صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 252

موضوع: مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_hn نمایش پست ها
    مدرک کارشناسی شما از ذانشگاه سراسری بوده؟ من دانشگاه آزاد درس خوندم.ذیروز بهم جواب دادن که باید گواهی قبولی در ارشد دانشگاه سراسری بفرستی .من هم مثل شما
    نامه عدم ممانعت از تحصيل از وزارت علوم گرفته بودم.
    سلام.به غیر از گواهی اشتغال به تحصیل و نامه عدم ممانعت تحصیلی راه دیگه ای برای پذیرش نیست(تا اونجایی که من میدونم)
    باز اگه دوستان راه دیگه ای سراغ دارند راهنمایی کنند.والا جدیدا به گواهی اشتغال به تحصیلم هم ایراد گرفتن.چه برسه به نامه عدم ممانعت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص برطرف کردن نقص مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های اتریش

ای بابا یعنی منم نقص مدرک می خورم ؟؟؟؟؟؟؟ من مدرک لیسانسم رو فرستادم که ماله دانشگاه آزاده .... الان هم زنگ زدم به دانشگاه اگه گوشام اشتباه نشنیده باشه گفتن ادمیشن آفیش تا سشنبه هفته دیگه تعطیله

Junior Member

درود بر شما
    من تازه تو اوایل راه پذیرش گرفتنم شاید نباید تو این تاپیک سوالمو مطرح کنم.بابت همین عذرخواهی میکنم چون فکر کردم اینجا بیشتر به سوال من نزدیکه.
    من کل مشکلات دوستانرو خوندم تو این تاپیک و متوجه شدم که اکثرآ بخاطر دانشگاه آزادی بودن به مشکل خوردن.من برای دانشگاه تکنیک وین و دانشگاه مونتان میخوام اقدام کنم در مقطع فوق لیسانس.رشته ام مکانیکه از دانشگاه علم و صنعت.قبولی ارشد هم ندارم و به خاطر یه سری مسائل باید تا آخر امسال حتماً بتونم برم منظورم اینه که نمیتونم بشینم واسه ارشد تو ایران بخونم که گواهی اشتغال بگیرم.نامه عدم ممانعت تحصیلی رو از وزارت علوم گرفتم.حالا با در نظر گرفتن این شرایط آیا من میتونم در مقطع فوق پذیرش بگیرم(بقیه مدارک همشون آماده هستند).البته میدونم که به این سوال نمیشه قطعی جواب داد ولی گفتم شاید دانشگاهم آزاد نبوده یه فرقی بکنه.ضمناً من که مطمئن نیستم نامه ممانعت رو قبول میکنن یا نه میتونم هم برای لیسانس و هم فوق لیسانس همزمان اقدام کنم (واسه هر دو دانشگاه مذکور)؟
    با تشکر

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed37 نمایش پست ها
    درود بر شما
    من تازه تو اوایل راه پذیرش گرفتنم شاید نباید تو این تاپیک سوالمو مطرح کنم.بابت همین عذرخواهی میکنم چون فکر کردم اینجا بیشتر به سوال من نزدیکه.
    من کل مشکلات دوستانرو خوندم تو این تاپیک و متوجه شدم که اکثرآ بخاطر دانشگاه آزادی بودن به مشکل خوردن.من برای دانشگاه تکنیک وین و دانشگاه مونتان میخوام اقدام کنم در مقطع فوق لیسانس.رشته ام مکانیکه از دانشگاه علم و صنعت.قبولی ارشد هم ندارم و به خاطر یه سری مسائل باید تا آخر امسال حتماً بتونم برم منظورم اینه که نمیتونم بشینم واسه ارشد تو ایران بخونم که گواهی اشتغال بگیرم.نامه عدم ممانعت تحصیلی رو از وزارت علوم گرفتم.حالا با در نظر گرفتن این شرایط آیا من میتونم در مقطع فوق پذیرش بگیرم(بقیه مدارک همشون آماده هستند).البته میدونم که به این سوال نمیشه قطعی جواب داد ولی گفتم شاید دانشگاهم آزاد نبوده یه فرقی بکنه.ضمناً من که مطمئن نیستم نامه ممانعت رو قبول میکنن یا نه میتونم هم برای لیسانس و هم فوق لیسانس همزمان اقدام کنم (واسه هر دو دانشگاه مذکور)؟
    با تشکر
    منم علم و صنعتی بودم مشکلی بوجود نیومد ! اما دانشگاه وین هستم نه ت یو
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

درود بر شما
    با تشکر
    دوست عزیز سلام
    به نظر من با توجه به شرایط خوبی که داری برای المان اقدام کن هم زودتر جواب می دن و هم این همه هزینه برای تایید نداره مخصوصا با توجه به اینکه 2 تا دانشگاه تو اتریش هزینه تایید مدارکش زیاد میشه با یک سوم این هزینه می تونی برای 5 تا دانشگاه تو آلمان اقدام کنی.
    این اتریشیا خیلی روی ایران حساس شدن خیلی روی پذیرش دادنشون نمی تونی حساب کنی . خصوصا اخیرا
    از طرفی تازه اتریشیا دارن فرق دانشگاه های ایران را می فهمن اما این قضیه سالهاست که در آلمان جا افتاده و نظر بسیار مساعدی روی دانشگاه های تهران دارند.

به هر حال امیدوارم موفق و سر بلند باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    منم علم و صنعتی بودم مشکلی بوجود نیومد ! اما دانشگاه وین هستم نه ت یو
    ممنون از پاسختون.
    نمیدونین چجوری میتونم استعلام بگیرم که آیا این نامه رو میپذیرن یا نه؟این موضوع واسم خیلی حیاتیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    به نظر من با توجه به شرایط خوبی که داری برای المان اقدام کن هم زودتر جواب می دن و هم این همه هزینه برای تایید نداره مخصوصا با توجه به اینکه 2 تا دانشگاه تو اتریش هزینه تایید مدارکش زیاد میشه با یک سوم این هزینه می تونی برای 5 تا دانشگاه تو آلمان اقدام کنی.
    این اتریشیا خیلی روی ایران حساس شدن خیلی روی پذیرش دادنشون نمی تونی حساب کنی . خصوصا اخیرا
    از طرفی تازه اتریشیا دارن فرق دانشگاه های ایران را می فهمن اما این قضیه سالهاست که در آلمان جا افتاده و نظر بسیار مساعدی روی دانشگاه های تهران دارند.

به هر حال امیدوارم موفق و سر بلند باشی

سلام دوست خوبم
    خیلی ممنون از راهنماییت.گزینه اول من آلمان بود اما اینقدر ضد و نقیض در مورد پذیرش گرفتن از دانشگاههاش و اقامت گرفتن شنیدم که مردد شدم. در مورد مدت قانونی که به دانشجو اجازه کار میدن یکم سخت گیرترن ،منظورم اینه که 120 روز در سال خیلی کمه.آخه من نمیتونم رو کمک مالی از طرف خونواده حساب کنم.هنوزم یه نیم نگاهی بهش دارم اما دیگه وقت کمه باید تصمیم بگیرم.همسرم بعنوان همراه با من میاد اما بعد از ورود میخواد واسه دانشگاه پذیرش بگیره.میشه بهم بگین چه اتریش چه آلمان کدوم دانشگاهشون رشته معدن و مکانیک رو باهم دارن؟خیلی اینو پرسیدم اما هنوز جواب نگرفتم.خودم که تحقیق کردم برای اتریش فقط دانشگاه مونتان رشته ی معدن رو داره،من اگه از وین پذیرش بگیرم شرایطمون خیلی سخت میشه.طبیعتاً میخوایم یه جا باشیم.میشه در این باره راهنماییم کنید.بازهم عذرخواهی میکنم که تو این تاپیک سوالمو مطرح کردم ولی واقعا هیچ جا نتونستم جواب بگیرم.ممنون

سلام دوست خوبم
    خیلی ممنون از راهنماییت.گزینه اول من آلمان بود اما اینقدر ضد و نقیض در مورد پذیرش گرفتن از دانشگاههاش و اقامت گرفتن شنیدم که مردد شدم. در مورد مدت قانونی که به دانشجو اجازه کار میدن یکم سخت گیرترن ،منظورم اینه که 120 روز در سال خیلی کمه.آخه من نمیتونم رو کمک مالی از طرف خونواده حساب کنم.هنوزم یه نیم نگاهی بهش دارم اما دیگه وقت کمه باید تصمیم بگیرم.همسرم بعنوان همراه با من میاد اما بعد از ورود میخواد واسه دانشگاه پذیرش بگیره.میشه بهم بگین چه اتریش چه آلمان کدوم دانشگاهشون رشته معدن و مکانیک رو باهم دارن؟خیلی اینو پرسیدم اما هنوز جواب نگرفتم.خودم که تحقیق کردم برای اتریش فقط دانشگاه مونتان رشته ی معدن رو داره،من اگه از وین پذیرش بگیرم شرایطمون خیلی سخت میشه.طبیعتاً میخوایم یه جا باشیم.میشه در این باره راهنماییم کنید.بازهم عذرخواهی میکنم که تو این تاپیک سوالمو مطرح کردم ولی واقعا هیچ جا نتونستم جواب بگیرم.ممنون
    دوست عزیز دانشگاه مونتان لئوبن این شرایطی که شما می گید را داره. اما با توجه به شرایط خوبتون سعی کنید دانشگاه بهتری در آلمان پیدا کنید.

موفق و سر بلند باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zargarzade نمایش پست ها
    دوست عزیز نیاز نیست به تایید وزارت علوم برسه مهر دانشگاه هست کافیه میبری دارالترجمه بعد سایر کارا رو انجام میدی . موفق باشی ایشاله همسفر میشیم
    دوست عزیز
    معمولا ریز نمرات برای قابل ترجمه بودن نیاز به تایید وزارت علوم داره .
    آدرس : میدان فردوسی خیابان فرصت جنوبی جنب هتل اسکان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    معمولا ریز نمرات برای قابل ترجمه بودن نیاز به تایید وزارت علوم داره .
    آدرس : میدان فردوسی خیابان فرصت جنوبی جنب هتل اسکان
    من ریز نمرات پیش و دیپلم و بردم ترجمه کردم مطمعنی نیاز به تایید وزارت خونه هست؟
    trance music 4ever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)