سازمان سنجش مبنی بر قبولی در کنکور در رشته ی فلسفه دانشگاه شهید بهشتی را برایشان فرستاده بودم.
    شما می دانید دقیقا چه مدارکی باید یفرستم؟

با سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

من برای مقطع لیسانس فلسفه دانشگاه وین اقدام کردم و ترجمه ی دیپلم,پیش دانشگاهی و گواهی سازمان سنجش مبنی بر قبولی در کنکور در رشته ی فلسفه دانشگاه شهید بهشتی را برایشان فرستاده بودم.
    شما می دانید دقیقا چه مدارکی باید یفرستم؟

با سپاس فراوان
    سلام.به احتمال زیاد از شما گواهی اشتغال به تحصیل خواستند.که دوباره ترجمه کنید و بفرستید.ریز نمرات دیپلم وپیش دانشگاهی هم فرستادید؟؟
    به همراه این مدارک دوباره یک کپی از پاسپورت هم بگیرید و بفرستید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_fatholla نمایش پست ها
    سلام.به احتمال زیاد از شما گواهی اشتغال به تحصیل خواستند.که دوباره ترجمه کنید و بفرستید.ریز نمرات دیپلم وپیش دانشگاهی هم فرستادید؟؟
    به همراه این مدارک دوباره یک کپی از پاسپورت هم بگیرید و بفرستید
    موفق باشید
    از پاسختان سپاسگزارم، أما خوب گواهي سازمان سنجش مگر كار همان اشتغال به تحصيل را انجام نمي دهد؟ و اين كه آيا اصل مدرك ديپلم را هم مي خواهند؟
    ضمنا، ببخشيد شما وين هستيد آيا؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

از پاسختان سپاسگزارم، أما خوب گواهي سازمان سنجش مگر كار همان اشتغال به تحصيل را انجام نمي دهد؟ و اين كه آيا اصل مدرك ديپلم را هم مي خواهند؟
    ضمنا، ببخشيد شما وين هستيد آيا؟
    دانشگاه وین اصل مدرک فارسی نمیخاد ! گواهی رو باید از دانشگاه بگیرید فکر کنم ! یعنی ثبت نام کنید بعد فوری نامه اشتغال به تحصیل بگیرید ! ولی بیشتر بررسی کنید !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

با سلام به همۀ دوستان

من 2 هفته پیش مدارکمو واسه تکنیک وین رشته کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار فرستادم . امروز تمام مدارکمو همراه با یک نامه دانشگاه برگشت زد ، متن نامه به زبان آلمانی که من تو Google Translate زدم خیلی سر در نیاوردم . دوستان این متن کامل رو تقریبا یه جورایی تایپ کردم اینجا می زارم تا ببینم مفهوم این نامه چیه ؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)