نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: الان برای اقدام کردن خیلی دیره؟

Junior Member

پیش فرض الان برای اقدام کردن خیلی دیره؟

با سلام
    من می خوام برای پاییز 2009 اقدام کنم برا دکترا و البته به وقت خودمون
    نمره IELTS دارم
    به نظرتون الان برای شروع خیلی دیره و باید قیدشو بزنم برا سال 2009؟
    الان فوق می خونم و اگه بخوام اقدام کنم باید دفاع کنم و تا 6 ماه دیگه برم سربازی
    لطفا کمک خیلی خیلی حیاتی
    مدیران لطفا خذف نکنید محض رضای خدا
    با تشکر

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : الان برای اقدام کردن خیلی دیره؟

1- بسته به رشته نیاز به GRE یا Gmat داری که اولی رو فکر کنم نوبت ایران رو از دست دادی و دومی هم که اصلا در ایران برگزار نمی شه.
    2- تقریبا تمام ددلاین های آمریکا و کانادا برای Fall 2009 گذشته. مگر بعضی از رشته ها که البته اونها هم اکثرا بدون فاند می شن
    3- برای استرالیا تا جائیکه من می دونم هنوز دیر نیست. ولی اونجا معمولا ددلاین ها آگوست هست و شروع کلاسها ژانویه.
    بنابر این اگه می خوای اپلای کنی اول امتحان GRE یا Gmat بده و بعد پایان نامت رو طوری تنظیم کن که تا آمدن ویزای استرالیا مشمول نشی.

البته یه کار فشرده با احتمال نه چندان زیاد موفق شدن در پیش داری
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    1- بسته به رشته نیاز به GRE یا Gmat داری که اولی رو فکر کنم نوبت ایران رو از دست دادی و دومی هم که اصلا در ایران برگزار نمی شه.
    2- تقریبا تمام ددلاین های آمریکا و کانادا برای Fall 2009 گذشته. مگر بعضی از رشته ها که البته اونها هم اکثرا بدون فاند می شن
    3- برای استرالیا تا جائیکه من می دونم هنوز دیر نیست. ولی اونجا معمولا ددلاین ها آگوست هست و شروع کلاسها ژانویه.
    بنابر این اگه می خوای اپلای کنی اول امتحان GRE یا Gmat بده و بعد پایان نامت رو طوری تنظیم کن که تا آمدن ویزای استرالیا مشمول نشی.

البته یه کار فشرده با احتمال نه چندان زیاد موفق شدن در پیش داری
    پسر خوب چرا راهنمایی اشباه میکنی ؟؟!!

۱- گرچه داشتن GRE بد نیست ولی اکثر دانشگاههای استرالیا نه GRE میخوان و نه GMAT . به خصوص این دومی که بیشتر بدرد MBA و از این دست رشته ها میخوره ...
    ۲- تو استرالیا ترمها فوریه و جولای شروع میشه . فوریه ۲۰۰۹ تموم شده و جولای هم شما فارغ التحصیل نشدی (منهای زمان چندین ماهه پروسه ویزا) پس عملا از ۲۰۰۹ رد شده . اما میتونی واسه فوریه ۲۰۱۰ اقدام کنی.
    ۳- اگه میخوای فاند هم بگیری بهترین کار اینه که کم کم مکاتبه با اساتید رو شروع کنی و باهاشون به توافق برسی . فرصت درخواست فاند تا حدود آگوست هست ولی شروع کلاسا همونطور که گفتم فوریه هست .....
    ۴- به نظر من هم با تاخیر دفاع کن تا بتونی واسه فوریه ۲۰۱۰ بری و اینو در نظر بگیر که حداقل ۶ ماه طول پروسه ویزاست . مگر اینکه بورسهای خاص باشی ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

do not make such a mistake
    in Aus, funding is not provided by the professors. They just let you write a proposal which is a mandatory document of your application, i.e. without getting a positive response from a Prof and writing a proposal with him/her, it's totally impossible to apply
    Once you applied (by the end of August or October depending on your university) they could give you a prompt admission without any funding, but the official results of funding usually announced in mid October and then you could apply for visa
    Therefore, in the best case you would receive your scholarship by the end of 2009 and your visa after around 5-6 months later so you could fill the position in July 2010

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون
    من می خوام برای استرالیا و انگلستان اقدام کنم
    ولی چیزی که از این نوشته ها متوجه شدم اینه که برای هر دو تا کشور باید قید 2009 رو بزنم و تا می تونم دفاع رو عقب بندازم.
    باز هم ممنون از همه

سلام دوستان. من هم شبيه يه همچين مشكلي دارم. من نمره تافلم تازه اومده. امتحان GRE هم دادم. فكر كنم نمرش تا اواخر فروردين بياد. فقط هم ميخوام برا دكترا، امريكا اپلاي كنم. اگه همين الان بخوام شروع كنم برا fall شانس دارم؟ يا اينكه بايد رو spring حساب كنم؟ تازه اگه دومي درست باشه اون وقت ميشه بهfund اميدوار بود؟ خواهش مي كنم كمكم كنيد چون من تو اين مسايل خيلي تعطيلم! هر كدوم از اين زمان ها كه ممكن باشه اقداماتي كه الان بايد انجام بدم چيه؟
    در مورد وضعيتم هم بايد بگم كه ليسانس مهندسي عمران و فوق ليسانس ژئوتكنيك از شريف گرفتم. الان هم 31 سالمه و متاهل هستم و بچه هم ندارم! نمره تافل 85 شده و فكر كنم GRE بايد 1050 تا 1100 بشم (780+320). خدا خيرتون بده اگه يه راهنمايي جامع بنماييد! با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrvand56
    سلام دوستان. من هم شبيه يه همچين مشكلي دارم. من نمره تافلم تازه اومده. امتحان GRE هم دادم. فكر كنم نمرش تا اواخر فروردين بياد. فقط هم ميخوام برا دكترا، امريكا اپلاي كنم. اگه همين الان بخوام شروع كنم برا fall شانس دارم؟ يا اينكه بايد رو spring حساب كنم؟ تازه اگه دومي درست باشه اون وقت ميشه بهfund اميدوار بود؟ خواهش مي كنم كمكم كنيد چون من تو اين مسايل خيلي تعطيلم! هر كدوم از اين زمان ها كه ممكن باشه اقداماتي كه الان بايد انجام بدم چيه؟
    در مورد وضعيتم هم بايد بگم كه ليسانس مهندسي عمران و فوق ليسانس ژئوتكنيك از شريف گرفتم. الان هم 31 سالمه و متاهل هستم و بچه هم ندارم! نمره تافل 85 شده و فكر كنم GRE بايد 1050 تا 1100 بشم (780+320). خدا خيرتون بده اگه يه راهنمايي جامع بنماييد! با تشكر
    Unfortunately the deadlines for fall 2009 have passed and you should apply for spring 2010,Generally speaking the funding opportunity in this semester is considerabley less than the former,however your resume is acceptable to be admitted,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ممنون از پاسخ شما. خب در اين شرايط من بايد از كجا شروع كنم با توجه به اينكه فعلا وقت دام؟ ممنون ميشم اگه در مورد كارهايي كه بايد انجام بدم يه مقدار بيشتر توضيح بدين كه در كمترين زمان بتونم براي اپلاي آماده شم. بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrvand56
    ممنون از پاسخ شما. خب در اين شرايط من بايد از كجا شروع كنم با توجه به اينكه فعلا وقت دام؟ ممنون ميشم اگه در مورد كارهايي كه بايد انجام بدم يه مقدار بيشتر توضيح بدين كه در كمترين زمان بتونم براي اپلاي آماده شم. بازم ممنون

first you should prepare your documents e.g. C.V ,SOP, etc and also you should communicate with professors in your esteemd university in order to increase your admission chance,all materials could be found in this forum,dedicate time and achieve your desirable data,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)