صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: کمک: گرفتن admission از چند تا دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کمک: گرفتن admission از چند تا دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام

دوست عزيز، همه بچه ها دارن يك سال شايد هم بيشتر زحمت ميكشن كه برن خارج پس اين بهانه خوبي براي اينكه هر آفري مياد قبول كني نيستش!!!

دوما" به نظرم ميرسه با اين حرفت " خوشحالم می بینم اینقدر بچه های بااخلاق اینجا هستند " داري كنايه ميزني. آفرين!!
    ما اينجا نظراتمون رو ميگيم و من شخصا" متاسفم براي كسيكه بياد اينجا بگه بچها اينكارو بكنيد بعد خودش كار ديگه اي در همون شرايط بكنه. اين نشوندهنده بي شخصيت بودن اون فرد هست. اگر هر كسي بخواد اينجوري فكر كنه كه بقيه الان الكي ميگن و اگر در موقعيت من بودن همه رو قبول ميكردن بازم به همون نقطه ميرسيم كه ديگه شهرتي براي دانشجويان ايراني نميمونه. پس بياين طوري رفتار كنيم كه اين فرهنگ جا نيفته كه به 100 جا جواب بله بديم!!

يكي از دوستان كه از سوئد اومده بود تعريف ميكرد:
    يك روز زودتر از بقيه صبح ها به محل كارم رسيدم و دوست سوئديم رو ديدم كه 700 متر مونده به اداره ماشينش رو كنار خيابون پارك كرد بعدا" كه تو اداره ديدمش ازش پرسيدم چرا انقدر ماشينتو دور پارك كردي، جواب داد: به خاطر اينكه اون فردي كه صبح دير ميرسه وقتش تلف نشه براي پيدا كردن جاي پارك و زودتر سر ميز كارش بره

كاش ما هم اين چيزا رو بتونيم ببينيم و ياد بگيريم.

موفق باشيد

با حرفای شما موافقم. فقط یک نکته:

من این قصه دوست سوئدی شما رو از چندین نفر شندیم. همه هم می گفتند که دوستشون که تو سودپید هست این تجربه رو کرده. ظاهرا هممون یا یه دوست مشترک داریم یا اینکه همیشه تو سوئد (و فقط سوئد) این قصه هر روز تکرار میشه و یا اینکه هممون دوستای خالی بندی داریم که یک چیزی رو شنیدند و بالاخره خواستند که افتخار تجربه اش حداقل تو عالم خیال برای خودشون باشه.

Senior Member

من که فردا زنگ می زنم. بنظرم شما هم زنگ بزنی بهتره.
    I think it would work. Explain the visa situation for iraninans. For me they agreed to declare the results for iranians with priority.
    Beware of the long process of I-20 processing, about 3 weeks after issuing to being delivered to your address

Best of luck,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh
    با حرفای شما موافقم. فقط یک نکته:

من این قصه دوست سوئدی شما رو از چندین نفر شندیم. همه هم می گفتند که دوستشون که تو سودپید هست این تجربه رو کرده. ظاهرا هممون یا یه دوست مشترک داریم یا اینکه همیشه تو سوئد (و فقط سوئد) این قصه هر روز تکرار میشه و یا اینکه هممون دوستای خالی بندی داریم که یک چیزی رو شنیدند و بالاخره خواستند که افتخار تجربه اش حداقل تو عالم خیال برای خودشون باشه.
    چه فرقي ميكنه كي دوست كي بوده شما هم ايراد بني اسراييلي ميگيريا >
    هدف اينه كه بگيم چقدر طرز فكر اونا با ما فرق ميكنه شما هم شدي ملا نقطه اي ;D
    همينه: ما ايرانيا همش دنبال اينيم كه بگيم اين اشتباه يا اون اشتباهه هيچ وقت به مفهوم فكر نميكنيم همش گير اين چيزاي الكي هستيم
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

دوستان آیا این احتمال وجود داره که اگر جواب offer با فاند رو دیر بدی ( مثلا اواخر مهلت قانونی ) برای offeret مشکل پیش بیاد ، مثلا استاده بگه " درسته که تو مهلت قانونی confirm کردی ولی چون گذاشتی اواخر این مهلت من یه دانشجوی دیگه گرفتم و دیگه فاندت کنسل میشه "
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    دوستان آیا این احتمال وجود داره که اگر جواب offer با فاند رو دیر بدی ( مثلا اواخر مهلت قانونی ) برای offeret مشکل پیش بیاد ، مثلا استاده بگه " درسته که تو مهلت قانونی confirm کردی ولی چون گذاشتی اواخر این مهلت من یه دانشجوی دیگه گرفتم و دیگه فاندت کنسل میشه "
    بعید میدونم. وقتی که یه مهلت میدن معمولا همه آخرش جواب میدن. تو هم اگر منتظر جاهای دیگه هستی تا آخرش صبر کن.

Senior Member

معمولا آدم این موقع ها وسواسی میشه. به نظرم اگه خواستی یه Email بزن و ضمن تشکر از استاد راجع به پروژه اطلاعات بگیر. همینظور راجع به فاند و عیره. اما به نظرم مشکلی نیست آخر جواب بدی. اما نه روز آخر.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

من یخ کاری کردم توش موندم ! یه offer با فاند داشتم که تا 1 می وقت داشت. برا اینکه استاده ناراحت نشه این email را بهش زذم
    Dear Professor ----
    Thank you so much , it is a great honor to work under your supervision and I am so happy now because of this good news in Nowruz ,
    I am now waiting for just one other admission , Do you mind if I confirm your nice offer in a few weeks ?
    And I would appriciate it a lot if you give me some idea about my prospective MSc project .
    Best Wishes and happy Nowrouz
    با توجه به اینکه استاده ایرانیه ناراحت نشه ، rejectam کنه ؟
    خیلی نگران شدم
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    من یخ کاری کردم توش موندم ! یه offer با فاند داشتم که تا 1 می وقت داشت. برا اینکه استاده ناراحت نشه این email را بهش زذم
    Dear Professor ----
    Thank you so much , it is a great honor to work under your supervision and I am so happy now because of this good news in Nowruz ,
    I am now waiting for just one other admission , Do you mind if I confirm your nice offer in a few weeks ?
    And I would appriciate it a lot if you give me some idea about my prospective MSc project .
    خیلی نگران شدم
    پذیرش رو پس نمیگیرند دوست عزیز
    ولی به نظر من دادن این اطلاعات هم ضرورتی نداشته، شما که تا 1 ماه دیگه وقت داشتین (و این وقت طبیعتا برای تصمیم گیریه و اینکه تمام پیشنهادها رو بررسی کنید معقوله، موضوع ناراحت کننده ای نیست) میتونستید این وقتو بدون اینکه اعلام کنید صبر کنید. به نحو قابل درکی برای اساتید، بخصوص اگه فاند رو هم خودشون تامین کرده باشند، اینکه منتظر جای دیگه ای باشید که اونجا رو ترجیح میدید زیاد نکته + نیست. ولی در مورد شما چون خوشبختانه پذیرش رو قبل از دادن این اطلاعات داده بودند، اتفاقی نمیافته. نگران نباشید.

Senior Member

Dear Professor ----
    خیلی نگران شدم
    Don think about it friend. I appreciate your candor.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari
    بعضی از استادها خیلی زرنگن
    یارو به من پیشنهاد پذیرش با فاند داده 2 روز پیش و تا آخر مارس هم فرصت داده که تصمیم گیری کنم
    پذیرش من برای دانشگاه Missouri-Rolla هستش که یه خورده نگران شهر Rolla هستم آخه خیلی کوچیکه

وقتی ازش خواستم زمان بیشتری به من بده جواب داده که:
    You were sending me e-mails and seemed to be eager about when you can
    get a decision from me. Now that you have it, we would like to have
    yours by the date in that letter.

آخه کی میتونه یه هفته ای تصمیم گیری کنه؟ اونم تو شرایطی که منتظر جواب 4 تا دانشگاه دیگه ام
    طفلک خوب گفته دیگه!you kept sending emails
    نمی دونه که شما برای همه eager بودین!

Before the Dawn

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)