نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

دوستان سلام
    من 10 دي 91 مداركمو فرستادم واسه تكنيك وين و اونا 4 بهمن 91 جواب منو با 1 نامه دادن كه توش گفته بود بايد بغير از اين مدارك نمونه كار(Portfolio) هم بفرستي ولي نامه به دست من نرسيده.ايميل زدم كه كد رهگيري نامه رو واسم بفرستيد جواب ايميل ندادن!زنگ زدم 1شماره به من دادن كه بردم پست گفتن اشتباهه!ولي همونجور كه دستوپا شكسته انگليسي باهاشون صحبت كردم لابه لاي حرفاشون فكر كنم گفتن مدارك پيش خودشونه و فقط 1 نامه فرستادن كه توش گفته نمونه كار ميخوان.به نظرتون درست متوجه شدم و آيا روال همينه كه مداركو نگه ميدارن و فقط نقصي مداركو با 1 نامه اعلام ميكنن؟! اگه اينجور باشه كه من ديگه دنبال نامه تو اداره پست نگردم و نمونه كارو واسشون آماده كنم و 1فرم اپليكيشن ديگه واسه ترم زمستون پر كنم و براشون بفرستم كه به مدارك قبليم اضافه كنن، آخه فرم قبلي رو واسه ترم تابستون پر كرده بودم كه گذشت. لطفا اگه كسي ميدونه منو راهنمايي كنه و بگه كه الان من بايد چكار كنم؟!
    ویرایش توسط artemis_743 : April 16th, 2013 در ساعت 11:19 PM دلیل: تغییر عنوان پست پس از انتقال آن به تاپیک مرتبط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)