صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: کمک: گرفتن admission از چند تا دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کمک: گرفتن admission از چند تا دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    به نظرمن رحم نکیند بگید باشه من می یام بعد اگه آفر بهتری داشتی برو اونجا بعد براش یک excuse بیار همون کاری که استاد من دو سال پیش یه هفته قبل از سفارت امریکام بهم کرد
    بدونید آیندتون مهمه!!!!! آینده خودت مهمه و بس!!!
    بعدش هم شما وقت قانونی دارید که تا یه مدتی جواب بدهید ! مثلا اواسط اوریل اکثرا وقت میدهند مه نطر قطعیت را بگی
    خیلی از بچه ها پارسال حتی چند تا i-20 داشتند یعنی به همه گفته بودند که می یا و اخرش هم یکی را قبول کرده بودند
    واقعا" از شما انتظار نداشتم كه اينكار رو تاييد بكنيد. متاسفم براي كسيكه اينكار رو بكنه. حقمون اين بلاها سرمون بياد چون ايراني هستيم و بي فرهنگ. فقط به فكر خودمون. براي همين هيچ وقت پيشرفت نميكنيم.
    كسيكه اين كار رو ميكنه شانس يكنفر ديگه رو ازش ميگيره و ممكنه باعث بشه مسير زندگي اون فرد عوض بشه. مطمئن باشيد اين عمل درآينده بر سر خودتون به يك طريق ديگه مياد روي اين شك نكنيد.

هم براي شما كه اين حرفو زديد متاسفم هم براي اون دوستي كه منتظر شنيدن اين تاييديه بود. بريد و پلها رو بعد از رفتنتون خراب كنيد. چون فقط مهم اينه كه شما بريد و ... باباي بقيه :-[
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Senior Member

به نظرمن رحم نکیند بگید باشه من می یام بعد اگه آفر بهتری داشتی برو اونجا بعد براش یک excuse بیار همون کاری که استاد من دو سال پیش یه هفته قبل از سفارت امریکام بهم کرد
    بدونید آیندتون مهمه!!!!! آینده خودت مهمه و بس!!!
    بعدش هم شما وقت قانونی دارید که تا یه مدتی جواب بدهید ! مثلا اواسط اوریل اکثرا وقت میدهند مه نطر قطعیت را بگی
    خیلی از بچه ها پارسال حتی چند تا i-20 داشتند یعنی به همه گفته بودند که می یا و اخرش هم یکی را قبول کرده بودند
    I regret to see this answer.

So let me show you somethin:
    "One of my friends on 2007 got the I-20 from four universities and finally used one for his interview. Two of that BETRAYED professors announced that they would never hire IRANIANs. "

Therefore, for my case, I waived my candidature for other universities before even their admission and I have chosen the one that informed me on the beginning of February. Let us keep the reputation of Iranians forever.

Best of Luck for all Iranians.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

تا حالا فکر کردید وقتی یکی میخواد غرق بشه دو تا دستاش رو بذاره رو شونه دو نفر دیگه اونا رو بکنه زیر آب تا خودش بالا بایسته تا غرق نشه؟؟ خیلی حال میده نه؟؟؟!!! ولی این کار درستی نیست

استاد من رسما اینجا بمن گفت میاند از من می برسند که این ایرانی که گرفتی چطوربه؟!!! رسما بهم گفت که تو مسوول هستی روی دیدگاه من و بقیه استاد ها روی ایرانی ها!!!
    جالب بود که میگفت از سختی ویزا واسه ایرانی ها و اینکه من چقدر معطلش کردم هم برسیده بودند!!!!!!!!!!!!!!
    از روزی که گفت ما بیشتر خوف کردیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    واقعا" از شما انتظار نداشتم كه اينكار رو تاييد بكنيد. متاسفم براي كسيكه اينكار رو بكنه. حقمون اين بلاها سرمون بياد چون ايراني هستيم و بي فرهنگ. فقط به فكر خودمون. براي همين هيچ وقت پيشرفت نميكنيم.
    كسيكه اين كار رو ميكنه شانس يكنفر ديگه رو ازش ميگيره و ممكنه باعث بشه مسير زندگي اون فرد عوض بشه. مطمئن باشيد اين عمل درآينده بر سر خودتون به يك طريق ديگه مياد روي اين شك نكنيد.

هم براي شما كه اين حرفو زديد متاسفم هم براي اون دوستي كه منتظر شنيدن اين تاييديه بود. بريد و پلها رو بعد از رفتنتون خراب كنيد. چون فقط مهم اينه كه شما بريد و ... باباي بقيه :-[
    بنظر من جواب اول شما زیاد جالب نبود. مگه کسی ممکنه یک جای خوبو از دست بده به این امید که حالا شاید جای دیگه پذیرش گرفت. می دونم که از لحاظ اخلاقی کار خوبی نیست که ادم یک استادو معطل کنه و بعد نره. بخاطر همین بود که این پست را گذاشتم تا ببینم این کار معمولاً انجام میشه یا نه و آیا از نظر اخلاقی بده.
    من یک جای دیگه تو اروپا پذیرش داشتم که بهشون گفتم نمیام با اینکه بعضی از دوستام گفتن اونجا رو از دست نده چون ممکنه ویزای امریکا رو نتونی بگیری. پس متوجه اخلاقیات هستم.

اگر شما جای من بودی چی کار می کردی؟ من الان یک ساله دارم زحمت می کشم بتونم برم امریکا. دانشگاش برای این مهمه که می خوام نزدیک یکی از دوستای نزدیکم که اونجاست باشم فقط همین. اگر این مشکلو نداشتم که همینو قبول می کردم.

گذشته از همه این حرفا خوشحالم می بینم اینقدر بچه های بااخلاق اینجا هستند. امیدوارم همه در موقع عمل همون کاری رو انجام بدن که گفتن.

Senior Member

جالب بود که میگفت از سختی ویزا واسه ایرانی ها و اینکه من چقدر معطلش کردم هم برسیده بودند!!!!!!!!!!!!!!
    The professor who admitted me indicated that they know the long process of visa application for iranians, consequently declared the admission for iranians early. He also informed me that they had taken two iranian students this year out of having good iranian students before.

Therefore I think we SHOULD keep the reputation of iranians at overseas universities.

Thank you countdown. I recall your post for me regarding the chance of being admitted buddy! " ehsan 09". I lost the password of my previous account.

دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

بازم سلام.

من شرایطم دقیقا مثل IVI هست و یه استاد منتظر جواب منه و من منتظر جواب بقیه استادا!

حرفای همه شمارو خوندم. بنظرم هر دو گروه حق دارین. ولی نتیجه گیری من این شد:

با توجه به اینکه استادم جوونه، نمی خوام از همین الان تأثیر منفی براش بمونه! بنابراین:
    " بهش میگم که وقت بیشتری بهم بده حداقل تا آخر مارچ، اگه قبول کرد که فبها اگر هم نکرد که خدا نگهدارش باشه.

هیچ میدونین که خیلی از این چینیا و هندیا از نظر ظاهر رزومشون از ما قویترن؟ پس چرا ماها رو میگیرن؟
    ما مدیون بقیه بچه هایی هستیم که رفتن و زحمت کشیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmohammad
    بازم سلام.

من شرایطم دقیقا مثل IVI هست و یه استاد منتظر جواب منه و من منتظر جواب بقیه استادا!

حرفای همه شمارو خوندم. بنظرم هر دو گروه حق دارین. ولی نتیجه گیری من این شد:

با توجه به اینکه استادم جوونه، نمی خوام از همین الان تأثیر منفی براش بمونه! بنابراین:
    " بهش میگم که وقت بیشتری بهم بده حداقل تا آخر مارچ، اگه قبول کرد که فبها اگر هم نکرد که خدا نگهدارش باشه.

هیچ میدونین که خیلی از این چینیا و هندیا از نظر ظاهر رزومشون از ما قویترن؟ پس چرا ماها رو میگیرن؟
    ما مدیون بقیه بچه هایی هستیم که رفتن و زحمت کشیدن.
    ولی سعی کن ردش نکنی چون امسال خیلی ها از جاهایی که فکر می کردن پذیرش می گیرن reject شدن. من که تا حالا چند تا reject داشتم.

می تونی با جاهایی که هنوز جوابشون نیومده تماس بگیری و وضعیت خودت رو بگی ببینی می تونن زودتر نتیجه application بهت بگن.
    من خودم اول این کارو می کنم بعد با استاده تماس می گیرم تا یک کم بیشتر بهم وقت بده.

امیدورام موفق باشی و جایی که می خوای پذیرش بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط IVI
    ولی سعی کن ردش نکنی چون امسال خیلی ها از جاهایی که فکر می کردن پذیرش می گیرن reject شدن. من که تا حالا چند تا reject داشتم.

می تونی با جاهایی که هنوز جوابشون نیومده تماس بگیری و وضعیت خودت رو بگی ببینی می تونن زودتر نتیجه application بهت بگن.
    من خودم اول این کارو می کنم بعد با استاده تماس می گیرم تا یک کم بیشتر بهم وقت بده.

امیدورام موفق باشی و جایی که می خوای پذیرش بگیری.
    چرا ایمیل زدم ولی جواب نمی دن نامردا.
    ولی تا آخر مارچ دیگه جوابا میاد.
    به امید خدا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmohammad
    چرا ایمیل زدم ولی جواب نمی دن نامردا.
    ولی تا آخر مارچ دیگه جوابا میاد.
    به امید خدا.
    خوب معلومه که جواب نمیدن الان سرشون شلوغه. من که فردا زنگ می زنم. بنظرم شما هم زنگ بزنی بهتره. الان زیاد خوب به ایمیلا جواب نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط IVI

اگر شما جای من بودی چی کار می کردی؟ من الان یک ساله دارم زحمت می کشم بتونم برم امریکا. دانشگاش برای این مهمه که می خوام نزدیک یکی از دوستای نزدیکم که اونجاست باشم فقط همین. اگر این مشکلو نداشتم که همینو قبول می کردم.

گذشته از همه این حرفا خوشحالم می بینم اینقدر بچه های بااخلاق اینجا هستند. امیدوارم همه در موقع عمل همون کاری رو انجام بدن که گفتن.
    با سلام

دوست عزيز، همه بچه ها دارن يك سال شايد هم بيشتر زحمت ميكشن كه برن خارج پس اين بهانه خوبي براي اينكه هر آفري مياد قبول كني نيستش!!!

دوما" به نظرم ميرسه با اين حرفت " خوشحالم می بینم اینقدر بچه های بااخلاق اینجا هستند " داري كنايه ميزني. آفرين!!
    ما اينجا نظراتمون رو ميگيم و من شخصا" متاسفم براي كسيكه بياد اينجا بگه بچها اينكارو بكنيد بعد خودش كار ديگه اي در همون شرايط بكنه. اين نشوندهنده بي شخصيت بودن اون فرد هست. اگر هر كسي بخواد اينجوري فكر كنه كه بقيه الان الكي ميگن و اگر در موقعيت من بودن همه رو قبول ميكردن بازم به همون نقطه ميرسيم كه ديگه شهرتي براي دانشجويان ايراني نميمونه. پس بياين طوري رفتار كنيم كه اين فرهنگ جا نيفته كه به 100 جا جواب بله بديم!!

يكي از دوستان كه از سوئد اومده بود تعريف ميكرد:
    يك روز زودتر از بقيه صبح ها به محل كارم رسيدم و دوست سوئديم رو ديدم كه 700 متر مونده به اداره ماشينش رو كنار خيابون پارك كرد بعدا" كه تو اداره ديدمش ازش پرسيدم چرا انقدر ماشينتو دور پارك كردي، جواب داد: به خاطر اينكه اون فردي كه صبح دير ميرسه وقتش تلف نشه براي پيدا كردن جاي پارك و زودتر سر ميز كارش بره

كاش ما هم اين چيزا رو بتونيم ببينيم و ياد بگيريم.

موفق باشيد

Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)